PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש חשמלאי טוב

דרור ברלי
23-04-22, 14:37
בחודשיים האחרונים ארבעה מסעות לירדן + כל מיני טיולי שבת, חלקם טבילות עמוקות במים ובוץ וכו', עשו את שלהם. אין אורות, יש אורות, אין חיווי בלוח מחוונים, יש חיווי 4X4, אין חיווי 4X4.... בוצעו גישורים, מעקפים, אילתורים. ואז זה עובד טוב במשך יומיים ושוב קורס.
אם אני אנסה להתעסק בזה, הג'יפ כנראה יישרף - מה שממש לא כדאי שיקרה. זו לא סיטרואן מעפנה שמנסים לקבל מהביטוח את שוויה במחירון.

ולכן אני צריך המלצה על חשמלאי טוב, כזה שמכיר ג'יפים ושיש לו סבלנות...
עדיף בצפון או במרכז. אבל אני לא אבחל במישהו מהדרום אם הוא באמת טוב.
תמליצו רק על מישהו שבעצמכם הייתם מפקידים את הג'יפ שלכם בידיו בלי לחשוב פעמיים.
אני לא מחפש מערופים. מוכן ורוצה לשלם - אבל רק למישהו שמבין בזה ועושה את זה כמו שצריך. בלי קיצורי דרך ועיגולי פינות.

יאללה, SHOOT

סולי
23-04-22, 14:48
ראפיק מטירה, 0506663728

Sent from my SM-G781B using Tapatalk

נדב42
23-04-22, 15:17
תתקשר אלי. נדב.

(ואם אתה ממש ממש רוצה לשלם - נסה לדבר עם ליאור 050-6707476, נמצא בפ"ת)

סולי
23-04-22, 15:20
ליאור לצערנו הרב כבר לא עובד.

Sent from my SM-G781B using Tapatalk

asafk
23-04-22, 15:53
קודם כל.... אם יש מגוון בעיות וצריך רמונט - כנראה הגיע הזמן לשים את הכסף על השולחן ולקנות צמה חדשה של yj ועליה לעשות את ההתאמות. השקעה של שעות עבודה בפירוק והרכבה מחדש ותיקון תעלה יותר.
לגבי יש אורות אין אורות - הבעיה בד"כ מצטמצמת למפסק אורות + סוויצ' ואפילו רק הקונקטור מתחת לסוויצ'. זה תיקון קל ויותר חשוב איתור קל.
לג'יפ כמו שלך שעובד קשה וכבר מזמן הרכיבים המחורבנים שתע"ר הרכיבו בלוח השעונים (הישר מהמדף התחתון בחנות חלקי חילוף לטרקטורים) הגיעו לסוף אורך החיים שלהם - הייתי מרכיב מפסקים חדשים, איכותיים יותר (מאותה חנות חלקי חילוף... אבל מהמדף העליון) ושעונים חדשים.
(זה מה שעשיתי אם כי באופן חלקי בלבד בסופה שלי לפני 20 שנה כשהיא היתה די חדשה ובכל זאת סבלה מאותן בעיות.... פירקתי את החשמל תיקנתי את הצמה הראשית וצמת הדשבורד והרכבתי מחדש עם מפסקים חדשים).
בקיצור תתקשר - נבדוק יחד מה באמת צריך לעשות.

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

ehudzeelim
23-04-22, 16:22
חשמלאי רכב אלוף: לוי 0526002184
נמצא ברחובות אבל גם מגיע אל הלקוח.

zivo
23-04-22, 16:28
התשובה הקבועה- דבר עם ארנון.
הוא יעשה לך הערכת מצב הכי טובה.

דרור ברלי
24-04-22, 23:46
הבעיה דווקא לא במתג האורות.
המתג עובד - יש תאורת לוח מחוונים....

הבלגן הוא מתחת לדשבורד וגם מחליף האורות סיים את חייו. כרגע האורות (נמוך בלבד) עובדים עם גישור מאולתר.
זה ממש לא סימפטי, אני משתדל לא לנסוע בחושך יותר מדי (הג'יפ רק חזר ככה צפונה מירדן.... כ-600 ק"מ רצופים מואדי רם עד הבית, מתוכם כמחצית בחושך.... אבל זה עבד והגישור לא התחמם) אבל מכיוון שהשבוע אני עסוק עד מעל לראש, זה ימתין לתחילת השבוע הבא.

boaz avrahami
25-04-22, 06:57
מתחת לאף שלך כמעט
אחד מהדור הזקן והטוב.

צומת הולץ
רח קנטור 5

שמו איציק

052-2729945

בעל מקצוע מצויין.
מכיר מצויין סיקסים וסופות וגם המון אספנות מגיעים אליו.
הוגן פלוס גם במחירים. מומלץ בחום!

Aviv-T
25-04-22, 08:12
דביר מחפוד מפרדס חנה 0537322626
גם בעל סופה, וקפדן. מאוד.

Aifer
25-04-22, 11:52
גילי פופ , מצור ציון,
החרושת 8 כפר סבא.

Sent from my IN2013 using Tapatalk

דרור ברלי
04-05-22, 16:41
מתחת לאף שלך כמעט
אחד מהדור הזקן והטוב.

צומת הולץ
רח קנטור 5

שמו איציק

052-2729945

בעל מקצוע מצויין.
מכיר מצויין סיקסים וסופות וגם המון אספנות מגיעים אליו.
הוגן פלוס גם במחירים. מומלץ בחום!

עדכון:

אחרי עזרה ראשונה אצל ארנון (שהחזיקה זמן קצר), ואחרי שדביר מחפוד שגם ארנון ממליץ עליו, פשוט לא ענה בטלפון (אולי הוא בחופש/בחו"ל, לא יודע), נסעתי לאיציק המדובר.
מצאתי איש מבוגר, נחמד, רגוע ובעיקר מקצוען. בעל מלאכה מומחה ופדנט, כמו פעם.

גם הוא פסק שמתישהו החשמל אצלי יצטרך שיפוץ כולל של כל הבלגן שמתחת לדשבורד וזה אכן יגיע.... אבל בינתיים הוא עשה שם הרבה יותר מעזרה ראשונה - סידר, ניקה קצת זבל מיותר, מצא את מקור הבעיה ששיגע את כל הג'יפ בקצרים (וזה לא היה בבלגן שמתחת לדשבורד), עבר על כל החוטים, שדרג את עוצמת התאורה.... אז עכשיו לוח המחוונים עובד, האורות פגז, ממש חזקים! החלפת אורות, איתותים, אור רוורס, הכל עובד מצוין. הכל בסבלנות, בחיוך, בלי לחץ, ולמרות שהג'יפ שלי החזיק אותו מהבוקר עד שלוש אחה"צ, גם בלי להשתולל במחיר.

הג'יפ יצא ממנו מחייך וגם אני.
שיפוץ כולל של מערכת החשמל כשיגיע, יתבצע אצלו. תודה לבועז על ההמלצה!
אז תרשמו לכם - איציק אהרון החשמלאי, קנטור 5, דרום ת"א (צומת הולץ/קיבוץ גלויות) 052-2729945, מקצוען ומומלץ. תשמרו לכם את מספר הטלפון.

-->