PDA

צפייה בגרסה מלאה : יישור קו לקינג

PajeroKing
20-02-22, 18:55
שלום לכולם
קניתי רכב שבוע שעבר וצריך יישור קו לכמה בעיות..

קינג 2003 ק"מ 280000
מה שאפשר אני מעדיף לטפל בעצמי.
1. המזגן על חום לא עובד.. במה אפשר להתחיל לבדוק-בדקתי פיוזים

2. הרכב לא נועל נעילה אחרונה R/D + דופק מעט בגז-לא גז +עושה רעשים במהירות נמוכה והתחלת נסיעה איטית + לאחר חצי שעת נסיעה בבין עירוני נדלקת הנורה המהבהבת של ה4X4 +בום ברוורס...
האם כל הבעיות האלה לפי מה שהבנתי יש בעיה בבקאקס אחורי, האם הכל יכול להפתר רק ע"י תיקון שלו? ואיך אני יכול לסדר לבד אם כן.

3. הרכב לא סוחב טוב מעל 120 קמ"ש, וצורך הרבה מאוד דלק (נסיעה מירושלים לראשון -פתח תקווה-ירושלים עלתה כ170 שקל נסיעה רגועה )
מה אפשר לבדוק בקשר לזה פילטר אוויר נקי. אולי לנתק חיישן EGR ואיך?

4. הרכב בהנעה קרה הרבה זמן (בוקר נגיד, לא כל הנעה קרה) מוציא כדקה עננת עשן, מעבר לזה בנסיעה הכל תקין. הגיוני שרינג אחד אכול מעט? ויש מה לעשות עם זה או עדיף להשאיר ככה וזהו?

חוץ מזה סבבה אני מקווה שכל השיפוץ לא יעבור את ה7-8 יש לי גם משולשים לעשות כי הרכב מחליק בפניות,
5. הגיוני שמוסך רוצה 600 שקל על כל משולש לא כולל עבודה (טורקי) ואני ראיתי בחנות חלקים ב270 שקל.?
6. הבנתי שכולם שמים משולש סיני או טורקי זה סבבה?
7. הסנרוף דופק דפיקות במקום להפתח. פתחתי אותו וניקיתי את כל המסילות ולא עזר. מישהו מכיר סרטון הדרכה או משהו שיכול לעזור?

תודה רבה רבה

guy888
20-02-22, 20:34
לא לפי הסדר.

לא לשים משלולשים סיניים.
אם יש על הרכב מקוריים עדיף להחליף רק בוקסות של כתום.

אני מניח שהבום ברוורס קורה גם ב 2 על 4 ולכן אתה מכוון לבקאקס, יכול להיות הביצה עצמה, או צלבים בדרך, צריך להרים את הרכב לבדוק.

נעילה אחורית זה קומפרסור קטן שיושב על הקורה מעל הביצה האחורית, לבדוק אם הוא פועל, אם מייצר לחץ אוויר ואם הצנרת תקינה.
להרים את הרכב באוויר ולראות אם הנעילה אכן לא עובדת או שעובדת והבעיה היא בחיווי

נורת 4 על 4 מהבהבת בנסיעה יכול להיות חיבור מינוס לא תקין לטרנספר או סולונואידים בתא המנוע (מעל גלגל לא זוכר איזה צד)

סאן רוף מתקתק זה ברגים של מנוע הסאן רוף שמשתחררים והמנוע יורד למטה, צריך לפתוח חלקית את ריפוד הגג ולסגור את הברגים.

מזגן לא עובד על חום - אולי ניתקו רדיאטור חימום.

תתחדש. בהצלחה.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

אבי ביטר
14-03-22, 11:10
אל תשים משולשים סיניים או טורקים, הם יישברו לך בזמן הכי לא מתאים שיש…
רק מקורי.

dorbh
15-03-22, 10:46
זה אולי נשמע טריוויאלי אבל הבום בשילוב לרוורס הוא מעמידה מוחלטת או ממהירות אפסית על D?

asypeer
17-03-22, 08:24
הבנתי שיש כמה מוסכים מומלצים לפג׳ארו במגזר :
אחד בסכנין, אחד בבאקה
אל תכניס את הרכב למוסך מורשה - יפשטו לך את העור.
עדיף למוסך שמכיר היטב את הרכב ומחלותיו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

-->