PDA

צפייה בגרסה מלאה : סרטון על רנגלר 392 (כותרת לא עניינית נמחקה)

KOOKE
13-06-22, 12:39
לקחת ג'יפ רוביקון 392 דנדש מהסוכנות להיכנס איתו לשטח ומשם ישר ל- AMW (אמריקה מוסט וונטד) כדי לפרק אותו לגורמים ולהחליף בו הכל כולל למנוע שדוני ישר מהגהינם עם 808 כ"ס!!!!

עושה חשק לי חשק אשקרה להזמין צוות חיסול לגמד כדי שאוכל להתחלף איתו...

אמריקה ורסנו..אמריקה...

https://youtu.be/Y81K7HrdOcA

grand
13-06-22, 13:50
מתחילים קצת לעצבן אותי, התמסחרו מדי, מרגיש שהכל מאולץ לצרכי פרסומות והפקת תמלוגים מבעלי עניין.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

nirs
13-06-22, 14:19
מתחילים קצת לעצבן אותי, התמסחרו מדי, מרגיש שהכל מאולץ לצרכי פרסומות והפקת תמלוגים מבעלי עניין.

לגמרי….הפסקתי לעקוב…

Sent from my iPhone using Tapatalk

nir.samo
13-06-22, 14:44
שלמה תכתוב להם על המצב פה בארץ, אני בטוח שהם יעשו פרק ספיישל על איך לשדרג את השטיחים ב 392 או כמה שזה לא יהיה :)

KOOKE
13-06-22, 20:31
כן ברור לי לגמרי שהם המסחרו לגמרי ומתפרנסים רק מהיותם יוטיוברים גם האחרים כך (בראד מטרייל ריקון וכו') עדיין ביחס לאחרים התוכן וצורת ההגשה שלהם ובעיקר הפיגורה של הבלונדה עדיפים לטעמי על האחרים שהם יבשושים מדיי...

עדיין בעיני ישראלי שחי עם רגולצייה ומחירים מטורפים שכאן הרעיון לקחת 392 דנדש רק כדי לפרק אותו לגורמים ולשדרג אותו עוד יותר זה דבר הכי מטורף שאפשר לחשוב עליו...תכלס גם בעיני האמריקאי הממוצע זה דבר פסיכי לחלוטין. זו בעצם הפואנטה של כל הסרטון הזה שמן הסתם ממומן בכבדות על ידי AMW ואותה סוכנות רכב..

Galaye
14-06-22, 07:53
סרטון מטורף שמראה שכבר קשה להם למצוא רעיונות לתוכן ….
אבל רק שם אפשר לקחת רכב של 800k ולעשות לו ככה , גם ציינו למה עשו את זה שלמעשה בגלל החלקים שהם מפרקים יצא להם יותר זול מלעשות את זה לרנגלר ספורט שזה מעניין הרבה אנשים :
תמיד יש אנשים לפה ולפה אומרים שאקנה ספורט ואבנה לפי צורך ובסוף יוצא להם יותר מרוביקון משופר .

הזוג הזה ב4 שנים גדלו בצורה מטורפת מלהיות הערוץ היחיד שהעלה תוכן על הjl החדש להגיע לכל כך הרבה כלים ורכשו בית
מטורף לעומת מה שאפשר בארץ לעשות זה חוסר פרופורציה .

נקווה שהתוכן יתחיל להשתפר כי הקטא הזה לעשות מגיפ רכב שיכול לנסוע מהר וגם להיות מכונית ספורט קצת מוריד לי מהם ….
אני יותר נהנה משון וקייסי בstory till now הנופים בסרטונים שלו ואיכות הרחפן מטורפת

gillss
14-06-22, 10:01
אכן מראות קשים
ולי קפץ בפייס אתמול , ישראלי חביב שמבקש מחברי הקבוצה למצוא לו ... (תחזיקו חזק)
ג'אנט 20" לרוביקון שלו , כי הוא נוסע רק בכביש.
לא ידעתי אם לצחוק או לבכות , אז הדבקתי את זה פה
138755138754

Galaye
14-06-22, 10:54
אכן מראות קשים
138755138754

בעסה
אנשים כאלו רק גורמים לעליה של מחירים של הרנגלר כאילו זה רכב יוקרה

erezgur
14-06-22, 11:31
בעסה
אנשים כאלו רק גורמים לעליה של מחירים של הרנגלר כאילו זה רכב יוקרה

לא הבנתי את הקשר בין צמיגי 20'' לרכב שלא נוסע הרבה בשטח לעליית מחירים כאילו זה רכב יוקרה (ולמה אתה חושב שזה לא רכב יוקרה?)

נשלח מהנייד

Galaye
14-06-22, 11:37
לא הבנתי את הקשר בין צמיגי 20'' לרכב שלא נוסע הרבה בשטח לעליית מחירים כאילו זה רכב יוקרה (ולמה אתה חושב שזה לא רכב יוקרה?)

