PDA

צפייה בגרסה מלאה : מפגש מועדון רנגלר

nirs
09-05-22, 08:28
138189

Sent from my iPhone using Tapatalk

הדסופה
09-05-22, 10:42
לא שאני בוחר חברים לפי הרכב או משהו
אבל נראה לי חסר המיקום

nirs
09-05-22, 10:51
צודק.
המיקום המדוייק יפורסם בחמישי.

grand
09-05-22, 17:47
מישהו מבאי האתר מתכנן להגיע?
מדוע יש לי הרושם שרוב בעלי הרנגלר לא גולשים בגיפולוג, לצערי..

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

nirs
09-05-22, 18:04
רמי, אם אתה, הד, אמוץ ועוד כמה בעלי רנגלרים שגולשים כאן באתר, מתכוונים להגיע, אז אפשר לעשות מיני מפגש גיפולוג….

אפילו את ברלי, אנחנו מוכנים לקבל…

KOOKE
10-05-22, 01:21
רמי אני מתכוון להגיע.

דרור ברלי
10-05-22, 06:18
מישהו מבאי האתר מתכנן להגיע?
מדוע יש לי הרושם שרוב בעלי הרנגלר לא גולשים בגיפולוג, לצערי..

כי אולי זה לא סתם רק רושם שלך אלא אשכרה המציאות?
כמו שרוב הרכבים האלה נראים, הקהילה שלהם היא בפייסבוק, לא כאן.

תודה שמקבלים אותי למפגש הגולגלות והעכבישים, אבל בסופ"ש הזה אני בירדן. אשמור את הזכות לפעם הבאה

guy888
10-05-22, 08:27
רוב בעלי הג'יפים (מכל יצרן ודגם) לא גולשים בג'יפולוג.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

nirs
10-05-22, 10:41
כי אולי זה לא סתם רק רושם שלך אלא אשכרה המציאות?
כמו שרוב הרכבים האלה נראים, הקהילה שלהם היא בפייסבוק, לא כאן.

תודה שמקבלים אותי למפגש הגולגלות והעכבישים, אבל בסופ"ש הזה אני בירדן. אשמור את הזכות לפעם הבאה

לצערי אתה לוקח קומץ ומשליך על רבים.
היות ויש לא מעט רנגלרים מדובר על קומץ מורגש, אך זה עדין לא מעיד על הכלל.

איל מ
10-05-22, 11:10
אז למה בפרסומת מייחצנים באמצעות מנגל לכל דורש?

במפגשי לנדרובר יש רקיקים ותה. (אלא אם חברת המזרח מארגנים, ואז יש בופה בוטיק).
;)

אבי ביטר
10-05-22, 12:04
אם מישהו נפגע מדבריו של דרור, והחליט שנמאס לו מהתדמית הזאת, ורוצה למכור את הרנגלר, תפנו אליי בפרטי בבקשה.

תעברו למותג אחר, שרוב הבעלים שלו כן גולש פה באתר. זה פקטור חשוב.

תודה.

דרור ברלי
10-05-22, 13:30
לצערי אתה לוקח קומץ ומשליך על רבים.
היות ויש לא מעט רנגלרים מדובר על קומץ מורגש, אך זה עדין לא מעיד על הכלל.

גם אם נניח שהם לא הרוב, זה כבר רחוק מלהיות "קומץ".... במיוחד כשמדובר ב"קומץ" די רעשני ומתבלט.
הייתי אומר שקשה יותר למצוא רנגלר "נקי" מכל ההשחתות האלה.
אבל עזוב. עדיין הרוב המוחלט משתייך לסוג החיובי.
וחוץ מזה, כל דברי הבלע הם רק מקנאה....:rolleyes:

אם לא הייתי מבלה את הלילה הספציפי הזה בצידו הירדני של ים המלח, בהחלט הייתי קופץ לומר שלום.

נדב42
10-05-22, 14:21
אני מכיר יותר רנגלרים נחמדים מאשר זועפים [emoji846]

nirs
10-05-22, 15:59
אם מישהו נפגע מדבריו של דרור, והחליט שנמאס לו מהתדמית הזאת, ורוצה למכור את הרנגלר, תפנו אליי בפרטי בבקשה.

