PDA

צפייה בגרסה מלאה : מיגונים ממולצים לאקסטרים ריקון

Recon
18-02-22, 18:02
אהלן,
התחדשתי באקסטרים ריקון ואני מעוניין לדעת אילו מיגונים מומלצים בשבילו?
הולך לעבור כל מיני סוגי שטח, גם קליל וגם מעלות סטייל זיק/עשוש/וורדית.ֿ
חיפשתי בפורום פה ולא ראיתי הרבה הודעות לגבי מיגון JL (אגב, לא הגיע הזמן לשנות את שם הפורום ל JK + JL ?)

אני מחפש בעיקר לדעת האם יש חלקים ספציפים שכדאי למגן או לקחת סט של 4 או 7 חלקים שראיתי שמוכרים באספיר ודומיהם.
האם יש הדל באיכויות בין הסדנאות השונות?
מעדיף מיגון עם כמה שפחות התעסקות עם מכלולי הרכב (בלי קידוחים וכו׳ במכלולים וכדומה).
האם עניין החימום הוא בעיה? ראיתי שיש כאלו עם פתחי איוורור..

בקיצור - מחפש כמה שיותר מידע מידע לגבי מה למגן, ואיזה מיגון הכי מומלץ..

תודה!

asafk
18-02-22, 18:21
אין מיגון מקורי (מגיני סף + גחון) ?

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

landY
18-02-22, 18:31
ברוביקון ״סטנדרטי״
יש מיגון סף מקורי שהוא מספיק טוב.
יש מיגון יצרן על מיכל הדלק
לדעתי המקור מספיק לחלוטין אם זה לא רכב השטח הראשון שלך.
אם זה הריקון, הוא גם גבוה יותר אז מה הטעם?
למסלולי אקסטרים- זה משהו אחר

Sent from my iPhone using Tapatalk

Recon
18-02-22, 19:57
אין מיגון מקורי (מגיני סף + גחון) ?

אסף.

תודה חברים על העזרה,
יש לרוביקון ריקון מגני סף מקוריים, אני מנסה להבין מה כדאי למגן בגחון.
זה לא רכב שטח ראשון, אבל מכיוון שזה לא רכב זול, מעדיף למגן איפה שעושה שכדאי...
זה נכון שהוא יותר גבוה, אבל כבר ראיתי חבר עם רוביקון חדש מוגבה כמו הריקון שאבן קרעה לו את הגומיה של הדרייבשאפט

הדסופה
18-02-22, 21:28
אז קרעה … מחליפים
בגלל זה שווה לרצף במיגונים של 8000 שח ?

6 שנים עם משופר ברמת ריקון , לא חושב שצריך להגזים במיגונים . לא הצלחתי לייצר נזקים מהסוג הזה . יש איזה מיגונציק קדמי אצלי חלקי על המוטות / תיבת הגה וזהו

grand
18-02-22, 21:29
אני לא יודע מה מגיע עם הריקון, יכול לומר לך שהרנגלר שלי מצוייד בכל המיגונים שיש, ככה קיבלתי בירושה מהבעלים הקודם, למעט מיגון טנק הדלק שחוטף לפעמים ואולי פעם גם מיגון הטרנספר התגרד על משהו, ולי אין גלגלי 35 אינץ כמו לך, מיגון הגחון לטעמי מיותר, ואפילו שוקל לוותר עליו. מיגוני הספים המקוריים הידועים לי לא חזקים מספיק, לא הייתי נוגע, אם וכאשר יתעקמו אז תחשוב על שידרוג, הייתי מציע לך להתייעץ על יריב קלר בסופרגיפ, הוא מכיר היטב את הנושא.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

nirs
19-02-22, 09:49
במידה ותסתפק במעלות ה״סטנדרטיים״ דוגמת אלו שהזכרת, אז לדעתי אין צורך במיגון נוסף.
במידה ואתה הולך לכיוון של עדשה, 669 וכמריר מומלץ להצטייד במיגון גחון, ספי צד בולטים (מהדלתות). ואולי גם מיגון אגזוז. מיגון מיכל הדלק המקורי, מספק לטעמי.

בנוגע לסטים, אני נגד ״ריצוף״ החלק התחתון, דבר ש״אספיר״ מצטיינת בו. מיותר, כבד ועושה יותר נזק מתועלת (איוורור הזכרת…)
בנוגע להבדלים, כל הסדנאות הגדולות עושות מידול טוב ומשתמשות באותו האלומיניום (5xxx) ובאותו עובי.

asafk
19-02-22, 11:44
א. דעתי - לא צריך כלום. סע לטייל.
ב. אם תתעקש - אל תשכח לבדוק את המיגונים המיובאים. בלי לפגוע... הם בנויים יותר טוב ברוב המקרים מהאלומיניום המכופף תוצרת הארץ ולומבזכות העובדה שבייצור המוני אפשר לכבוש לוחות (פלדה או אלומיניום) ולא רק לכופף. ולרנגלר יש הרבה אופציות מיובאות.

אסף.

נמרוד
22-02-22, 09:46
אהלן,
התחדשתי באקסטרים ריקון ואני מעוניין לדעת אילו מיגונים מומלצים בשבילו?
הולך לעבור כל מיני סוגי שטח, גם קליל וגם מעלות סטייל זיק/עשוש/וורדית.ֿ
חיפשתי בפורום פה ולא ראיתי הרבה הודעות לגבי מיגון JL (אגב, לא הגיע הזמן לשנות את שם הפורום ל JK + JL ?)

רוביקון אקסטרים ריקון?

תתחדש! קנית את אחד מרכבי השטח הבודדים בעולם שאפשר לעלות איתם את כל המעלות שהזכרת, בקלות, בלי לשנות כ-ל-ו-ם. תעמיס סנדוויץ' ופק"ל קפה וסע.

-->