PDA

צפייה בגרסה מלאה : עמוד ענן או OFF-ROAD במולטימדיה המקורית של סוזוקי ג'ימני?

Johnathan
31-05-22, 00:40
שלום חברים,
האם וכיצד ניתן להקרין אפליקצית ניווט מלבד וויז במולטימדיה המקורית של הג'ימני החדש?
אני מדבר על הדגם שעושה "שיקוף מסך" ,
לא מצאתי כיצד להוסיף אפליקציות נוספות, אשמח אם מישהו יוכל להפנות אותי למקור מידע מתאים, או כל עצה נוספת.

בינתיים אני משתמש ב WAZE אבל הוא מאוד מוגבל בשבילים שאינם "ראשיים" ואני מסתמך על מפה מנייר "רגילה" והגיון.

לא משנה לי עמוד ענן או OFF-ROAD, העיקר שתהיה מפה.

*בתחילה שקלתי לפרסם בפורום ניווט GPS וקשר, אך הרגשתי שזה משהו ספציפי יותר לסוזוקי, אם לא מתאים לכאן, אשמח אם מנהל יעביר הודעתי לפורום המתאים.

erezgur
31-05-22, 01:24
לא מכיר, אבל אתה רושם שיש תמיכה השיקוף מסך, אז אם המצב ק אתה יכול להתקין על הטלפון ולשקף על מסך המולטימדיה....

ועוד שאלה - האם מדובר בטלפון אנדרואיד?
נאם במולטימדיה יש אנדרואיד-אוטו או שאתה מדבר על מערכת אנדרואיד?

אם אנדרואיד-אוטו, אז אין גרסה של עמוד ענן ולא של אוף-רוד לאנדרואיד אוטו... פיתרון של שיקוף מסך דווקא כן עשוי לעבוד.

נשלח מהנייד

Johnathan
31-05-22, 05:03
זה android auto
והטלפון אכן andorid.
הם קוראים לזה בחברה "שיקוף מסך" אולי הלך לאיבוד בתרגום משהו..
מה שכן רואים שם, וואצאפ , וויז , ועוד כמה תוכנות של גוגל שבחיים לא משתמש.
ולא מצאתי איך להוסיף עוד אפליקציות לשם, אידיאלי אם יהיה אפשר לשים off-road כדי שאהיה מסונכרן עם עוד אנשים שאני נוסע איתם.

guyo
31-05-22, 06:21
אנדרואיד אוטו הוא מכשיר די מוגבל מבחינת אפליקציות שהוא יודע להפעיל. הוא עושה מצוין את מה שהוא יודע, אבל לא מכיר אפשרויות להרחיב את סט אפליקציות הניווט מעבר לווייז וגוגל מאפס.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

erezgur
31-05-22, 09:11
אנדרואיד אוטו מאפשר רק ליישומים שנכתבה עבורם גרסה יעודית עבורו (אנדרואיד אוטו) להיות מוצגים ומחליפים על המערכת.
שאין לב שאתה לא רואה את ווייז הרגיל ח המסך אלא גרסא ייעודית לאנדרואיד אוטו (כדוגמא). לתוכניות שציינת אין גרסה לאנדרואיד אוטו.

יכולת שיכול מסך מאפשרת לך להציג את מה שקורה על הטלםון, על גבי הצג של המערכת. התפעול עדיין יהיה ברובו בטלפון. כל למשל אם יש לך שיקוף מסך, תוכל להפעיל על הטלפון את עמוד ענן ולראות אותו על המערכת, אבל תצטרך להמשיך ולהפעיל את התוכנה מהטלפון, למשל להזיז את המפה, ללחוץ על התפריט וכו'. אם יש לך יכולת כזו במערכת אז אולי זה יספיק ולך.

בקיצור - לא יעזור לך יותר מדי. אם זה מאד חשוב לך - אולי תצליח למצוא"פריצה" ספציפית למערכת האנדרואיד המותקנת אצלך שתאפשר שיקוף מסך מלא. יש גם אפשרויות נוספות בדמות תוכנות לא רשמיות (לא בחנות של גוגל, מדי פעם הן נחסמות על ידי גוגל וצריך להמתין לגרסה חדשה... קצת מלחמת התשה) שמאפשרים יכולות מנוונות וחלקיות של שיקוף מסך...

נשלח מהנייד

Johnathan
31-05-22, 17:04
אוקי, לאחר חפירה לא קטנה מצאתי את מקור הבעיה
יוצרי האפליקציות השונות, צריכים לעשות אדפטציה, ולמעשה להוסיף כמה שורות לקוד שאומרות לאנדרואיד שהאפליקציה מורשית לשימוש ב AUTO

https://developer.android.com/training/cars/apps/auto

אני מניח שזה בידיים של המפתחים של off-road עמוד ענן ודומיהן להרים את הכפפה בנושא הזה, ( מקווה שהם קוראים בפורום כאן )
ומוכן להיות נסיין ALPHA לצורך העניין בשמחה.

נכון לעכשיו הדרך היחידה תהיה להשתמש במכשיר "פרוץ" root , וזה גם פרוביזורי.... לא בא לי להכנס לזה.
אשתמש בינתיים ב WAZE איפה שאפשר , ופשוט לא אוכל לעקוב אחרי "דרך שאינה מוגדרת כדרך(?!)"

erezgur
31-05-22, 19:11
כתבתי למעלה שנדרשת גרסה יעודית לאנדרואיד אוטו וליישומים שתיארת - אין.

