PDA

צפייה בגרסה מלאה : רכישת רכב הדגמה

eliron56
19-07-22, 14:56
היי,
למשהו יש ניסיון או מכיר מישהו שיש לו ניסיון עם רכישת רכב הדגמה.
הרכב בן שנה וחצי עם כ 15 אלף ק"מ.

יתרונות \ חסרונות?
על מה לשים לב?
אשמח לשמוע, תודה

גיא
19-07-22, 15:40
כן. לי.

אבל גיליתי את זה אחרי כמה זמן.

asafk
19-07-22, 16:36
איזה רכב?
ורכב הדגמה או תצוגה או עיתונות?

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

gillss
19-07-22, 17:00
בספטמבר 2018 עברתי ברח' המנופים וראיתי כי סמלת ריצפו את המדרכה ברנגלרים.
עצרתי , נכנסתי ... זה היה פסטיבל סוף דגם ל JK .
המוכרנים הציעו הנחות יפות לכל ה JK שהיו בארץ כי חודשיים אחרכך הושק ה JL בישראל.
לא הצלחתי למצוא משהו בתקציב , ואז המוכרן גרר אותי לחנייה התת קרקעית.
שם עמדו 5 כלים שהיו רכבי הדגמה.
בינהם עמד הרוביקון שלי , מדוגם , מוגבה, מדופן בפחיות אספיר, עם וו גרירה.
המחיר ששילמתי היה 24% מתחת למחירון יצחק לוי
קיבלתי רכב יד 2 עם 7K ק"מ , מצוחצח ועם אחריות יבואן שמתחילה להספר מיום הקניה.
(כמה ימים לאחר העסקה ראיתי את הרכב באתר 4X4 מוכר נהוג ע"י ברלי הגדול בהדגמות עבירות בבן שמן)

מסקנות :
1. לא רואה שום בעיה ברכישת רכב הדגמה (עם בדיקת מכון / מוסך שאני ביצעתי לו כמובן)
2. לקבל רכב "חדש" עם 7K ק"מ ב 3/4 מחיר , לי זה נראה שווה.
3. לרנגלר אין באמת מחירון יצחק לוי , ולכן כשיבוא לי למכור (ממש לא בא לי היום) , כנראה אקבל את מחיר השוק.
4. מיום הקנייה ועד היום רכב ה"לגו" שלי קיבל לא מעט שיפורים.

כיף לי איתו , 0 תקלות (ולהקיש מייד שלוש פעמים על עץ) , אני חושב עדיין שעשיתי עסקה מצויינת בשבילי.

Galaye
20-07-22, 08:34
בספטמבר 2018 עברתי ברח' המנופים וראיתי כי סמלת ריצפו את המדרכה ברנגלרים.
עצרתי , נכנסתי ... זה היה פסטיבל סוף דגם ל JK .
המוכרנים הציעו הנחות יפות לכל ה JK שהיו בארץ כי חודשיים אחרכך הושק ה JL בישראל.
לא הצלחתי למצוא משהו בתקציב , ואז המוכרן גרר אותי לחנייה התת קרקעית.
שם עמדו 5 כלים שהיו רכבי הדגמה.
בינהם עמד הרוביקון שלי , מדוגם , מוגבה, מדופן בפחיות אספיר, עם וו גרירה.
המחיר ששילמתי היה 24% מתחת למחירון יצחק לוי
קיבלתי רכב יד 2 עם 7K ק"מ , מצוחצח ועם אחריות יבואן שמתחילה להספר מיום הקניה.
(כמה ימים לאחר העסקה ראיתי את הרכב באתר 4X4 מוכר נהוג ע"י ברלי הגדול בהדגמות עבירות בבן שמן)

מסקנות :
1. לא רואה שום בעיה ברכישת רכב הדגמה (עם בדיקת מכון / מוסך שאני ביצעתי לו כמובן)
2. לקבל רכב "חדש" עם 7K ק"מ ב 3/4 מחיר , לי זה נראה שווה.
3. לרנגלר אין באמת מחירון יצחק לוי , ולכן כשיבוא לי למכור (ממש לא בא לי היום) , כנראה אקבל את מחיר השוק.
4. מיום הקנייה ועד היום רכב ה"לגו" שלי קיבל לא מעט שיפורים.

כיף לי איתו , 0 תקלות (ולהקיש מייד שלוש פעמים על עץ) , אני חושב עדיין שעשיתי עסקה מצויינת בשבילי.

