PDA

צפייה בגרסה מלאה : בגי'ה - השכרת רכב חשמלי באירופה

גיא
10-09-21, 13:42
ויותר במיקוד .. בפונטה דל גאדה, האם יש מישהו שהתנסה בזה ?
חשבנו לנסות רכב חשמלי .. ומחיטוט בגוגל, יש עמדות טעינה לא מועדות באי .. אבל אני לא מוצא חברה שמשכירה רכבים חשמליים ..
תכלס חשבתי שזאת הזדמנות לנהוג בטסלה .. אבל לא מוצא בכלל השכרה של טסלה .. או כשהרחבתי את החיפוש, רכבים חשמליים.

אשמח לכל עיצה וכיוון ( או דחקות )

galezer
20-09-21, 14:44
הייתי לפני שבועיים באירופה , אוסטריה .
ניסיתי להשכיר id4 , היו כמה באוויס. מזמינים בערך חצי שנה מראש . אני כמובן לא הזמנתי את זה מראש . ולקחנו טיגואן .

המלצה , יש מחסור קשה ברכבים להשכרה בכל אירופה , תשריין משהו ומהר …

Sent from my iPhone using Tapatalk

גיא
20-09-21, 15:44
רות היישר.

Derish
21-09-21, 22:49
בתור תושב ספרד שמרבה בנסיעות עבודה (והשכרות רכב) ברחבי היבשת, הייתי ממליץ לדחות את החלום במספר שנים. היעדר מכוניות חשמליות בציי הרכב כרגע אינו מקרי וגם לא מסחרי גרידא, אלא נובע במידה רבה מהיעדר תשתית טעינה יציבה (למעט טסלה) וספקים שמדברים זה עם זה. באנגליה זה בכלל מכה, בשאר אירופה המערבית קצת פחות, אבל עדיין בעייתי במידה שעוד אי אפשר פשוט לתת לתייר את המפתחות ולצפות שהכל יזרום חלק. גם נושא החילוץ והתיקונים במקרה תקלה עומד בסימן שאלה, בטח כשאתה באזור לא תיירותי במיוחד (כמו מורסיה) של מדינה שבגדול אינה דוברת אנגלית.

לחובבי הרפתקאות יש פה אחלה מכוניות ספורטיביות להשכרה בתיאום מראש, רק שים לב שרצוי לשכור אותן מהחברות הגדולות ולא מסוכנויות נישה למיניהן שמתמחות בזה, ורצוי גם להימנע ממתווכים למיניהם כמו rentalcars.

גיא
21-09-21, 22:59
תודה דריש.

אני לא בתול באירופה ..;)

כן בתול בחשמלי.

-->