PDA

צפייה בגרסה מלאה : אפשרויות הגבהה לגימני מודל ישן

אסף 1234
02-03-22, 00:14
יש לי גימני מהמודלים הישנים והבנתי שהגיע זמן להגביה אותו... הבעיה היא שאין לי את הסכום בשביל לעשות הגבהה קומפלט.
יש לי בולמים של הגבהה בשבילו, לגבי הקפיצים יש איזשהי קומבינה שאפשר לעשות? יש רכבים אחרים שהקפיצים שלהם יתאימו? הבנתי שיכול להיות שהקפיצים הרגילים של המודל החדש יכול להיות שיתנו תוספות גובה, משהו יודע לאשר?

בנוסף יש איך לתקן בולם שלא נפתח חזרה?

תודה!

שגיא S
02-03-22, 08:59
היי,
אני אענה על סמך ניסיון של 3 שנים עם ג'ימני - התחיל מוגבה 2" ועבר להיות מוגבה 4 בקיט מלא כולל הכל.

לצערי בנושא הבולמים והקפיצים - אין דרך יותר מדיי לעשות קומבינות. אין איך לתקן קפיץ שהתיישן ולא עומד בעומס, ואין איך לתקן בולם שבור (בבולמים הזולים שאני מניח שיש לך על הרכב)

אם אין לך סכום של 3500-4000 שקל להתקנת סט מתלים מלא, אז אתה יכול ללכת על אחד הפתרונות הבאים:
1. סט קפיצים סטנדרטי - מוסכים ימכרו לך שאריות שיש להם בכלום כסף
2. סט קפיצי הגבהה יד 2 - לחפש בקבוצות פייסבוק/אתרים/מוסכים - יכול להיות שתמצא משהו בחצי מחיר (נגיד 2000 שקל)
3. סט ספייסרים - לא יודע מחירים אבל זה לרוב יותר זול מלהחליף 4 קפיצים ואז תצטרך רק להחליף בולמים.

עבור הגבהה חוקית של 2" לא צריך להחליף שום דבר נוסף פרט לבולמים וקפיצים.

erezgur
02-03-22, 09:04
רק כדי לוודא שהעובדטת ברורות - ההגבהה נעשית על ידי הקפיצים.
הבולמים אינם מגביהים, אבל בהחלט צריכים להתאים לקפיצים כדי שירסנו נכון את הרכב ולא יפגעו במהלך המתלה.

אם אתה מתעניין בתיקון בולם כדאי שתציין את סוגו (יצרן, דגם...)

אני מבין מהשאלה שיש לך בעיה בבולם ולכן אתה כבר רוצה לבצע הגבהה. עד היום אתה עם הבא המקורי? אולי אם אין תקציב תסתפק בהחלפת הבולם ותמתין לתקציב מתאים?

נשלח מהנייד

kobiav9
02-03-22, 10:45
הגבהה אמיתי מתקבלת בדרך שהס מלהזכיר במדינת החוק(ן) שלנו.
אבל הגבהות לא תמיד מסתיימות בקפיץ גבוה יותר ובבולם מתאים ולפעמים צריך גם להאריך צנרת בלמים ומוטות קישור ורדיוס וכו׳
צריך לבדוק טוב…

Sent from my iPhone using Tapatalk

-->