תודה
טוב לדעת , יש להם גם אתר סמלת כמו חדש .
זה ממש שיקול וכיף לדעת שזה חוויה טובה לרכוש ככה ,הירוק שיש שם היום שיימכר מהדגמה זה חתיכת כלי

דרור ברלי
20-07-22, 11:48
היתרון: אתם מקבלים רכב כמעט חדש ומשלמים הרבה פחות.
במציאות של היום שצריך להמתין לרכב חדש כמעט שנה ואולי יותר ואין לכם סבלנות (ובצדק), רכישת רכב הדגמה משמעותה זמן מסירה קצרצר. ממש ימים ספורים.

החסרון: זה לא באמת חדש מהניילון ויש לזה מחירים.
זה לא 0 ק"מ וגם לא 1,000 ק"מ.
אתם לא בוחרים כלום - לא צבע, לא רמת גימור וכו'. זה האוטו. זה מה יש.
אולי תתמקחו ותקבלו כל מיני אבזרים/מתנות והטבות, אבל האוטו זה מה שאתם רואים - וזה אוטו שנסע ועבד ועבר המון ידיים, במקרה של רכב שטח זה קריטי - רוב הידיים הללו לא מיומנות.

גיל וק"מ - יש רכבי הדגמה שבילו בנסיעות מבחן חודשים ספורים ונסעו אלפי ק"מ בודדים. הם עדיין חדשים ורעננים.
אבל יש כאלה, כמו רכב הדגמה די ידוע, מודל 2019, אולי רכב ההדגמה היחיד בישראל עם גיר ידני (או אחד משני היחידים, שניהם מאותו דגם ואותו צבע), שעובד בהדגמות כבר שנה רביעית (!!!!) וצבר מעל 40,000 ק"מ, רובם בשטח. כבר אין פינה על המפה בישראל שהאוטו הזה לא נסע בה, וכעת הוא מוצע למכירה..... הרכב הזה, תאמינו לי, מהיכרות קרובה איתו, הוא כמו להתחתן עם זונה. הוא אולי עדיין צעיר ובריא, מטופל בזמן, הק"מ לא הכי גבוה ביחס לגילו, אבל יש לו המון נסיון. ממש המון.... ומרגישים את זה עליו. הוא מקסים ואני מת עליו, אבל זה רכב שזקוק ליישור קו מאוד מקיף ומאוד עמוק, לידיעת מי שיזכה בו.....

Galaye
20-07-22, 15:14
היתרון: אתם מקבלים רכב כמעט חדש ומשלמים הרבה פחות.
במציאות של היום שצריך להמתין לרכב חדש כמעט שנה ואולי יותר ואין לכם סבלנות (ובצדק), רכישת רכב הדגמה משמעותה זמן מסירה קצרצר. ממש ימים ספורים.

החסרון: זה לא באמת חדש מהניילון ויש לזה מחירים.
זה לא 0 ק"מ וגם לא 1,000 ק"מ.
אתם לא בוחרים כלום - לא צבע, לא רמת גימור וכו'. זה האוטו. זה מה יש.
אולי תתמקחו ותקבלו כל מיני אבזרים/מתנות והטבות, אבל האוטו זה מה שאתם רואים - וזה אוטו שנסע ועבד ועבר המון ידיים, במקרה של רכב שטח זה קריטי - רוב הידיים הללו לא מיומנות.

גיל וק"מ - יש רכבי הדגמה שבילו בנסיעות מבחן חודשים ספורים ונסעו אלפי ק"מ בודדים. הם עדיין חדשים ורעננים.
אבל יש כאלה, כמו רכב הדגמה די ידוע, מודל 2019, אולי רכב ההדגמה היחיד בישראל עם גיר ידני (או אחד משני היחידים, שניהם מאותו דגם ואותו צבע), שעובד בהדגמות כבר שנה רביעית (!!!!) וצבר מעל 40,000 ק"מ, רובם בשטח. כבר אין פינה על המפה בישראל שהאוטו הזה לא נסע בה, וכעת הוא מוצע למכירה..... הרכב הזה, תאמינו לי, מהיכרות קרובה איתו, הוא כמו להתחתן עם זונה. הוא אולי עדיין צעיר ובריא, מטופל בזמן, הק"מ לא הכי גבוה ביחס לגילו, אבל יש לו המון נסיון. ממש המון.... ומרגישים את זה עליו. הוא מקסים ואני מת עליו, אבל זה רכב שזקוק ליישור קו מאוד מקיף ומאוד עמוק, לידיעת מי שיזכה בו.....

