PDA

צפייה בגרסה מלאה : (נערך) נחל עכברה - דאסטר 2x4 הצליח לעבור

MikiDuster
17-04-22, 08:16
מחניון נחל עמוד הצמוד לכביש 85, נוסעים על שביל לבן שלאט לאט מתפתל לעליות מדורדרות וסיבובים חדים,
נדרשת מיומנות.
הנוף גלויה, מים זורמים.
מומלץ ואפשרי עם הדאסטר שלכם.

דוגמית
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20220417/37f04a149f262805a9fc1f79baaa5f67.jpg

Sent from my SM-A325F using Tapatalk

erezgur
18-04-22, 19:38
למה שדאסטר לא יוכל לעשות זאת?
(או שאתה מתכוון ל-2X4 ?)
לא כל כך הבנתי את מהות ההודעה, בכל מקרה, ההודעה לא חייבת להיות דווקא בפורום של דציה.

לידיעתך:
1. יש לנו שרשור שנקרא "הטיול האחרון שלי" בפורום של טיולי 4X4, שם אנשים לפעמים מעלים תמונה עם הסבר קצר (רצוי) מהטיול האחרון שהם עשו. מדובר כמובן בטיולי 4X4, אם אתה רוצה לעלות משהו אחר, תדגיש בבקשה שמדובר ב 2X4 / פרייבט או משהו דומה כדי שלא יתחילו ויכוחים ארוכים.
2. אפשר בפורום הטיולים בארץ לשאול / להציע מסםלול מעניין ולציין לאילו רכבים הוא מיועד.

MikiDuster
18-04-22, 22:10
כן , מדובר על 2x4,
אבל ממש לא מסלול לפרייבט.
לא הייתי מתקרב לשם עם טסלה [emoji846]..

erezgur
19-04-22, 09:03
המסלול הזה אינו אתגרי לרכב שטח, אתה נמצא בפורום שעוסק ברכבי שטח ולכן אין טעם לפתוח, בפורום שלנו, שרשור נפרד על כל טיול שבו ירדת עם רכב 2x4 מהאספלט והצלחת לעבור אותו.
עשית טיול ונהנת, יש לך תמונה יפה - רשמתי למעלה, אתה יכול לשתף בשרשור התמונות מהטיולים.
יש לך שאלה לגבי מסלול מסוים - בבקשה (בפורום הטיולים).
אבל אנא - זכור לציין תמיד שאתה מדבר על פרייבט 2x4 כדי לא להטעות או לבלבל את קוראי הפורום.

או שפשוט תלך עם הלב, תקנה רכב 4x4 ותגשים את החלום ....

נשלח מהנייד

MikiDuster
19-04-22, 10:07
תראה יצא לי לא פעם להביט בפליאה , על רכב 4x4 שמנסה לעלות את החורשן, כמעט מתהפך , לא מצליח ונחסוך עוד כמה מילים..
אז להגיד 4x4 או לקרוא לדאסטר פרייבט זה לא שחור ולבן.
יש המון ביניהם.

erezgur
19-04-22, 10:36
אתה יכול לקרוא לו גם מטוס ולפתוח שרשורים בפורום של תעופה וטייסים. אבל גם שם תקפיד לציין שמדובר ברכב ולא במטוס.

בוודאי שיש הבדלים ברורים גם בין דגמים שונים של רכבי 4x4 ואפילו בין דגמים זהים עם רמות שיפור שונות. הפורום שלנו מיועד לכל רכבי השטח.
יש כאן גם תת פורום אוף טופיק שבו דנים על נושאים שאינם קשורים.
יש גם פורום טכני שעוסק ברכבים שאינם 4x4.
כאשר אתה כותב על נושא שיכול לבלבל - אנא ציין שמדובר ברכב 2x4.

אין טעם להתנצח בנושא
ערכתי ותיקנתי את הכותרת.

