PDA

צפייה בגרסה מלאה : (הועבר) רכב מיושן שנתיים ללא טסט, צריך לעבור בדיקת מעבדה במעבר לסטטוס אספנות?

ybar
10-09-21, 14:54
האם כשאפנה למשרד הרישוי במטרה להפוך אותו לאספנות אדרש לעבור בדיקת מעבדה כתנאי לחידוש הרישיון ? או שבמעבר לסטטוס אספנות הדרישה למעבדה מתבטלת אוטומטית?

six-86
10-09-21, 14:57
האם כשאפנה למשרד הרישוי במטרה להפוך אותו לאספנות אדרש לעבור בדיקת מעבדה כתנאי לחידוש הרישיון ? או שבמעבר לסטטוס אספנות הדרישה למעבדה מתבטלת אוטומטית?מבוטלת אטומטית
אין צורך בבדיקת מעבדה ,
שים לב ,
יש פקידות שלא מכירות את התקנה ומנפיקות רישיון אספנות עם ההערה בבדיקת מעבדה , תדרוש במעמד הנפקת הרישיון שזה יבוטל , אם לא תסכים תבקש מנהל .
בהצלחה
ראיד

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

ybar
10-09-21, 15:06
אוקיי הבנתי, אבל את תשלום האגרות(שנתיים) שלא שולמו(ו רישיונות לא הוקפאו) אני אצטרך לשלם ?

shmil
10-09-21, 15:26
החל מלפני שנה - ייתכן שכן.
מניח שלא תמצא כאן מישהו שיודע בוודאות

six-86
11-09-21, 00:56
אוקיי הבנתי, אבל את תשלום האגרות(שנתיים) שלא שולמו(ו רישיונות לא הוקפאו) אני אצטרך לשלם ?תשלום האגרות עד לפני שנתיים היה מתבטל , אך משרד התחבורע החליט לשנות את התקנה , וכן לשלם את הפיגורים , מועדון החמש התנגד להחלטה , וכרגע אין הנחיה חד משמעית , היו מקרים שאנשים שילמו רק עבור שנה אחרונה ומשרד התחבורה "ויתר" על השאר , מכיוון שאצלך רק שנתיים , תנהל איתם משא ומתן יכול להיות שיוותרו ... תלוי על איזה פקידה נופל .
בהצלחה .

lizard
11-09-21, 09:48
זה גם תלוי אם הקפאת רשיונות או לא

six-86
11-09-21, 09:54
זה גם תלוי אם הקפאת רשיונות או לאהוא ציין שלא הקפיא רישיונות
,
ודרך אגב , הקפאת הרישיונות זה רק כדי למנוע פיגורים .

lizard
11-09-21, 09:57
הוא ציין שלא הקפיא רישיונות
,
ודרך אגב , הקפאת הרישיונות זה רק כדי למנוע פיגורים .

Sent from my SM-N985F using Tapatalkאבל אם הקפאתי רשיונות אני לא צריך לשלם אחורה את כל השנים. על זה עניתי. אם צריך לרכב אספנות בדיקת מעבדה אחרי שעמד מעל לשנתיים ללא טסט, חשבתי שלא צריך אבל שמעתי על כאלו שנדרשו, לפי הפוסט הזה אני מבין שאין תשובה מוחלטת

ybar
11-09-21, 12:48
מבוטלת אטומטית
אין צורך בבדיקת מעבדה ,
שים לב ,
יש פקידות שלא מכירות את התקנה ומנפיקות רישיון אספנות עם ההערה בבדיקת מעבדה , תדרוש במעמד הנפקת הרישיון שזה יבוטל , אם לא תסכים תבקש מנהל .
בהצלחה
ראיד

יש איזו תקנה/מסמך רשמי כלשהו שאוכל להציג בפניי הפקידה ולהעמיד אותה על טעותה במידה ותתעקש שאכן צריך בדיקת מעבדה?

six-86
12-09-21, 09:32
אבל אם הקפאתי רשיונות אני לא צריך לשלם אחורה את כל השנים. על זה עניתי. אם צריך לרכב אספנות בדיקת מעבדה אחרי שעמד מעל לשנתיים ללא טסט, חשבתי שלא צריך אבל שמעתי על כאלו שנדרשו, לפי הפוסט הזה אני מבין שאין תשובה מוחלטתנעשה סדר ,
אם הקפאת רישיונות , לא חייב לשלם ,
אם לא הקפאת , ורכב עדיין לא בסטטוס אספנות , אלא רכב מיושן , כן משלמים פיגורים ,
אם לא הקפאת והרכב עבר לסטטוס אספנות , עד לפני שנתיים לא היו גובים פיגורים , מלפני שנתיים החלו לגבות , ועדיין לא מקפידים על זה , ז"א אן אתה מנהל איתם משא ומתן מוותרים על חלק מהפיגורים ומחייבים רק עבור השנה האחרונה ,
לגבי רישוי :
אם רכב עמד כמה שנים ורוצים להשמיש אותו , אם מדובר ברכב מיושן שעברו שנתיים מאז הטסט האחרון , כן חייב בדיקת מעבדה
אם מדובר ברכב , שע ד כמה שנים , ועבר לסטטוס אספנות , אין בדיקת מעבדה ,
כלומר , רק ברגע שעובר להיות אספנות אין מעבדה .
לחדד עניין אספנות ורכב מיושן :
מיושן זה רכב שעברו עליו 20 שנה ופעמיים רישוי בשנה
אספנות זה רכב שעברו עליו 30 שנה ופעם בשנה רישוי
.

six-86
12-09-21, 09:33
יש איזו תקנה/מסמך רשמי כלשהו שאוכל להציג בפניי הפקידה ולהעמיד אותה על טעותה במידה ותתעקש שאכן צריך בדיקת מעבדה?יש להם במערכת ,

-->