אז אתה לא ממליץ לקנות את הבדלנדס הכתום מתצוגה ....
בעסה ,מעניין כמה באמת ימכר מתצוגה

airzax3
20-07-22, 18:30
רכב הדגמה נרשם (לפחות במקרה שלי) כיד ראשונה על שם הסוכנות (רכב חברה) ואני מאמין שבדגמים מסויימים תהיה לזה משמעות כלכלית במכירה
אני קיבלתי מסמך מהיבואן שמאשר שהרכב נמכר כרכב הדגמה עם 3000 ק"מ כך שאוכל להסביר במכירה את ההיסטוריה שלו.
הרכב הגיע עם מפרט נאה + תוספות במחיר אטרקטיבי מאד אבל לצערי הגיע עם ריפודי בד בצבע קרם - זה נראה ממש יופי באולם תצוגה אבל תאר לך איך הם נראים היום אחרי שלוש שנים עם ילדים...
מאמין שאבדוק את האופציה הזו שוב כשאחליף את הרכב - במקרה שלי: ויתור על קריעת הניילונים השתלם מאד בכיס.

gillss
21-07-22, 10:03
מקבל ומחזק את דבריו של דרור
בתור מי שמתועד ברשת נוהג על אותם רכבי הדגמה - הוא כנראה היחיד שבאמת מכיר את הנושא מבפנים.
מדגיש : יש הבדל בין רכב הדגמה , רכב חברה ורכב תצוגה.
רכב הדגמה = כזה שקיבל רישוי וביטוח והסוכנות משתמשת בו להדגים לקונים הפוטנציאלים את פעילותו.
רכב חברה = כזה שהחברה רשמה אותו ברישוי כרכב חברה , ומוכרת אותו לאחר שנה שנתיים.
רכב תצוגה = רכב שעמד כמו בובה בתצוגה וכולם נגעו בו , אבל בקושי נסע.

את תגובתי כתבתי כי היה לי נדמה שהפוסט מדבר על רכבי הדגמה.
ככל שהק"מ של רכב הדגמה נמוך יותר = פחות אורחום בקרו את "רחב המקראית" :cool::cool::cool:
בדיקת מכון / מוסך לרכב זה היא חובה. (למרות שהייתה לי "ויאה דה לארוסה" בסמלת לקבל את האישור לכך)

דעתי האישית היא : עם הרכב נראה טוב (נושא חן בעיני), תקין (בבדיקה) , ק"מ נמוך, ומחיר אטרקטיבי.
בכל הקשור לרנגלרים (ומדיניות השוק שלהם כיום) אין שום בעיה לרכוש אחד שעומד בתבחינים.

גיא
21-07-22, 11:01
רכב הדגמה לקונים פוטנציאליים ורכב הדגמה לעיתונאים זה רכב חברה ..

רכב חברה זה גם רכב מנהל איזור .. שמסתובב בין הסניפים ומידי פעם כשצריך נותן את האוטו למישהו שניה להעביר איזה מסמך או לנסיעת מבחן כי הרכב הדגמה תפוס / במוסך / ...

רכב הדגמה ללקוחות פוטנציאלים זה בעיה .. כי רובם לא יודעים לנהוג. בטח בידני.

רכב הדגמה לעיתונאים, אני מקוה בתוך ליבי שלא שוחטים אותו כי לא נעים להם או כי הם חוששים שלא יתנו להם רכב בפעם הבאה ..
( כזה היה הדאסטר שלי )

ועדיין שלושתם רכב חברה. עם ההפחתה במחיר של רכב חברה פלוס הפחתה על השחטה ..במידה ויש.

רכב תצוגה .. זה רכב שאין לו כנראה בעלות. אפס ידיים שכמו שנאמר. כולם ליטפו אבל כנראה רק הנהג משאית נהג בו כמה מטר לטעון ולפרוק מהמשאית.

איל מ
21-07-22, 11:31
יש רכבים בהם השוק כל כך משוגע, שלעובדה שיד ראשונה היתה "רכב חברה" יש משמעות נמוכה אם בכלל.
למצב הרכב יש יותר משמעות, ואם יש עדויות מיד ראשונה, שחלק מהרכבים עוברים התעללות, ועלולים לדרוש החלפת מכלולים (מניח שבעיקר מע' העברת כוח), צריך להכניס זאת לחישוב, אבל אני אישית הייתי קופץ על מציאה כזאת.