בכל מקרה, אם אתה מסתדר עם קצת חומר טכני, תוכל לחפש את AAAD (יישום Android Auto Application Downloader או משהו דומה) להתקין אותו ולאחר מכן תוכל לנסות להתקין דרכו יישום כמו Screen2Auto המאפשר לשקף ישומים מהטלפון אל מסך המולטימדיה. נדמה לי שהעלתי כאן בעבר תמונה של עבודה עם אורוקסמפס בצורה דומה.
לא הכל וורוד ומדי פעם גוגל חוסמת יכולות כאלו העוקפות את האנדרואיד-אוטו, אבל לעתים זה עובד :)

נשלח מהנייד

יובל48
31-05-22, 19:42
ועד שתמצא פתרון,למה אתה לא משתמש באפליקציה עם הטלפון?.
איך אתה מתכוון לנסוע בשטח עם וויז?

Johnathan
02-06-22, 08:22
ועד שתמצא פתרון,למה אתה לא משתמש באפליקציה עם הטלפון?.
איך אתה מתכוון לנסוע בשטח עם וויז?

הוויז בעיקר להביא אותי למקומות,
בשטח אני בינתיים מסתמך על מפה "רגילה" מנייר, אבל היא ממש לא עדכנית...

erezgur
02-06-22, 08:41
לכן יובל שואל למה לא להפעיל את האדם שאתה אוהב על טלפון, במרום או לצד השימוש במפות נייר...

נשלח מהנייד

Johnathan
02-06-22, 08:54
כתבתי למעלה שנדרשת גרסה יעודית לאנדרואיד אוטו וליישומים שתיארת - אין.

בכל מקרה, אם אתה מסתדר עם קצת חומר טכני, תוכל לחפש את AAAD (יישום Android Auto Application Downloader או משהו דומה) להתקין אותו ולאחר מכן תוכל לנסות להתקין דרכו יישום כמו Screen2Auto המאפשר לשקף ישומים מהטלפון אל מסך המולטימדיה. נדמה לי שהעלתי כאן בעבר תמונה של עבודה עם אורוקסמפס בצורה דומה.
לא הכל וורוד ומדי פעם גוגל חוסמת יכולות כאלו העוקפות את האנדרואיד-אוטו, אבל לעתים זה עובד :)

נשלח מהנייד

אנסה את האפליקציה הזאת, תודה!

erezgur
02-06-22, 09:44
https://github.com/shmykelsa/AAAD/

נשלח מהנייד

Shull
07-06-22, 21:14
https://github.com/shmykelsa/AAAD/

נשלח מהנייד

תודה.
ניסיתי עכשיו עובד לא רע.
עדיין מקווה ש off road יעשו מה שצריך כדי שיעבוד out of the box בלי אפליקציות צד שלישי

erezgur
07-06-22, 21:31
ניסיתי עכשיו עובד לא רע.

טוב לשמוע, איזו תוכנת ניווט בדקת?

דרך אגב - Johnathan ו- Shull זה אותו אדם עם שני חשבונות נפרדים?
אם כן - האם בגלל tapatalk? אז - https://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/123985

Johnathan
08-06-22, 10:59
טוב לשמוע, איזו תוכנת ניווט בדקת?

דרך אגב - Johnathan ו- Shull זה אותו אדם עם שני חשבונות נפרדים?
אם כן - האם בגלל tapatalk? אז - https://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/123985

לא אותו אדם...
לא עובד, באנדרואיד 12 הפצת lineageos .

screen2auto מוגדר, אבל בפועל הוא לא מכניס את האיקונים למסך ברכב.

יש עוד אפליקציות שם, אבל הם מגבילים התקנה אחת לחודש, אנסה לעשות התקנה חיצונית ... אעדכן אם יהיו התפתחויות.

במקביל אני מנסה לפתור את זה ב"דרך המלך" , שלחתי הודעה לתמיכה של off-road, בתקווה שיוכלו לפתור זאת ישירות.

shahar_jimny
17-06-22, 11:37
למקרה שתתייאש, יש בעלי אקספרס מערכות אנדרואיד חלופיות מצוינות. יפתרו לך את הבעיה

Johnathan
17-06-22, 12:19
למקרה שתתייאש, יש בעלי אקספרס מערכות אנדרואיד חלופיות מצוינות. יפתרו לך את הבעיה

אני באופן אישי מעדיף לעבוד עם המקורי,
קיבלתי הצעה ממתקין לעשות את ההתקנה והמכשיר בכמה אלפי שקלים..
לא בא לי לשלם עוד על משהו שאני יודע שאפשר לפתור טכנית,
אני ממש מרוצה משאר האפליקציות שם, אני יכול לדבר בוואצאפ תוך כדי נסיעה על ידי דיבור מכפתור על ההגה.. לא בא לי לאבד את האפשרות הזאת למשל..

העניין הוא שאלו שבנו את האפליקציות יכולים לסדר את זה בקלות יחסית, רק שלא נראה לי שמעניין אותם לענות בתמיכה.
נכון לעכשיו בתמיכה של אפליקצית אוף רוד "Being Processed | 9 days ago " ...
כנראה שלא מרגישים מחוייבים לענות
אני אתן להם עד סוף החודש לענות, לפחות לאשר אם מתכוונים להוסיף תמיכה, או שלא..

ואז נמשיך לחפש פתרון אחר...
הכיוון כרגע הוא לעשות פרצת root לטלפון, ואז אפשר "להשתיל" לאפליקציה קובץ מניפסט שגורם לאוטו לחשוב שהן מיועדות לו.

בינתיים ממתינים.

תודה על כל ההצעות עד עכשיו!

erezgur
17-06-22, 13:07
הכיוון כרגע הוא לעשות פרצת root לטלפון, ואז אפשר "להשתיל" לאפליקציה קובץ מניפסט שגורם לאוטו לחשוב שהן מיועדות לו.
!
מאד אשמח לשמוע אם הכיוון הזה נשא פרי... אם כן אז אשמח לפירוט מלא כאן בשרשור

נשלח מהנייד

-->