PDA

צפייה בגרסה מלאה : התלבטות על פורסטר 2017

שירן.א
08-11-21, 20:51
שלום לכל חברי הפורום
אני חדש ורוצה להיכנס לתחום

חשבתי לקנות פורסטר 2017 דגם x

איפה אפשר לקחת את הרכב לבדיקה לפני קניה בצפון חיפה קריות??

בנוסף האם יש מחלות שכדי לנסות להבין האם קיימות ואם כן איך לנסות לשים לב אליהם בנסיעה על הרכב הנבדק?? בנוסף האם ישנן מחלות אחרי מספר ק"מ מסויים ברכב המדובר יש כ155000קמ

באיזו תדירות אתם עושים טיפולים לרכב נגיד כל 10k..?
איזה מוסך מומלץ באזור חיפה קריות או מרכז

האם אפשר להגביה את הרכב לרמה סבירה כדי להתחיל להיכנס לתחום הנסיעה וטיולי שטח

ואיך נכנסים לקבוצות של טיולי שטח כמו, שקראתי שדיברו פה על קבוצות של סובארו

והאם יש אפליקציות למציאת מסלולים גם לטיולים לבד

תודה מראש על העזרה 💪💪

erezgur
08-11-21, 21:02
ברוך הבא לפורום,

לגבי בדיקה - ההמלצה הקבועה היא ללכת למוסך שמכיר היטב את סוג הרכב ולא למכון בדיקה (אלא אם כן כל כוונתך היא לקבל רשימת רג'קטים לטובת משא ומתן כספי עם המוכר).
לגבי אפליקציה, מסלולי טיול וכו' - תתחיל מאתרים כמו עמוד ענן, אופרוד וישראל הייקינג, והאפליקציות שלהם. חפש קצת מסלולים אצלנו (ראה "טיולי ג'יפים" למעלה) ובעיקר - עבור קצת על שרשורים עם שאלות לגבי מסלולים, סוגיות שונות הקשורות לבעיות בפורסטר .... בקיצור - הרבה שיעורי ביית.

אם אתה חדש בתחום לגמרי - מאד ממליץ להצטרף להדרכת נסיעת שטח / טיולים מודרכים המתאימים לסובארו, יש כאן לפחות שני מדריכים כאלו בפורום.... כשתתחיל לחפש ולקרוא שרשורים מייד תמצא אותם :)

שירן.א
08-11-21, 21:29
ברוך הבא לפורום,

לגבי בדיקה - ההמלצה הקבועה היא ללכת למוסך שמכיר היטב את סוג הרכב ולא למכון בדיקה (אלא אם כן כל כוונתך היא לקבל רשימת רג'קטים לטובת משא ומתן כספי עם המוכר).
לגבי אפליקציה, מסלולי טיול וכו' - תתחיל מאתרים כמו עמוד ענן, אופרוד וישראל הייקינג, והאפליקציות שלהם. חפש קצת מסלולים אצלנו (ראה "טיולי ג'יפים" למעלה) ובעיקר - עבור קצת על שרשורים עם שאלות לגבי מסלולים, סוגיות שונות הקשורות לבעיות בפורסטר .... בקיצור - הרבה שיעורי ביית.

אם אתה חדש בתחום לגמרי - מאד ממליץ להצטרף להדרכת נסיעת שטח / טיולים מודרכים המתאימים לסובארו, יש כאן לפחות שני מדריכים כאלו בפורום.... כשתתחיל לחפש ולקרוא שרשורים מייד תמצא אותם :)

תודה על התגובה אעבור על השרשורים פה בפורום לגבי המוסך יש לך אחד שאתה מכיר בצפון?
והבעיות שאני צדבר עליהן הם למשל גיר אחרי 150000 עושה בעיות או מנוע אחרי 150000 לבצע טיפול ובדיקה כל כמה זמן או מספר ק"מ

ואשמח להגיע להדרכת נהיגה אם יש מישהו שיכול לפנות אליי ישירות אשמח גם בטלפון 0547640242-שירן לא יודע האם זה מותר לפרסם פה את הנייד ןהאם תוכל לצרף קישור לשישור של שיעורי בית לגבי בעיות מוכרות או משהו בסגנון

erezgur
08-11-21, 22:13
אצלנו בפורום מקובל שעונים רק כאשר יודעים, לכן התייחסתי רק לשאלות הכלליות ששאלת.

מעט סבלנות ותקבל גם תשובות ממישהו שמכיר את המוסכים בצפון או שיודע לענות לגבי השאלות הספציפיות האחרות, אבל תוכל להתחיל לקרוא ולצבור מידע כבר כעת - שוטט קצת בפורום, בצע מספר חיפושים על שרשורים מהעבר.