דרור ברלי
21-07-22, 11:44
אז אתה לא ממליץ לקנות את הבדלנדס הכתום מתצוגה ....
בעסה ,מעניין כמה באמת ימכר מתצוגה

הכתום זה ווילדטראק.
הכחול בדלנדס.
כמה נהניתי.

יש גם אאוטרבנקס קצר. לא עבד קשה מדי.

Galaye
21-07-22, 11:47
הכתום זה ווילדטראק.
הכחול בדלנדס.
כמה נהניתי.

יש גם אאוטרבנקס קצר. לא עבד קשה מדי.

התכוונתי לרכב אולם תצוגה בכתום שיושב על ה"סלעים" כביכול ....
זה רכב שלא זז , אני מבין שלקנות כזה סבבה לא? ..

וואלה הרסנו לפות"ש את הפוסט הוא בכלל רצה לדעת על רכב תצוגה של סובארו ...
איך בכלל יודעים שהרכבים האלו יוצאים למכירה ? - זה כמו מכרזים של חברת חשמל וכו סגור לסוחרים ?

דרור ברלי
21-07-22, 12:29
רכב הדגמה לעיתונאים, אני מקוה בתוך ליבי שלא שוחטים אותו כי לא נעים להם או כי הם חוששים שלא יתנו להם רכב בפעם הבאה ..
( כזה היה הדאסטר שלי )

בישראל אין דבר כזה "רכב לעיתונאים". זה לא מרצדס בשטוטגרט (כ-250 "PRESS TESTWAGEN" מכל דגמי היצרן, שעומדות מסודרות בשורות כמו חיילים וממתינות רק לי.... קשה לי לשכוח את הסיטואציה. אי אז ב-2002....)

בישראל העיתונאים מקבלים את אותם רכבי מבחן/הדגמה שהלקוחות מקבלים.

מהיכרות אישית עד לפני כשנתיים-שלוש, רוב עיתונאי הרכב הם בהחלט נהגים טובים מהממוצע (הבעיה היא שבישראל ה"ממוצע" הוא כל כך נמוך, שזה ממש לא חוכמה....) מאז שאני לא ב"מקצוע" המפוקפק הזה, יש לא מעט פרצופים חדשים שאני לא מכיר, כל מיני בלוגרים שאין לי מושג מי הם ומאיפה באו ומה הרקע שלהם ואני אוטומטית לא סומך עליהם כי, נו.... קצת הזדקנתי.
יחסית לכמות כלי הרכב שעיתונאי ממוצע נוהג בהם ולמהירויות בכל מיני כבישים מתפתלים, אין לעיתונאים הרבה תאונות. עכשיו, כשהכל עובר לחשמל והופך למנותק ולא מתקשר ומאוד מבאס לנהיגה אמיתית (ובכלל חוץ מהתאוצות החזקות, כל נושא ה"נהיגה" במכונית חשמלית מקבל משמעות שהולכת ופוחתת והופכת לפחות ממשנית שבמשנית), כנראה יהיו עוד פחות תאונות לא רק כי המכוניות עמוסות במערכות בטיחות חכמות ומסרסות אלא גם כי "נהיגה" כבר לא תעניין יותר אף אחד, גם לא את העיתונאי הכי חולה-הגה. לנהוג מהר ברכב חשמלי כזה בנס-הרים למשל, את מי זה מעניין בכלל? אפילו לא אותי.

ואכן, מאוד לא נעים להחזיר רכב מפוצץ. כעיתונאי רכב, אתה מעדיף להתאבד ולא להיות מעורב בתאונה עם רכב של יבואן. לא שיעשו לך משהו או שידרשו ממך אגורה, אבל זה באמת הכי מבייש והכי לא נעים וכן, גם הכי לא מקצועי שאפשר. כי הפקידו בידך רכב עם מאות כוחות-סוס ששווה מאות-אלפי שקלים ואתה לא שמרת עליו, זלזלת והתחרעת עליו מעבר ליכולות הנהיגה שלך והחזרת אותו שבור = כנראה שאתה לא מקצועי.
כל מי שמצטרף אלי למבחנים או לנסיעות ברכבי הדגמה יעיד איך אני יוצא מגדרי, עושה לוליינות מטורפת ולפעמים סולל מטרים רבים של "דרך" מסלעים, רק כדי שרכב הדגמה יקר לא יישרט או לפחות לא ייראה שנשרט.... זה מתיש ומתסכל אבל זה חלק מהמקצוע.

