PDA

צפייה בגרסה מלאה : משתף ב RAM אחד המהממים עם התקן מדליק לאגירת מי מזגן

duduzar
05-01-22, 21:38
אהלן

שלשום שלח לי חבר שבענייני רכיבת אופניים, מתקן שהוא שם על ה RAM שלו, נדהמתי!
מסתבר שזו קשת מים ומיכל של כמעט 20 ליטר שמתמלאים אוטומטית באמצעות מערכת שהוא קנה לאחרונה
הוא טוען שהמערכת ממלאת אוטומטית את הקשת, את המיכל ואת מיכל הוישרים שהוא לא צריך למלא יותר מים שם
אני ממש אהבתי!
אני אנסה להציק לו לקבל עוד קצת פרטים מי מה מו ואעדכן
בינתיים קבלו את התמונה שהוא שלח לי

דז
136754136755

duduzar
06-01-22, 10:51
אוקיי, חפרתי לו קצת על הבוקר על זה
מסתבר שזה מוצר שקוראים לו "פלוקסו" אל תשאלו אותי מה זה אומר
בכל מקרה, הם מוכרים מערכת שלוקחת את המים מהמזגן ומעבירה אותה לכל מיני מקומות למשל למילוי של המיכל מגבים ולקשת מים כמו אצל החבר בתמונה ויש להם גם כל מיני סוגי מכלים מנירוסטה ופלסטיק שהם יכולים להתקין ברכב
מה שכן הוא אומר שצריך רק לדבר איתם ולוודא שזה באמת מתאים לרכב כי כל רכב שונה מהאחר... אבל זה מתאים בעיקר לטנדרים הגדולים (RAM, F וסילברדו)... בקיצור להיט
מעניין אם אפשר להתקין על הספורטז' העייפה שלי :cool:

זה הוידאו של המוצר
https://www.youtube.com/watch?v=wp_Czsx2pkw

erezgur
06-01-22, 11:02
נדהמתי!
....
אני ממש אהבתי!

סליחה מראש אם אני מפספס, אבל זה נשמע כמו עוד תרגיל קידום / שיווק למוצר שכרגע מנסים לדחוף במספר ערוצים ומדיות חברתיות.

duduzar
06-01-22, 11:16
סליחה מראש אם אני מפספס, אבל זה נשמע כמו עוד תרגיל קידום / שיווק למוצר שכרגע מנסים לדחוף במספר ערוצים ומדיות חברתיות.

אחרי גישוש ראיתי שיש גם באינסטגרם פוסטים, פייסבוק אין לי... (כן מעולם לא פתחתי...), בכל מקרה נראה שהם חדשים אז יכול להיות :confused:
בתור רוכב אופני שטח מקצועי מה שתפס אותי זה המיכל עם התושבות שהחבר שלך לי לאחר שיחה, אני כנראה לא אוכל לשים את זה אצלי, אבל אולי רק את המיכל... הוא סתם חתיכת שוויצר חחח
שמע זה כל כך מתבקש אחרי רכיבה לשטוף את הפנים והידיים מכל האבק והזיעה

איל מ
06-01-22, 11:34
היה על זה כאן דיון.
כדי לחסוך לך את החיפוש אאמל"ק:
זה נחמד לשטוף ידיים ולהתקלח. לווישרים גם סבבה.
אתה ממש לא רוצה לשתות מזה.

duduzar
06-01-22, 11:43
היה על זה כאן דיון.
כדי לחסוך לך את החיפוש אאמל"ק:
זה נחמד לשטוף ידיים ולהתקלח. לווישרים גם סבבה.
אתה ממש לא רוצה לשתות מזה.

ברור חס וחלילה
אני לא חושב שהם רשמו שזה לשתיה
בסופו של דבר לפי מה שאני מבין זה מים מזוקקים כמו מה שיוצא מהמזגן בבית...
לא מאמין שיקרה משהו משתיה חד פעמית אם אתה ממש נתקע בלב מדבר וחייב לשתות...
אבל אני חושב שכל אחד לוקח את זה למקום שרלוונטי אליו... אצלי זה האופניים, אצלך זה לשטוף ידיים, אצל ההוא זה לשטוף מחבתות אחרי הפריסה בשטח... לא יודע
אם היה אפשר לחמם את המים זה היה מעולה...מי רוצה לעשות מקלחת במדבר ב 5 מעלות

