PDA

צפייה בגרסה מלאה : רתכת מיג wmem mig200D multimac מחפש חו"ד

Udim
16-06-22, 10:43
מי מכיר? מי יודע לתת חו"ד?
בגדול מחפש רתכת מיג להתחיל לרתך אז אם יש הצעות לדגמים אחרים אשמח

תודה

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

נמרוד
19-06-22, 09:41
לא מכיר את הרתכת הזאת וחיפוש בגוגל לא מעלה כלום.

אני מרתך עוד מעט 10 שנים עם Jasic MIG 200 שמיובאת על ידי מ.ב. לדעתי זה המותג הכי פופלרי בקרב החובבים פה בפורום. מוצרים טובים במחיר טוב מיבואן הרתכות המוביל בארץ.

https://www.membet.co.il/mig-welding-machines

Udim
19-06-22, 10:55
לא מכיר את הרתכת הזאת וחיפוש בגוגל לא מעלה כלום.

אני מרתך עוד מעט 10 שנים עם Jasic MIG 200 שמיובאת על ידי מ.ב. לדעתי זה המותג הכי פופלרי בקרב החובבים פה בפורום. מוצרים טובים במחיר טוב מיבואן הרתכות המוביל בארץ.

https://www.membet.co.il/mig-welding-machinesשמעתי מעוד כמה מקורות דברים טובים על הרתכת הזו
יש שני דגמים של mig200, עם איזה אתה? הביתי עם סליל 5 ק"ג או הגדולה עם סליל 15 ק"ג
אני צריך משהו לשימושים בייתיים בלבד, ניידות של הרתכת זה יתרון גדול מאוד בשבילי
ההשאלה אם הרתכת הקטנה יותר mig 200 n220 תספיק

זיף
19-06-22, 13:05
שמעתי מעוד כמה מקורות דברים טובים על הרתכת הזו
יש שני דגמים של mig200, עם איזה אתה? הביתי עם סליל 5 ק"ג או הגדולה עם סליל 15 ק"ג

יש לי את זו עם סליל של 5 קג. מוציא אותה מדי פעם לעבוד מחוץ לסדנה. מספיקה לשימוש ביתי ומעלה בלי בעיה.

kd2
19-06-22, 23:34
שמעתי מעוד כמה מקורות דברים טובים על הרתכת הזו

לי יש את הגדולה יותר עם סליל ה15.
רתכות סבבה ממש וכולם אוהבים אותם, אבל כן כדאי להגיד שאיכות הקשת היא "סינית" ולא מה שאתה מקבל במילר.
מעריך שהחדשות יותר טובות.

yadin.ganon
21-06-22, 22:20
אחלה דיון!!

יצא לי לעבוד על מספר רציני של רתכות, גם בתחום החד פאזי...

לתחושתי הסובייקטיבית בקטגוריה הזאת הכי התחברתי לקמפי, אפילו יותר ממילר, פרוניוס, איסאב, ewm וכו... (לא הכנסתי סיניות עדיין)
הקמפי מינארק מיג הייתה לי הכי כיפית! קלה לתפעול וגם קומפקטית! יצא לי לעשות איתה מספר לא מובטל של שעות והיא לא מאכזבת.
אף אחת מהרתכות למעלה לא מאכזבת, אבל אני מציג את החיבור שלי למכונה הספציפית.

עם זאת ישנם עוד פרמטרים - בנושא של קמפי נוגה כלים הם היבואן, והם יבואן גדול. אם אתה מצליח להתמודד איתם כקונה קטן אז בסדר... זה פשוט יותר מורכב.

מבין כל האופציות אני הכי ממליץ על הewm. אמיר אייזן הוא יבואן שמאוד נוח לעבוד מולו גם כאדם פרטי ובנוסף לכך הוא מאוד מקצועי.

באופן אישי בבית הלכתי על סינית מתוצרת הוגונג (טקמאסטר) כי הרתכת בבית לא עושה את הקילומטרז׳ של הרתכות במסגריה... וגם כי אני מחזיק עוד בהמה תלת פאזית של איסאב לדברים הרציניים (:
למה ההוגונג?
הוגונג נותנים מכונה מאוד מתוחכמת ומוצלחת במחיר מאוד נוח - ולכן מציע לך לבדוק. טסה הם היבואנים שלהם אבל הרבה משווקים אותם.

ממליץ בחום לבדוק את האופציה של רתכת ממיתוג איכותי
כי הן פשוט שוות את זה.
זה משנה חוויה לדעתי.

בהצלחה! וקח את כל זה כדעתי בלבד (:

-->