רוב כתבי הרכב באים מהצד של נהיגת כביש ובכל מה שקשור לרכבי שטח, אהיה מאוד נדיב ודיפלומטי אם אקבע שבכל הברנז'ה יש היום 7 או בלחץ 8 כתבי רכב (בעיקר מהוותיקים) שבאמת מכירים רכבי שטח לעומק טכני ובאמת מבינים משמעות של כל מיני נתונים ויודעים להסתכל על רכב שטח מלמטה ולבחון רכב שטח בשטח אמיתי, ולא רק לדקלם רשימות אבזור. כל היתר, באנדרסטייטמנט? אללה יסתור ולהקתו.

לזכות ברנז'ת כתבי הרכב הישראלית ייאמר שיש בה לא מעט עיתונאים שמספיק בוגרים ואחראיים להודות שזה תחום שהם לא מספיק מקצועיים בו, אבל צריכים לעשות מבחן בשטח לרכב שטח - והם מביאים מישהו מבחוץ, ג'יפאי מנוסה, שינהג ויבחן את האוטו בקטעי העבירות או בכל תרחיש אחר שדורש נסיון וידע שלהם פשוט אין.

גיא
21-07-22, 12:45
תודה דרור.

אז מתוקף העובדה שהעסקה התבצעה אי שם ב ינואר 2016. ומאז טפו טפו טפו ..

אני יכול להגיד שבמקרה שלי. לא הרסו את האוטו. והשרידות המופלאה שלו עד היום טפו טפו טפו טפו טפו טפו טפו טפו טפו. ... מראה שגם רכב הדגמה יכול להיות קניה טובה.

אם אני לא טועה, האוטו הזה גם שימש רכב תקינה.

https://www.automag.co.il/%D7%A9%D7%98%D7%97-%D7%A9%D7%A3-%D7%90%D7%A8%D7%95%D7%97%D7%AA-%D7%91%D7%95%D7%A7%D7%A8-%D7%A9%D7%9C-%D7%90%D7%9C%D7%95%D7%A4%D7%99%D7%9D/

צילום ממבחן דרכים על האוטו שלי .. לפני שהיה שלי. https://uploads.tapatalk-cdn.com/20220721/4208e9280bfc5cc2e5cfb35273504e6b.jpg

דרור ברלי
21-07-22, 12:54
אבל היית קונה רכב ידני מ-2019 שמשמש רכב הדגמה עד ימים אלה ממש ונסע כבר 42,000 ק"מ?.... שאגב, היה רכב תקינה וחסר כל מיני פריטי אבזור (חלקם מערכות בטיחות) שהם חלק מהמפרט הסטנדרטי של הדגם שנמכר כיום באולמות התצוגה?

אני אולי כן - אבל זה רק כי אני מכיר אותו טוב (בכל זאת, את רוב הק"מ הזה אני נהגתי בו...) אבל גם זה כתלות בטיפול מאוד עמוק ומקיף שיעבור לפני המסירה וכמובן בסכום הקנייה, שמוכרח להיות נמוך משמעותית משווי של רכב אחר בגילו ובק"מ שלו, שלא נאנס באכזריות בעשרות/מאות ידיים שאינן שלי.

אגב רכב תקינה - המשמעות של "רכב תקינה" היא פירוק עד ליסוד ברמת הבורג, ואח"כ הרכבה מחדש, כאן בארץ, לא במפעלי היצרן. קחו בחשבון.
במקרה שלך, דאסטר עבר בדיקות תקינה בישראל לקראת 2015. לא ב-2016.

אגב, האוטו שלך עבר גם אצלי כמה פעמים..... כולל פעם אחת שהוכיח לכמה בועלי לנדקרוזרים שדאסטר עולה את הנקיק בהר חורשן בלי להתרגש בכלל.

גיא
21-07-22, 13:02
האוטו שלי עלה לכביש ב 25-12-2014
הראשון והיחיד שקיים מ 2014. היה אחד בנזין אבל נהרג בת'ד.

קניתי אותו מקראסו ב ינואר 2016 עם 19,900 ק'מ על השעון.