תודה.

אבי, אם אתה מתחייב להגיע, אני ישר מפיץ שיש מופע של אבי ביטר….
האירוע יהפוך ל sold out…

איל מ
10-05-22, 16:56

תודה.
מצטרף לבקשה
כל סכום שאבי יציע אני מציע + 1₪

Crabbing
12-05-22, 08:41
רמי, אם אתה, הד, אמוץ ועוד כמה בעלי רנגלרים שגולשים כאן באתר, מתכוונים להגיע, אז אפשר לעשות מיני מפגש גיפולוג….

אפילו את ברלי, אנחנו מוכנים לקבל…

היה יכול להיות כיף, אבל אני בארה״ב.
אני רואה הרבה רנגלרים לא שלי [emoji41]
תהנו!

nirs
12-05-22, 09:03
המיקום פורסם.
אם מישהו מתכוון להגיע ואין לו את המיקום, אנא שלחו הודעה בפרטי.

opl
12-05-22, 09:15
אני חושב שזה היה אחלה מפגש. סטייל SEMA, הייתי קופץ אבל אני נוטה להתקפי קנאה

nirs
13-05-22, 15:55
138228
138229
138230
138231
138238

138233
138234
138235
138236
138237

לצערי, הגעתי לקראת הסוף (בלת״מ מהבן בצבא) וחלק כבר התקפלו, אבל עדין הספקתי לצלם חלק מהאקזמפלרים שצדו את העין

14-05-22, 07:29
היה אירוע ברמה גבוה מאוד
חלוקת כובעים ןחולצות כיבוד
שתיה נקנקיות קפה ועוד ועוד
מוסיקה והרבה מאוד אנשים עם רכבים מדוגמים
תודה למנהלים של המועדון שהרימו אירוע ברמה
שאינה מוכרת במחוזותינו

nirs
20-05-22, 14:29
https://youtu.be/mzRX48utepg

asafk
20-05-22, 17:13
עובדתית - היו אירועי שטח גדולים בהרבה.אז כותרת הסרטון שגויה.
אבל מרשים מאוד.
מי מוביל את המועדון הזה? מי אירגן את המפגש?

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

nirs
20-05-22, 18:14
מסכים, (זוכר לפחות מפגש גיפולוג אחד, קצת יותר גדול….), ועדין, מפגן מרשים.
מדובר על מועדון רנגלר ישראל.
לצערי, מרביתם, לא חלק מהקהילה כאן.
ועדין, מרימים הרבה אירועים יעודיים ומעניינים לרנגלר (מפגשים טכניים ואחרים, פרונטליים ובזום, בממוצע אחת לחודש).

grand
20-05-22, 18:45
ניר, האמת חייבת להאמר, אותו הרוב שאינו כאן , לדעתי מעל 90 אחוז מבעלי הרנגלרים, לא ספגו לצערי את התרבות שנספגה כאן במשך השנים, אותה התרבות להאט ולומר שלום למטיילים שנחים או אוכלים בצידי השביל ולא לתת בגז ולהאכיל אותם באבק, אותה תרבות שנותנת בסובלנות לקבוצה של רנגלרים משופרים בכבדות לרדת בוורדית, וכאשר מישהו מהקבוצה שלמטה שפחות גיבור מנסה לטפס ונאלץ להעזר בכננת, אותם אנשים מאבדים סבלנות כי מפריעים להם לעלות, וכן אותו ציבור שהרנגלר שלו נראה כרכב העומד להשתתף בצילומי מקס הלוחם בדרכים 5 בטוח גם לא כאן.

asafk
20-05-22, 19:14
אבל זה מועדון של היבואן? קבוצת פייסבוק שמנהליה מארגנים אירועים? מי עומד מאחורי המועדון?

אסף.

nirs
20-05-22, 19:44
אבל זה מועדון של היבואן? קבוצת פייסבוק שמנהליה מארגנים אירועים? מי עומד מאחורי המועדון?

אסף.

