PDA

צפייה בגרסה מלאה : צמיגי AT R16 לדאסטר

MaxN
22-05-22, 17:34
היי, האם ה Yokohama שהיבואן מציע (215/65R16) טובים מספיק או שכדאי לוותר וללכת על bfGoodrich?
ה BF מגיעים בקוד מהירות S, הרכב ב H ברשיון - זה משמעותי? בודקים את זה בטסט? יכול לאפשר לקרסו להתנער מאחריות?

גיא
22-05-22, 18:42
כל דבר כולל מזג האויר יכול לגרום לקראסו להתנער ..

יש בקבוצות כמה שנוסעים על BF, אני לא מתרשם שזה שווה את הכסף.

yovavz
22-05-22, 19:18
היי, האם ה Yokohama שהיבואן מציע (215/65R16) טובים מספיק או שכדאי לוותר וללכת על bfGoodrich?
בוא נתחיל עם "מה אתה הולך לעשות עם הרכב והצמיגים?"
ה-BFG הם צמיגים קשוחים ומצויינים, אבל ליומיום היוקוהמה יהיו שקטים יותר ומותאמים יותר לכביש (בדומה לצמיגי AT איכותיים אחרים במידה רבה).
אם אתה הולך לבצע הרבה נסיעות שטח בשבילים מאתגרים, יכול להיות שה-BFG יתנו את המענה היעיל יותר (עמידים יותר לשחיקה ולקרעים/תקרים בד"כ) במידה ורוב הזמן אתה בכבישים, עדיף כנראה לקחת צמיגים כמו היוקוהמה גאולנדר שיהיו מעט יותר בטיחותיים (אחיזה בכביש רטוב/יבש) לאורך זמן וגם זולים משמעותית. צמיגים אייכותיים נוספים בקטגוריה (עם קוד מהירות חוקי) הם הטויו אופן קאונטרי והקונטיננטל ATR
מבחינת מקדם דאווין, יש כאלה שה-BFG עושים להם את זה ונהנים לצלם לעצמם את הרכב ה"קרבי" שלהם בחצץ הקרוב למקום מגורים/עבודתם.
אינני יודע מה התוספת שקרסו מבקשים על החלפה לצמיגי יוקוהמה, אבל אותם צמיגים נמכרים בצמיגי אנטון ב-500 ש"ח לצמיג, כך שתחשוב מה יותר משתלם לך.
לצמיגי ה-BFG יש כרגע בעיות מלאים ואספקה ומן הסתם גם המחיר (שגם כך לא זול) מושפע כלפי מעלה.
בעניין קוד המהירות - כבר שמעתי על לפחות מקרה אחד שבו פסלו דאסטר בטסט בגלל קוד מהירות לא מתאים.
לך, אם אתה קונה רכב חדש, יש שנתיים ללא טסט.
אני אישית עם סט שני של יוקוהמה על הדאסטר ומרוצה מהם (יותר למשל מהמקסיס שהיו לי קודם)
פרופיל השימוש שלי כולל מעט שטח יחסית ובד"כ לא אגרסיבי.

bitfield
23-05-22, 08:59
מסכים עם כל מילה, וגם אצלי סט שני יוקאהומה g015 אחרי מקסיס פחות מוצלחים.

Sent from my GM1900 using Tapatalk

-->