איל מ
06-01-22, 12:01
גם על זה היו מליון דיונים. חפש מקלחת שטח. החל ממוצר קנוי מוכן חבר וסע, דרך מערכות שחברים כאן בנו שמבוססים על החום שהמנוע מייצר
ובכלל.
כל נושא קשור לשטח או לג'יפאות כנראה נידון כאן כבר, לעומק (יש שיאמרו בחפרנות). עשה לך הרגל להריץ חיפוש רלוונטי בגוגל ולהוסיף בסוף את המילה ג'יפולוג, או www.jeepolog.com, כל פעם שיש נושא שמעניין אותך.

duduzar
06-01-22, 12:17
תודה על הטיפ

ממה שאני מבין פשוט לא לכתוב כלום בפורום וזה בעצם סוג של מאגר מידע שאסור להעלות בו שאלות או רעיונות חדשים
רשמתי שאני מתלהב מהפורד מבריק - אמרו לי נו נו נו לא מתאים
רשמתי על המוצר הזה שראיתי - אמרו לי שזה דובר ותהיי יפה ותשתקי
שאלתי על מכשירי קשר - אמרו לי שזה דובר ולחפש
אז בסדר... לא חייב לכתוב כלום, האינטרס של הפורום זה שיהיו אנשים פעילים שכן רוצים לעורר שיח, במקום זה מה שמקבלים זה טריקת דלת.

איל מ
06-01-22, 12:33
אל תיעלב, באמת.
אני כותב זאת כביקורת בונה:
נכנסת לחיינו בסערה עם מליון פוסטים חדשים ביום על נושאים שחלקם טחונים עד דק.
לכן (ואם אני לא טועה זה גם מופיע בחוקי הפורום, או הופיע פעם) נהוג לקרוא ולחפש מידע, ולהמשיך שרשור ישן בנושא.
בנוסף,
לפורום יש חוקים משלו ומי שנכנס למקום חדש ולא מבין את רוח המקום, עלול להכנס לאי הבנות.
למשל,
הקביעה שלך באחד השרשורים, שרכב חשמלי לא רואה ממטר רכב מנועי, לא התבססה על ידע על סתם משהו שעבר לך בראש. זה לבד,סימן אותך. (מודה, שגם אני קצת).
עכשיו, למה זה קורה?
ובכן, הפורוםהזה נוסד כגרעין קשה של ג'יפאים שעושים דברים לבד וכותבים אך ורק מנסיון. ואחד הדברים שמנסים לשמר כאן, זה את הידע המקצועי, כשמה שתלוי מול העיניים היא הדוגמא השלילית של קשקשנים בשקל כמו שקורה בפייסבוק, או בטוקבקים.
נכון, יש גם תופעה של זלזול ברכבים רכים, אפילו כאלו שבאמת מסוגלים לנסוע בשטח. גיא עם הדאסטר למשל, ספג פה המון אש בהתחלה עד שהוכיח לכולם שהוא מטייל יותר מכולנו עםהדאסטר הנחות שלו, ועדיין, אצל חלק, הוא לעולם לא יחשב רכב שטח אמיתי.

זהו,
אל תיעלב.

נ.ב.
גם לצורת הניסוח יש משמעות. כשאני קראתי את ההודעה שלך על השקיעה בחול, שמעתי בראש דיבוב של מישהו שעושה משהו בלי להבין, ואח"כ מאשים את האוטו.
יאללה, חפרתי.

duduzar
06-01-22, 13:00
מקבל את הביקורת, מבטיח להנמיך את הווליום.

מעולם לא טענתי שאני ג'יפאי או מבין משהו בזה (וברור שלא מהשאלות שלי)
אני לא מרגיש בנוח בלהגיב לנושא שדובר לפני שנה ויותר, זה לא הגיוני להקפיץ פוסטים. לפעמים השאלה שלי קצת שונה ממה שענו ולכן אני שואל מחדש. תהיה בטוח שיש לי עוד המון שאלות שכן עשיתי חיפוש ומצאתי תשובות פה בפורום.
ה"קביעה" או איך שתקרא לזה על הריביאן נבעה מהמון סרטונים ביוטיוב שראיתי, אולי אני מוטה, אולי לא, אבל אני סה"כ מתלהב מהרכב הזה... לא צריך לכופף לי את היד על זה.

בכל מקרה, המסר הופק ושיהיה בהצלחה בחיפושים

אבי ביטר
06-01-22, 15:38
דודו זר

אני לא וותיק פה, או מבין משהו מהחיים שלי, אבל מי שמזמין אותך לסלון שלו, לא מזמין אותך לשלשל בו.

יש כללים, יש חוקים, לאט לאט.

ברוך הבא.

לא לחרבן.

