PDA

צפייה בגרסה מלאה : אני מארגן תביעה יצוגית בקשר להתרוקנות המצברים בסובארו- מי מצטרף?

ארז אאוטבק
22-05-22, 12:28
שלום לכולם,
אני מארגן תביעה יצוגית כנגד היבואן על כך שלא ביצע גילוי נאות כי קיים כשל מובנה במערכת, דבר שגורם להתרוקנות מהירה של המצברים והחלפתם היקרה. השגתי חוות דעת מבוססת על הגורם לכשל, שקשור בגדול למתח מיותר בניהול רשת המערכות החשמליות ברחבי הרכב.

התביעה רלוונטית לבעלי הרכבים הבאים, ממודלים 2015 עד 2020: פורסטר, אאוטבק, B4 לגאסי, אססנט, WRX.

את התביעה יבצע עו"ד דוד מזרחי- בעל נסיון רב ביצוגיות נגד יבואני רכב. מי שחווה כשל במצבר המקורי מחוץ לתקופת האחריות (שנה בלבד!) ומעוניין להצטרף כתובע יצוגי מוזמן ליצור איתי קשר בהודעה פרטית, או בטלפון 050-8487240. מנסיון העבר, תובע יצוגי יכול לקבל פיצוי של עשרות אלפי שקלים, ויותר.
צריך להזדרז כי התביעה בשלבי הגשה סופיים. בהצלחה לנו (:

kd2
22-05-22, 12:41
למה לא XV ?
(אצלי לא הייתה בעיה כזאת, ולא שמעתי עליה אז אולי באמת היא לא בדגם)

avi1
22-05-22, 21:59
אחריות המצבר היא לשנתיים. אני החלפתי את שלי באחריות אחרי שנה ו10 חודשים. פתאום העצור-סע התחיל להתקשות בהנעה.
כאמור, הוחלף במסגרת אחריות. פורסטר 2019

ארז אאוטבק
23-05-22, 09:29
אחריות המצבר היא לשנתיים. אני החלפתי את שלי באחריות אחרי שנה ו10 חודשים. פתאום העצור-סע התחיל להתקשות בהנעה.
כאמור, הוחלף במסגרת אחריות. פורסטר 2019

תודה על המידע בעניין האחריות על השנתיים. יש לי מידע על כאלה שקיבלו החזר כספי גם אחרי 5 שנים, בשל ההוכחה של הכשל.

- - - Updated - - -

למה לא XV ?
(אצלי לא הייתה בעיה כזאת, ולא שמעתי עליה אז אולי באמת היא לא בדגם)

לא ב XV כי ממה שהבנתי המערכת שם מבוססת על האימפרזה- והן שונות מהפלטפורמות האחרות מבחינת צריכת המערכות.

-->