ממש לא מועדון של היבואן (למרות שיש גם שיתופי פעולה עם סמלת (וגם הרבה ביקורת)).
להבנתי, מרבית הפעילות ב״מה נשמע״:
ארגון טיולים משותפים, הרצאות בזום (על מגוון רחב של נושאים הקשורים לרנגלר), רכישות בקבוצה ועוד.
למיטב ידעתי, העומדים מאחורי המועדון הם אנשים טובים שתורמים מזמן וממרצם ללא תועלת רווח (ממש כמו המנהלים,כאן, באתר).

asafk
20-05-22, 22:02
יפה. מרשים.

אסף.

21-05-22, 08:03
כמי שהיה בעלים של פאגרו שנים ארוכות ונהנה מאוד ממועדון הפאגרו האיכותי
עברתי לרנגלר עקב גנבה של הפאגרו
היום כבעלים של רנגלר המועדון לא נופל ממעדון הפאגרו חלק מהמנהלים באים
ממעדון הפאגרו
המנהלי תורמים מזמנם החופשי לכול האירועים שנעשים במועדון
. המועדון מארגן טיולים ברמות שונות עושה הדרכות בנושאי ביטוח.
שיפורים טכנים ..וטיפול בתקלות המועדון
מתנהל ברמה גבוה מאוד ומכובדת מאוד
מאחל לכול המותגים מעדון כזה

opl
21-05-22, 08:58
יש הרבה מועדונים מוצלחים בישראל. גם סוזוקי מרימים אירועים יפים מאוד. פייסבוק וואצפ הם פלטפורמות מעולות לקהילות הללו. פעם מועדון פאגרו התכנס לכדי קבוצה אחת בווצאפ היום לזכרוני יש כבר מעל 5. וזה גם מהווה כוח קניה לא קטן.

nirs
21-05-22, 09:56
ניר, האמת חייבת להאמר, אותו הרוב שאינו כאן , לדעתי מעל 90 אחוז מבעלי הרנגלרים, לא ספגו לצערי את התרבות שנספגה כאן במשך השנים, אותה התרבות להאט ולומר שלום למטיילים שנחים או אוכלים בצידי השביל ולא לתת בגז ולהאכיל אותם באבק, אותה תרבות שנותנת בסובלנות לקבוצה של רנגלרים משופרים בכבדות לרדת בוורדית, וכאשר מישהו מהקבוצה שלמטה שפחות גיבור מנסה לטפס ונאלץ להעזר בכננת, אותם אנשים מאבדים סבלנות כי מפריעים להם לעלות, וכן אותו ציבור שהרנגלר שלו נראה כרכב העומד להשתתף בצילומי מקס הלוחם בדרכים 5 בטוח גם לא כאן.

רמי, לא ספרתי ראשים, ואני בטח לא מתיימר להכיר את כל בעלי הרנגלרים.
יכול להעיד שהחלק (המצומצם) שפגשתי, במסגרת הדרכות וטיולים משותפים, מורכב ברובו מאנשים נורמטיבים, כמוך וכמוני.
חושב שקצת יומרני להגיד שהאנשים בגיפולוג יותר ״תרבותיים״.
ולגבי הסטיגמות, בזמנו המלצתי לחלקם להצטרף לפורום. המסר שקיבלתי הוא לא חיובי בלשון המעטה (ציטוט ״האנשים שם חושבים שהשמש זורחת להם מהתחת״).

הדסופה
21-05-22, 10:06
הפשלתי , לחצתי, ואכן … הפציעה

nirs
21-05-22, 10:36
מַה שֶּׁהָיָה הוּא שֶׁיִּהְיֶה וּמַה שֶּׁנַּעֲשָׂה הוּא שֶׁיֵּעָשֶׂה וְאֵין כָּל חָדָשׁ תַּחַת הַשָּׁמֶשׁ…

sgill
21-05-22, 10:57
כשמתקבצים מאות אנשים אז כמובן שיש אנשים מכל הסוגים. לא משנה אם הם בעלי רנגלר, פאג'רו ג'ימני או כל מותג אחר.
האירוע באמת היה מושקע בהשוואה לארועים אחרים ובהשוואה לארוע שהתקיים שנה קודם לכן.