נשלח מהנייד

שחר גרינברג
19-04-22, 17:57
מיקי כל פעם שאני קורא שירשור שאתה פותח יש לי תחושה שאתה עובד אצל דאצ׳ה…

כל הכבוד על המעבר בשביל הזה (שכנראה כל רכב שטח פשוט יכול לעבור בו)

כבר פתחת שירשור בעבר על מקומות שאתה עובר בהם עם ה2 על 4 שלך
אולי כדי למקד את כל המקומות בדיון אחד במקום כל פעם לפתוח שירשור חדש

Sent from my iPhone using Tapatalk

איל מ
19-04-22, 18:23
בפורום פולגז היה רשום פעם בחוקי הפורום שאם אין לך רשיון, או שאתה לא רוכב על אופנוע, לא מעניינת הדעה שלך.
זה עזר לסנן הרבה.
לא חושב שצריך להיות קיצוניים, אבל ניהול נוקשה, שיודע להפנות את הפוסטים הללו לתת פורום הנכון או לשרשור הנכון, עם כותרת נכונה (תודה ארז) יעשה את העבודה.
כמובן שאם מישהו מתעקש להמשיך, ישנם עוד כלים ניהוליים (אזהרות, נקודות, חסימות וכו...).

מצד שני ויכוחי אגו אינסופיים, בין אושיות פורום ותיקות, על קצה קוצו של יו"ד גם ככה מספימים פה את כל הפורום, אז קשה לבוא בטענות למישהו שאשכרה מטייל ומעלה תמונות.

MikiDuster
19-04-22, 19:12
מיקי כל פעם שאני קורא שירשור שאתה פותח יש לי תחושה שאתה עובד אצל דאצ׳ה…

כל הכבוד על המעבר בשביל הזה (שכנראה כל רכב שטח פשוט יכול לעבור בו)

כבר פתחת שירשור בעבר על מקומות שאתה עובר בהם עם ה2 על 4 שלך
אולי כדי למקד את כל המקומות בדיון אחד במקום כל פעם לפתוח שירשור חדש

Sent from my iPhone using Tapatalkתודה שחר ! (לא עובד שם)

שחר גרינברג
19-04-22, 20:59
בפורום פולגז היה רשום פעם בחוקי הפורום שאם אין לך רשיון, או שאתה לא רוכב על אופנוע, לא מעניינת הדעה שלך.
זה עזר לסנן הרבה.
לא חושב שצריך להיות קיצוניים, אבל ניהול נוקשה, שיודע להפנות את הפוסטים הללו לתת פורום הנכון או לשרשור הנכון, עם כותרת נכונה (תודה ארז) יעשה את העבודה.
כמובן שאם מישהו מתעקש להמשיך, ישנם עוד כלים ניהוליים (אזהרות, נקודות, חסימות וכו...).

מצד שני ויכוחי אגו אינסופיים, בין אושיות פורום ותיקות, על קצה קוצו של יו"ד גם ככה מספימים פה את כל הפורום, אז קשה לבוא בטענות למישהו שאשכרה מטייל ומעלה תמונות.

+1

זיף
19-04-22, 23:29
אני רק אציין שכל עוד יבש שם, באמת אין שום בעיה ל2X4. יצא לי לשוטט שם לא מעט בשנה האחרונה, זה די בחצר האחורית. כשיש שם בוץ זה שמחה וששון. כולל השביל הלבן מ85 לנחל שהופך להיות חלק מאד.

MikiDuster
20-04-22, 18:57
אני רק אציין שכל עוד יבש שם, באמת אין שום בעיה ל2X4. יצא לי לשוטט שם לא מעט בשנה האחרונה, זה די בחצר האחורית. כשיש שם בוץ זה שמחה וששון. כולל השביל הלבן מ85 לנחל שהופך להיות חלק מאד.

היה קטע קצר בוצי, שחייב תכנון .. כי זרמו עוד מים

שחר גרינברג
20-04-22, 19:14
מיקי אני חושב שלחברי הפורום ולך יש הגדרה שונה לשטח בוצי…

MikiDuster
20-04-22, 21:58
מיקי אני חושב שלחברי הפורום ולך יש הגדרה שונה לשטח בוצי…

כל התמונות שאני מקבל ששקעו בבוץ הם 4x4

אז נסכם שיש קו אדום,
שלא משנה איזה רכב, כשחוצה את הקו האדום - נתקע בשטח
מי שיודע מה הגבול , מטייל וחוזר בלי חילוצים, מצליח להנות מהאוטו.
אבל זה בסדר לנסות לעלות את עלית הסלעים בחורשן.. :-)

hadtomer
21-04-22, 07:08
.

אני עוקב בשביל הערך הקומי של הדבקות במטרה, זה כמו לצפות ברובאי 00 מתעקש להסביר לחי"רניקים שעם כל הכבוד לטנק על גבול הרצועה, גם לעשות עם היד צורה של אקדח ולצעוק "פיאו פיאו!!" זה עובד לא רע על הילד של השכנים בהרצליה כי כל ערך פסיכולוגי הוא ערך.

