PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש סוזוקי בלנו ו/או אנשים בעלי ניסיון

מתן הירש
11-09-21, 08:43
אהלן .
אני מחפש, בשביל חבר כמובן, אנשים שביצעו הסבה בסמוראי למנוע של בלנו למספר שאלות. ובנוסף מחפש סוזוקי בלנו לחלקים.

אם למישהו יש חבר שגם עשה את ההליך ממש אשמח שיפנה אליי בהודעה פרטית [emoji1]

שבוע טוב
מתן

Sent from my SM-A526B using Tapatalk

מוטי טויוטה
11-09-21, 10:56
אהלן .
אני מחפש, בשביל חבר כמובן, אנשים שביצעו הסבה בסמוראי למנוע של בלנו למספר שאלות. ובנוסף מחפש סוזוקי בלנו לחלקים.

אם למישהו יש חבר שגם עשה את ההליך ממש אשמח שיפנה אליי בהודעה פרטית [emoji1]

שבוע טוב
מתן

Sent from my SM-A526B using Tapatalkיש לי באלנו 2001 לחלקים, מוזמן לקחת מה שתצטרך. איזור הנגב המערבי.
למיטב ידעתי -
בעיקרון,עדיף את המנוע עם הקויילים ולא הדיסטרביוטר שלא יתנגש בקיר אש. כלומר 2000-2002.

תצטרך קיט מתאם גיר מנוע, שמגיע דם עם תושבת מנוע מתוקנת ( בתושבת ברזל עליה מתלבשת התושבת מנוע, החור זז בכמה מ"מ לצד הנכון כדי שהמנוע ישב כמו שצריך)

חוץ מזה, התאמות של צינורות קירור והחלפת בית הטרמוסטט לאחד של סוזוקי אחר שיוצא ב90 מעלות ולא קדימה, שוב לקיר אש.
אפשר גם להחליף סעפת יניקה לשל גימני 99-00 ואז בעיית הצנרת נפתרת.
סעפת פליטה - גימני 99-00.
תצטרך כמובן קיט הנעה - אימבולייזר , צמה, מחשב וחיווטים.

סטסטר של גראנד ויטארה צר( אשלח לך קישור) / אי אלו התאמות בחורים של הסטרטר כדי שישב בצורה שיוצרת חפיפה מתאימה בין גלגלי השיניים.

אם האוטו לא מוגבה לפחות 3, הקרטר המקורי של הבאלנו עלול לדעת בביצה.
כדי לפתור את זה צריך לקחת את החלק של החיישן קראנק מהקררטר באלנו ולרתך אותו לשל הקרטר סמו, בו הבליטה של הקראטר יוצאת מאחורי הביצה. מרווח הברגים זהה.
בנוסף, התאמה לגלית של צינורית יניקת השמן.
יש שאומרים שקרטר גראנד 1.6 יושב פיקס עם הצינורית שלו, אצלי זה לא עבד.

חבר שלי עשה משהו אחר. שתל מנוע של ויטארה 1.6 קרבורטור בסמו קרבוטור, מתאם גיר מנוע והתאמה בסטרטר, בלי חיווטים צמות ושינויים, הוא מאוד מבסוט.

Sent from my SM-N980F using Tapatalk

-->