PDA

צפייה בגרסה מלאה : בגי"ה - דבק חזק לפוליפרופילן

ariel-ro
15-10-21, 12:10
אהלן,

המשענת של אחת מכיסאות המטבח, נשברה. החלק עשוי מפוליפרופילן לפי אתר החברה. (לפני שהסתכלתי באתר, הייתי קורא לזה פשוט פלסטיק... :rolleyes:)
במקביל לכך שאני מנסה להזמין מהיצרן באיטליה משענת חדשה, אני רוצה לנסות להדביק את המשענת. (החלק השבור מוסתר, כך שלא יראו את ההדבקה)
מכיוון שזו המשענת ונקודת השבר היא כנראה הנקודה שחווה הכי הרבה מאמצים כאשר מישהו נשען, צריך דבק חזק.

המלצות?

אריאל

איל מ
15-10-21, 13:09
ההמלצה שלי לכל הדבקת פלסטיק היא לשתול בחימום תותב מתכת בפנים. קודחים חורים קטנים לתוך שני החלקים ומכניסים מוטות קטנים מחוממים שממיסים את החור לגודל מדויק.
זה יכול להיות מסמרים שנקצץ להם הראש, פינים שנשארו מניטים, או משהו עבה יותר. אחר כך את התפר ניתן להדביק עם דבק ייעודי לסוג הפלסטיק.לתוצאה טובה, אפשר להפוךאת שני חלקי השבר ל"תקע"(החלק ששתלת בתוכו את התותבים) ול'שקע" חלק רק עם קדחים ולהצמידם עם דבק בלבד, במידה וחוששים שההצמדה החימום תפגע בדבק.

ד ו ר ו ן
15-10-21, 13:46
אחרי ניסוי עם דבק ייעודי יקר, מה שעשה את העבודה באותה במידה היה..(תופים ברקע):
סופר7..

לחספס את פני המשטח המיועד להדבקה.

amirmoshe
15-10-21, 14:31
אצלנו בעבודה מדביקים פוליפרופילן עם לייסטר.

עושה עבודה מעולה. הבעיה זה האסטטיקה.. [emoji2]

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

nirs
15-10-21, 15:25
גם מניסיוני, סופר 7 לא מאכזב.
סופר 7 זה הטויוטה לנדקרוזר של הדבקים.
תמיד אפשר, כמובן, לקנות דבק רוביקון ולגלות שגם טויוטה היה עובד (ב 90% מהפעמים)

Sent from my iPhone using Tapatalk

ariel-ro
15-10-21, 17:12
תודה לכולם

בהתחלה חשבתי על סופר 7, אבל מדובר על מקטע של כ10ס"מ על 1.5ס"מ שעליו מופעל העומס וחשבתי שסופר 7 לא יחזיק.
אבל אם אתם אומרים, יחד עם הרעיון של המסמרים, כנראה שזה אמור לעבוד, אחזור לעדכן

נמרוד
15-10-21, 18:02
אני מקנא במי שמצליח לדמיין את הבעייה בלי תמונות.

moshe_levy
16-10-21, 08:53
אני מקנא במי שמצליח לדמיין את הבעייה בלי תמונות.הצלחתי לדמיין....רק לא הבנתי מהדמיון כלום[emoji1]

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

-->