MikiDuster
21-04-22, 08:42
אגב, יש סרטון (כתבה) על הזיבר המטורף, אבל שקע בבוץ וזיבר אחר הוציא אותו ....

מתן הירש
21-04-22, 19:48
אגב, יש סרטון (כתבה) על הזיבר המטורף, אבל שקע בבוץ וזיבר אחר הוציא אותו ....איך אתה משווה בכלל זיבר שהוא רכב כביש במהותו ל"דאסטר ה2×4- מי-בכלל-צריך 4×4" שלך ????!!!

Sent from my SM-A526B using Tapatalk

asafk
21-04-22, 20:14
אגב, יש סרטון (כתבה) על הזיבר המטורף, אבל שקע בבוץ וזיבר אחר הוציא אותו ....זה רק כי לא היה בסביבה דאסטר הנעה קדמית לעזור.

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

MikiDuster
21-04-22, 20:36
https://www.youtube.com/watch?v=QxEFBYbixlU

נמרוד
21-04-22, 20:51
...https://uploads.tapatalk-cdn.com/20220421/1c840c3272e1697fd2fde212d39d110d.jpg

איל מ
21-04-22, 21:45
אם אני לא טועה, מי ששקע בבוץ היו הגנבים, אז זה לא נחשב.
אי אפשר לצפות מגנב שידע מה "הקו האדום" של רכב שאיננו בייצור סדרתי אפילו ...

ד ו ר ו ן
23-04-22, 11:29
בעונות המעבר יש גלי חום-קור וקצת גשם.
זה מבלבל את הטבע, וצמחים מתפרעים וחושבים שיש אביב כפול ופורחים למוות טרם הזמן, או מנסים לנבוט פעמיים.

כנראה שזה גורם לאנשים מסויימים לחוות אשליית אוגוסט מוקדמת.

tallevi
23-04-22, 13:56
גמרתם להתנשא כולכם?? יופי...כי אני לא מצליח להבין מה כל כך פסול בשיתוף שניסה פות"ש להעביר פה.

דרך לא סלולה, סוג של מסלול, שניתן לעשות גם עם דאסטר 4X2.
יכול להיות שהמידע הזה יוכל לשרת כמה חברה כאלה שמחזיקים את הרכב הזה ומעוניינים קצת לרדת מהכביש. מצוין.
אז איפה הבעיה???

טל.

ד ו ר ו ן
23-04-22, 14:46
ב-expedition-portal, אחד הפורומים המובילים ברשת בשפה האנגלית לטיולי שטח בעולם, בדגש ״overland” אין מגבלה באיזה רכב אתה מטייל, מריקשה ועד משאיות ייעודיות בגודל, אבזור ומחיר של בית בשכונת יוקרה.

כל עוד אתה כותב על טיולים שיש להם מרכיב שטח.

גיא
23-04-22, 15:42
ב-expedition-portal, אחד הפורומים המובילים ברשת בשפה האנגלית לטיולי שטח בעולם, בדגש ״overland” אין מגבלה באיזה רכב אתה מטייל, מריקשה ועד משאיות ייעודיות בגודל, אבזור ומחיר של בית בשכונת יוקרה.

כל עוד אתה כותב על טיולים שיש להם מרכיב שטח.ומה הקשר ?

ד ו ר ו ן
23-04-22, 16:03
ומה הקשר ?

שלדעתי הבלתי קובעת, לפי המודל באתר ההוא, אז גם בגיפולוג אפשר שיהיה מקום לחוויית שטח וטיולי שטח גם בלי רכב רב מינוע, או רכבים ״קשוחים״.

כל עוד מבינים על מה המדובר בכותרת ההודעה או בתגובה (במידע, תגובה או הימנעות מהשוואה מנותקת מהמציאות לגבי זיבאר שקוע).

גיא
23-04-22, 16:15
אז אפשר דאסטר פה ?

אלו חדשות מצויינות :)

asafk
23-04-22, 16:20
אתה מבין גיא... הכל עניין של פרספקטיבה. הגיע ברנש עם דאסטר הנעה קדמית. זה כל מה שהיה צריך כדי לתת לגיטימציה לדאסטר 4x4...

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

גיא
25-04-22, 16:29
אתה מבין גיא... הכל עניין של פרספקטיבה. הגיע ברנש עם דאסטר הנעה קדמית. זה כל מה שהיה צריך כדי לתת לגיטימציה לדאסטר 4x4...

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalkיאפ

תודה מיקי דאסטר.

-->