מארגני הקבוצה הם אנשים פרטיים נורמטיביים שעושים וטורחים למען הקבוצה וגם למען תרבות הג'יפאות בישראל. יש אתר, יש פייסבוק, יש וואטסאפ וטלגרם, מארגנים טיולים, עושים הדרכות זום ופרונטליות (לא מזמן עשו הדרכת עזרה ראשונה בכיתה עם מד"א).
אני מכיר אישית וגם מטייל עם חלקם. לא נראה לי שהייתם מתנגדים שהם יהיו חלק מהאתר הזה. כמות הידע עצומה.
(בלי להזכיר שמות, זכור לי אותו אחד שהיה מארגן לפני כ-10 שנים תחרויות עבירות וניסה לקבל אישורים. אז ההתבטאויות שלו היו קשות, ההתנהלות הכללית שלו היתה בעיתית והוא נזרק מכאן ומהאתר הצהוב). פה המצב שונה לגמרי.

זה לא סוד שכדי לקנות רנגלר במאות אלפי שקלים ולשדרג אותו בעוד סכום דומה נדרשת "שריטה" מסוימת. בדיוק כמו שלקנות נבלה של סיקס או סופה ולהשקיע בה פי 5 ממה שהיא עלתה. זה לא מעיד על טיבם של האנשים רק על תחביב וסדר עדיפויות בחיים. הרבה אנשים פה בפורום כמו גם בקבוצת רנגלר בחרו באותם סדרי עדיפויות. כל אחד עם המותג שמתאים לו ולפי עומק הכיס האישי שלו.

אני גולש פה, מגיע למפגשי ג'יפולוג וגם חבר בקבוצת רנגלר. נהנה משני העולמות. ובארוע שהיה בשבוע שעבר ראיתי שאני לא היחיד.

asafk
21-05-22, 11:57
הכל בסדר חברים... לכולם אותו תחביב כולנו באותה הפרעת אישיות.
מי שמתאים לו יהיה בקבוצת וואטסאפ או פייסבוק ומי שמתאים לו כאן - ומי שרוצה גם וגם - מאף מקום לא יזרקו אותו
ומי שמתנהג כמו שמוק בשטח - זה כבר לא משנה באיזו קבוצה הוא.

אסף.

KOOKE
21-05-22, 20:09
כשמתקבצים מאות אנשים אז כמובן שיש אנשים מכל הסוגים. לא משנה אם הם בעלי רנגלר, פאג'רו ג'ימני או כל מותג אחר.
האירוע באמת היה מושקע בהשוואה לארועים אחרים ובהשוואה לארוע שהתקיים שנה קודם לכן.

מארגני הקבוצה הם אנשים פרטיים נורמטיביים שעושים וטורחים למען הקבוצה וגם למען תרבות הג'יפאות בישראל. יש אתר, יש פייסבוק, יש וואטסאפ וטלגרם, מארגנים טיולים, עושים הדרכות זום ופרונטליות (לא מזמן עשו הדרכת עזרה ראשונה בכיתה עם מד"א).
אני מכיר אישית וגם מטייל עם חלקם. לא נראה לי שהייתם מתנגדים שהם יהיו חלק מהאתר הזה. כמות הידע עצומה.
(בלי להזכיר שמות, זכור לי אותו אחד שהיה מארגן לפני כ-10 שנים תחרויות עבירות וניסה לקבל אישורים. אז ההתבטאויות שלו היו קשות, ההתנהלות הכללית שלו היתה בעיתית והוא נזרק מכאן ומהאתר הצהוב). פה המצב שונה לגמרי.

זה לא סוד שכדי לקנות רנגלר במאות אלפי שקלים ולשדרג אותו בעוד סכום דומה נדרשת "שריטה" מסוימת. בדיוק כמו שלקנות נבלה של סיקס או סופה ולהשקיע בה פי 5 ממה שהיא עלתה. זה לא מעיד על טיבם של האנשים רק על תחביב וסדר עדיפויות בחיים. הרבה אנשים פה בפורום כמו גם בקבוצת רנגלר בחרו באותם סדרי עדיפויות. כל אחד עם המותג שמתאים לו ולפי עומק הכיס האישי שלו.