תודה.

asafk
06-01-22, 21:01
חזרה לנושא...
וואלה רעיון מעניין. הביצוע באמת אלגנטי - נראה אחלה מוצר. אני בטוח שיש לאגירת מי המזגן שימושים. תכלס זה מים לשטיפה וכו' בלי לשלם בצורך למלא מים.
לא הדבר הראשון שהייתי מתקין, אבל כשכבר יש הכל ברכב הנה משהו נוסף.

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

boaz avrahami
06-01-22, 21:47
אל תנמיך את הווליום.
אנחנו כבר זקנים וחלקנו לפעמים קצת מתוצבן שמגיע מישהו צעיר שמפזז במרץ ומביא לכאן כל מיני סיפורים וסרטים שהוא מעריץ ורגיל לצפות בהם בעולם ששיך לצעירים ויש להם קצב וסגנון קצת שונה מהסגנון המקובל כאן…

תהיה רק קצת קשוב לסגנון הוותיק של הפורום ששונא פרסומות סמויות וסרטים שטחיים ותמשיך במרץ ותביא חברים חדשים נוספים לכאן.
הזקנים יתרגלו בסוף [emoji6]

hadtomer
07-01-22, 13:47
ברוך הבא.

לא לחרבן.

תודה.

תסלח לי, אבל זה משפט מעליב ומזלזל שנאמר לי כשאני מבקר אצל ההורים של אשתי, אצל כמה חברים, כמה פעמים בעבודה ובדירה הישנה שלנו בה לא היו 3 חדרי שירותים.

לגבי היתר, איך לומר זאת בעדינות ובלי לפגוע בכבודו של אדם- ברוך הבא לג'יפולוג, הפורום שאליו נכנסים בעלי רכבי השטח שרובם עברו את גיל 40 (....) כדי לדון בכל הקשור ברכבי השטח שבבעלותם. מדובר בקבוצה מגובשת למדי אשר מורכבת מאנשים טובים שהתקבצו מכל שכבות האוכלוסיה, שדווקא שמחה לקבל חברים חדשים שיש להם רכבי שטח בבעלותם ומן הסתם אכן מעבירה טקסי חניכה, כנהוג בז'אנר, וגם מייצרת חברויות שתקפות לחוויות שבאות לידי ביטוי הרחק מן המרחב הוירטואלי- כלומר בשטח.

מטבע הדברים, מי שאינו מגיע מן המנטאליות הזאת ואין לו מה לתרום מכיוון שאינו עונה על ההגדרה הדי בסיסית של להיות בעליו של רכב שטח (או מתעניין בכזה), כנראה שאין לו מה לחפש בקבוצה פרט לעיסוק בנושאים שלא ממש רלוונטיים לעולם של חברי הקבוצה. מדובר בכלל די בסיסי שלעניות דעתי תקף לרוב הקבוצות שמתקיימות מחוץ למרחב הוירטואלי, וזאת בניגוד לקבוצות וירטואליות שקל מאוד להתבלבל במהות שלהן וכתוצאה מכך לעיסוק בשטויות.

נמרוד
07-01-22, 13:56
חזרה לנושא...
וואלה רעיון מעניין. הביצוע באמת אלגנטי - נראה אחלה מוצר. אני בטוח שיש לאגירת מי המזגן שימושים. תכלס זה מים לשטיפה וכו' בלי לשלם בצורך למלא מים.
לא הדבר הראשון שהייתי מתקין, אבל כשכבר יש הכל ברכב הנה משהו נוסף.

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalkמה סדר גודל הספיקה של לחות שמזגן רכב מעבה?

asafk
07-01-22, 14:05
לפחות כמה ליטרים ביום. ככל שהאויר חם יותר - יותר מים.
האתגר הוא כמובן לא לאגור את המים אלא לדחוף אותם למעלה לג'ריקן בלי להציף את מערכת המיזוג. אני מבין שיש שם משאבה חשמלית ומיכל אגירה קטן כך שהוא כמעט מלא המשאבה מרוקנת אותו לכיוון הג'ריקן.

אסף.

opl
07-01-22, 14:38
ביג דיל... הדיפנדר משתמש במי המזגן כדי לקרר את רגלי הנוסע בקיץ. בין אם ירצה או לא ירצה.

ברוך הבא לפורום.

נמרוד
07-01-22, 15:11
זה בעצם גרסא מוקטנת של הסילוקית שיש מתחת לכיורים במשרדים. האמת, מגניב. זה יכול להשלים למיכל המים חלק מהצריכה היומית בטיול, וזה יהיה גם ככה מהול בכמות גדולה של מי ברז אז גם לשתייה זה טוב.

asafk
07-01-22, 15:21
הייתי מתקין אחד כזה אם זה לא היה עולה כסף אמיתי.... כי התועלת מאוד ברורה.

אסף.

-->