נשלח מהנייד

אצלי רכב יוקרה זה רכב נוח וטכנולוגי כמו מרצדס וכו -אפילו wk יותר יוקרה מרנגלר
לדעתי רנגלר לא רכב יוקרה ולא אמור להיות מתומחר כי התמורה שלו היא לא כמו מה שרכב יוקרה מחזיר.
ואני חושב שאנשים שדוחפים לעשות אותו יותר פרייבט ויותר חתיך למעשה הם מהסוג של אלו שיש להם ומשלמים כמה שרוצים וישלמו מחיר מופקע וזה למה נולד המשפט מהיבואן - ״תמיד יש מי שישלם ״ .
זה למה הגבתי ככה .
סליחה אם זה פוגע שאני חושב שרנגלר זה רכב שלא אמור להיות מתומחר או להגיד עליו/למתג רכב יוקרה .

nirs
14-06-22, 12:22
אכן מראות קשים
138755138754

יותר מתאים ל״יצירה מוטורית מחרידה״, לא?

דרור ברלי
14-06-22, 13:46
יותר מתאים ל״יצירה מוטורית מחרידה״, לא?

אכן כן.

ולא לחינם רנגלרים תופסים מקום ראשון בשרשור "יצירה מוטורית מחרידה".
תן לכל אחד 20 שניות, והוא ימצא לך תמונות של רנגלרים JK/JL בטעם מזעזע. הם ממש בכל פינה. הם כבר הרוב. הערסמוביל הרשמי.

כי הרנגלר כבר מזמן אינו ג'יפ עממי זול לסטודנטים. הוא אוטו יקר גם במולדתו. מה שנקרא "רכב יוקרה".
וככזה, פונה לקהל לא קטן שמחפש את ה"יוקרה" ולא את ה"שטח". כאלה שיש להם הרבה כסף ומעט טעם ושטח בכלל לא מעניין אותם...
מהבחינה הזו ממש הצליח ל-Jeep עם הרחבת קהל הלקוחות. כאלה שמבחינתם ג'נט 20-22 ומסך מרצד חשובים יותר מנעילות ומתלים.

אז כן, הג'יפ הכי טוב שכסף יכול לקנות בחנות, הולך והופך למייצג של טעם רע. לא ירחק היום שג'יפאי שטעם טוב ממש חשוב לו, יעדיף את דגמי Jeep הקלאסיים של פעם, העיקר לא להיראות ברנגלר כזה.
אם מישהו חושב שזה מה שיוריד את מחיר הרנגלרים למחוזות השפויים?..... נו שויין. אני לא רואה את זה קורה כל כך מהר.... אבל עובדה ש-CJ/סופות ורנגלרים YJ/TJ נקיים וחפים מהתפלצות האלה - מבוקשים מאי פעם.

הנה. חיפשתי 5 שניות, מצאתי את זה. עניין של טעם, כן?.... או של חוסר טעם. אולוהים ישמור.

138756

דניאל מאירי
14-06-22, 14:11
אכן מראות קשים
138755138754

מנסים למצוא נוחות בכביש, לשווא.
דניאל

דרור ברלי
14-06-22, 17:59
ממתי חתך נמוך = נוחות?
הפוך גוטה, הפוך. ככל שהדופן נמוכה יותר, הנסיעה נוחה פחות.

אבל גם זה לא מעניין אותם.
הכל בז'אנר הזה הוא סביב ה"ניראות".
במקרה של האוטו הזה, זה רק לטובה. כל עוד ישמור את הגלגלים המקוריים במחסן לטובת מעמד המכירה, "לא ראה שטח" יהיה תיאור אמיתי.

grand
14-06-22, 18:29
איזה מטומטם שם 20 אינץ על רנגלר, מילא שישים אם זה עושה לו את זה אבל איך בידיוק יעבור טסט?

Yaron.nahum
14-06-22, 18:48
השאלה רצינית ?

או ששומרים את הארבעה המקוריים , ולפני הטסט מחליפים ומחליפים בחזרה אחריו

או שמעורבת בזה מעטפה

nirs
14-06-22, 22:37
צפיתי בסרט…
הגמד השמנמן והבלונדינית מעצבנים כרגיל.
צחקוקים לרוב ולבסוף גם אומרים את האמת:
״למה כלב מלקק את הביצלך? כי הוא יכול…״

דרור ברלי
15-06-22, 06:30
איזה מטומטם שם 20 אינץ על רנגלר, מילא שישים אם זה עושה לו את זה אבל איך בידיוק יעבור טסט?

אוטו חדש.
במסגרת המתנות שהשלטון מחלק לעשירים, 3 שנים הוא לא נכנס למכון טסטים. רק משלם אגרה.

ולא לשכוח - זה "רכב יוקרה". עד אז גם יחליף בעלים לפחות פעמיים - ראיתי JL2020 שכבר יד שלישית (ושוב מוצע למכירה...).

oferc
15-06-22, 22:46
סרטון מזעזע , היא מזעזעת , לא מומלץ.

asafk
17-06-22, 12:26
את גבולות הטעם הטוב (שלי... הגבול מראש היה מאוד גמיש) הם עברו מזמן אבל לפחות התכנים היו מעניינים לעתים.
הם כבר לא שם והתכנים דוחפים לאקסטרים לא רלוונטי לכלום.

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

-->