דרור ברלי חבר בפורום הוא מדריך שטח ולמיטב ידיעתי גם מוביל טיולים של מועדון סובארו. גם nirs מדריך טיולים בחברה אחרת. בכל מקרה, קודם תמצא את הרכב המתאים ותסגור את הקניה :)

Asaf-a
09-11-21, 07:25
לפותח השירשור, שאלת המון שאלות מגזרות שונות, עדיל לפצל לשאלות בנושא רכישת הרכב ולשאלות בפורום טיולים לגבי ניווט ומסלולים.
והכי חשוב, ראשית תשתמש במנוע החיפוש שבפורום כי רוב השאלות נשאלו והתשובות תועדו, זה יתרון גיפולוג על פני שאר הפלטפורמות, תרגיש חופשי להתלבש על שירשור באותו נושא ולשאול שם, עוזר בריכוז האחנפורמציה עבור משתמשים עתידיים.

לגבי הרכב
הכי נכון שראשית על השאלון הנעוץ בפורום המתחילים שיכוונו אותך ואותנו בסיוע אפקטיבי בבחירת הרכב ונתקדם משם.

בהנחה שפורסטר מתאים לסוג השימוש אליו אתה מייעד אותו אותו טרם פירטת, מדובר על רכב אמין וללא בעיות אמינות מוכרות משמעותיות.

אך אני הייתי מחפש רכב שעבד הרבה פחות מאשר 155000 קמ משנת 2017.

לגבי המוסך, באיזור השרון חברים כאן המליצו לסובארו על מוסך לי כפר סבא.

Asaf-a
אסף.א

שירן.א
09-11-21, 10:13
לפותח השירשור, שאלת המון שאלות מגזרות שונות, עדיל לפצל לשאלות בנושא רכישת הרכב ולשאלות בפורום טיולים לגבי ניווט ומסלולים.
והכי חשוב, ראשית תשתמש במנוע החיפוש שבפורום כי רוב השאלות נשאלו והתשובות תועדו, זה יתרון גיפולוג על פני שאר הפלטפורמות, תרגיש חופשי להתלבש על שירשור באותו נושא ולשאול שם, עוזר בריכוז האחנפורמציה עבור משתמשים עתידיים.

לגבי הרכב
הכי נכון שראשית על השאלון הנעוץ בפורום המתחילים שיכוונו אותך ואותנו בסיוע אפקטיבי בבחירת הרכב ונתקדם משם.

בהנחה שפורסטר מתאים לסוג השימוש אליו אתה מייעד אותו אותו טרם פירטת, מדובר על רכב אמין וללא בעיות אמינות מוכרות משמעותיות.

אך אני הייתי מחפש רכב שעבד הרבה פחות מאשר 155000 קמ משנת 2017.

לגבי המוסך, באיזור השרון חברים כאן המליצו לסובארו על מוסך לי כפר סבא.

Asaf-a
אסף.א

ישבתי ועברתי על הפורום מדף 6 עם שאלות מבערך 2013 מצאתי מידע מעניין אך מאז עבור כמה שנים טובות והמון מים בנהר ולכן העלתי את השאלות האלה לגבי מוסך אני מחפש באזור צפון כדי לקחת את הרכב לבדיקה ולאחר מכן את איזור המרכז כי כאן אני מתגורר
השימוש שאני אעשה עם הרכב הוא יום יומי נסיעות לעבודה ונסיעות לצפון לבקר משפחה ולפחות פעם בחודש אני מכוון לצאת לשטח למסלולים שמתאימים לרכב אז לפי מה שקראתי הרכב כן מתאים לצרכים שלי ולכן עולה השאלה האם מספר הקמ הוא הגורם שאני בודק במקביל למחלות של רכבים כגון שריפת שמן מנוע או בעיות בגיר וכדומה אני מכיר את סובארו כסוס עבודה עוד מימי הdl אבל עם הזמן הוכנסה טגנולוגיה ופחות מכאניקה ולכן אני שואל על המחלות שמגיעות אחרי מספר קמ רב יחסית לשנה אשמח בכל מקרה לתשובות על מה ששאלתי... 🙏🙏💪

yochaytzur
09-11-21, 15:24
אני עם אאוטבק מזה 10 שנים כרכב עיקרי בבית + טיולים בשטח. יכול להמליץ בחום על מוסך מישל בצ'ק פוסט חיפה, דבר עם קליף.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

-->