אני גולש פה, מגיע למפגשי ג'יפולוג וגם חבר בקבוצת רנגלר. נהנה משני העולמות. ובארוע שהיה בשבוע שעבר ראיתי שאני לא היחיד.
++1

hadtomer
22-05-22, 17:20
האמת? כשאני רואה מפגש כזה, אני מקנא בלב. מי האנשים - זה פחות משנה. אני מניח שאם תסעו למפגש ג'יפ בארה"ב אתם תיתקלו ברדנקים לצד חננות עם עיגולדים. עצם ההתכנסות סביב הנושא המשותף היא דבר מבורך.

איל מ
22-05-22, 18:49
אני מקנא בגלל הרכבים (לפחות חלק מהם, אלו שקרובים יחסית לסטנדרט, אבל מתהדרים בשנתון ייצור מהעשור האחרון). לא בגלל המפגש.

nirs
22-05-22, 22:54
אני מקנא בגלל הרכבים (לפחות חלק מהם, אלו שקרובים יחסית לסטנדרט, אבל מתהדרים בשנתון ייצור מהעשור האחרון). לא בגלל המפגש.

מניסיוני אתה מתחיל עם סטנדרטי (את שלי קניתי חדש) ומהר מאוד אתה מתחיל לשדרג.
יש שרשור ארוך כאורך הגלות, באחד הפורומים:
״רנגלר JK - מיתוס מול מציאות״.
עם זה אני הכי מזדהה:
Myth: " I am done building my Jeep."
Reality: No, you're not

sgill
23-05-22, 18:01

ככה זה כשהרכב הוא "לגו" והכל יכול להתפרק ולהשתדרג, ויש שוק אפטרמרקט כמעט אינסופי.
החוכמה היא לשדרג את הרכב לצרכיך ולא להראות לאחרים לי יש יותר גדול.

איל מ
23-05-22, 18:10
מניסיוני אתה מתחיל עם סטנדרטי (את שלי קניתי חדש) ומהר מאוד אתה מתחיל לשדרג.
יש שרשור ארוך כאורך הגלות, באחד הפורומים:
״רנגלר JK - מיתוס מול מציאות״.
עם זה אני הכי מזדהה:

מנסיוני לא.
אני מכיר את עצמי.

במאמר מוסגר, בגלל זה די מקומם אותי בשרשורי "מחפש רכב חדש" כשבנאדם מציין בפירוש מה הצורך שלו (שבילי קק"ל במקרה הגרוע) שכולם ישר מחליטים בשבילו שהוא בוודאות ירצה יותר, ובגלל זה הוא "חייב" לקנות מההתחלה רכב שטח קשוח.
אבל זה במאמר מוסגר.

nirs
23-05-22, 18:23
מנסיוני לא.
אני מכיר את עצמי.

במאמר מוסגר, בגלל זה די מקומם אותי בשרשורי "מחפש רכב חדש" כשבנאדם מציין בפירוש מה הצורך שלו (שבילי קק"ל במקרה הגרוע) שכולם ישר מחליטים בשבילו שהוא בוודאות ירצה יותר, ובגלל זה הוא "חייב" לקנות מההתחלה רכב שטח קשוח.
אבל זה במאמר מוסגר.

אשרייך.

כמוך, גם אני לא נוהג להכתיב את הצרכים לאחרים, אך לא פעם אני נתקל בלקוחות שלא יודעים להגדיר את צרכיהם ואחרי מספר פגישות, ההגדרות המקוריות משתנות ב 180 מעלות.

ככה זה כשהרכב הוא "לגו" והכל יכול להתפרק ולהשתדרג, ויש שוק אפטרמרקט כמעט אינסופי.

מסכים לגמרי.

נדב42
23-05-22, 19:44

ואם הצורך הוא להראות למי יש יותר גדול ?
תגיד לו לא ?

KOOKE
23-05-22, 20:20
יש הבדל בהמלצה בין מי שמתעניין להיכנס לעולם השטח ולא ממש התנסה בתחום ובמגוון רכבים ובין מנוסה שמחפש כיוון חדש...

בהרבה מאד מקרים ראיתי את האמירה ש"עם האוכל בא התאבון" מקבלת משנה תוקף כשמדובר בבחירת רכב שטח וכניסה לעולם טיולי השטח- מהר מאד אנשים מתלהבים מהעניין ומחפשים עוד ועוד אתגרים ויכולות מהרכב שלהם שלרוב לא מיועד לכך אם הגדירו צורך כ"שבילי קק"ל" ורכשו בהמלצה המקובלת כאן פורסטר/ דאסטר ודומיהם.

אז מראש המלצה על רכב שטח שהוא כביכול "אובר קיל" זו לא כזו המלצה גרועה...מניסיוני בכל אופן.

דרור ברלי
23-05-22, 21:01
אני כבר מזמן הפסקתי להמליץ לאנשים איזה רכב לקנות.
בייחוד לאלה שמתקשרים אלי בשעות מוזרות כדי לבלבל לי במוח בנושא הזה.
השיא היה אתמול. "מה לחץ האויר שצריך לנפח בגלגל של רקסטון". כתוב על קורת הדלת, בכל אוטו חדש בעולם. יא אהבל.

הם לא צריכים ייעוץ לרכישת רכב, הם צריכים פסיכולוג.

guy888
24-05-22, 08:18
החוכמה היא לשדרג את הרכב לצרכיך ולא להראות לאחרים לי יש יותר גדול.זה מה שכייף ברכב הזה.

הייתי במפגש, עברתי כמה פעמים על עשרות הרכבים, לא היו שניים זהים, גם כמעט ולא דומים.

sgill
24-05-22, 22:20
הייתי במפגש, עברתי כמה פעמים על עשרות הרכבים, לא היו שניים זהים, גם כמעט ולא דומים.

בגלל זה גם אין לרכב הזה באמת מחירון. השינויים והשדרוגים משפיעים על השווי של הרכב בהרבה מקרים יותר מהשנתון, היד והנסועה.

וכן.. עם האוכל בא התאבון. כשאתה מתנייד ומטייל עם פרייבט אתה רואה סביבך שבילי קק"ל ואומר "אם רק היה לי רכב שאוכל לנסוע שם בכייף בלי לפחד מאיזו אבן או מהמורה.." ואז אתה קונה כמו ששלמה אמר פורסטר או דאסטר או חס וחלילה ג'יפון כמו ספורטאג' או טוסון. נכנס לשבילי קק"ל ורואה סביבך כמה רכבי שטח יותר עמידים ממשיכים איפה שאתה נעצר. אז אתה מנסה, מגיע קצת יותר רחוק, אבל החברים עם רכבי השטח ממשיכים הלאה וגם אתה רוצה...

זה השלב שבו אשתך מפסיקה להצטרף אליך....

עכשיו שמישהו אחר ימשיך את הסיפור...

nirs
24-05-22, 22:26
138422

וככה אתה מסיים….

דרור ברלי
25-05-22, 09:21
זה השלב שבו אשתך מפסיקה להצטרף אליך....

עכשיו שמישהו אחר ימשיך את הסיפור...

באחד הפרקים הבאים אשתך ואתה נפגשים על מדרגות הרבנות.
אסף גר ממול, אולי הוא יירד לנחם אותך עם כוס אספרסו טוב.

KOOKE
25-05-22, 09:43

לא תמיד- אצלי אישית השנה חוגג 40 שנות נישואין מאושרות. מתוכן כ- 22 שנות ג'יפאות.

התחיל בטיולי משפחות בהרכב מלא כולל שתי תאומות וכיום טיולי גברים + כמה טיולי זוגות (4-5) בשנה ...

ההסדר הנוכחי עם הצודקת הוא אחת לשלושה שבועות מקבל פס לחמישי עד מוצ"ש טיול גברים...+ חריגים פה ושם חד יומיים או אירועים כמו מפגש מועדון הרנגלר...

sgill
25-05-22, 18:27

השאלה אם אתה מטפס את מדרגות הרבנות עם רוביקון...

האמת שאשתי גם מתחשבת ומצטרפת לעיתים, גם ללינות שטח. הילדים עברו מלהצטרף ל: "אבא תעשה לי ביטוח לג'יפ לסופ"ש"...

KOOKE
25-05-22, 20:10
. הילדים עברו מלהצטרף ל: "אבא תעשה לי ביטוח לג'יפ לסופ"ש"...

מצבך טוב, אצלי הילדות עברו לאבא תקנה לי ג'יפ....

-->