נאמר לי שזה רכב של מנהל איזור .. לאחר מכן גיליתי שלא כך היה. יש לי הקלטה של עובד בסוכנות שהתעמתתי איתו שאומר 'מה ? באמת לא אמרו לך שזה רכב הדגמה ?' .. היה תהליך משפטי ואני לא ארחיב על זה.

האוטו ברמת הגימור הכי גבוהה ועם כל התוספות שהיו אפשריים בשנת 2015.

האוטו נבדק על ידי בלבד ויצא סבבה.

אני יכול גם להגיד , מכיוון שיש לנו גם את הרובוטית 2018. האוטו שלי באיכות הרכבה יותר טובה וגם איכות חלקים יותר טובה. התחושה של מנופים וידיות יותר רובסטית והם שורדים יותר אצלי. הצופר יותר חזק. וכן הלאה.

מושב הנהג לא שרד טוב ... הוחלף באחריות ואחרי זה תוקן על ידי. התיקון שלי מחזיק יפה כבר כמה שנים.

כל השאר .. טפו טפו. כמו שאמרתי :)

נמרוד
21-07-22, 13:11
אגב רכב תקינה - המשמעות של "רכב תקינה" היא פירוק עד ליסוד ברמת הבורג, ואח"כ הרכבה מחדש, כאן בארץ, לא במפעלי היצרן. קחו בחשבון.

לא ידעתי את זה.

דרור ברלי
21-07-22, 13:13
דאסטר ההדגמה הראשון היה שחור דיזל ברמת האבזור הכי גבוהה שקיבלתי אותו ראשון לנסיעת מבחן (אולי זה שכיכב במבחן שהופיע גם כאן בג'יפולוג).

- - - Updated - - -

לא ידעתי את זה.

זה לפחות מה שאנשי אחד היבואנים סיפרו לנו.

גיא
21-07-22, 13:15
דאסטר ההדגמה הראשון היה שחור דיזל ברמת האבזור הכי גבוהה שקיבלתי אותו ראשון לנסיעת מבחן (אולי זה שכיכב במבחן שהופיע גם כאן בג'יפולוג).

- - - Updated - - -

זה לפחות מה שאנשי אחד היבואנים סיפרו לנו.אז אולי השחור היו היה דיזל .. זה מה שנאמר לי. כמובן שאני לא מכיר טוב כמוך.

בכל מקרה. לטובת השואל המקורי. ואלו שאחריו.

זה לא בהכרח 'לא' מוחלט.

דרור ברלי
21-07-22, 13:16
זה הבחור (https://www.jeepolog.com/forums/content.php/3478-%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%9F-%D7%93%D7%A8%D7%9B%D7%99%D7%9D-%D7%93%D7%90%D7%A6-%D7%99%D7%94-%D7%93%D7%90%D7%A1%D7%98%D7%A8-4WD-2015-%D7%93%D7%99%D7%96%D7%9C)

המבחן נשמר כאן במערכת של ג'יפולוג בראשית ינואר 2015.
אם ניקח בחשבון את העצלנות שלי והזמן שלוקח לי לכתוב ולהעלות אייטם, כנראה עלה לכביש עוד לפני האוטו שלך.

נמרוד
21-07-22, 13:17
זה לפחות מה שאנשי אחד היבואנים סיפרו לנו.

אה, נשמעת יותר בטוח בעצמך בהתחלה.

דרור ברלי
21-07-22, 13:20
אה, נשמעת יותר בטוח בעצמך בהתחלה.

אין לי סיבה לא להאמין להם.

ג'ימני ההדגמה הידני שעומד כעת למכירה והיה רכב תקינה, מצויד בפנסי ראשיים עם נורות הלוגן רגילות (פנסי לד בדגם הסדרתי), ובמערכת מובילאיי ללא מערכות בטיחות אקטיביות שסטנדרטיות בדגמים שנמכרים לקהל.

בימיו הראשונים על הכביש (השקה לסוכני סוזוקי) קצת קירקש והרגיש כמו רכב טרום-ייצור או סתם כזה שלא הוברג עד הסוף בסטנדרטים של מפעל יפני.

נמרוד
21-07-22, 13:59
לך אין סיבה לא להאמין לאנשי מכירות של היבואנים??

אני מתקשר לאנשים בשחור, מישהו חטף את התודעה של ברלי!

גיא
21-07-22, 15:05
זה הבחור (https://www.jeepolog.com/forums/content.php/3478-%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%9F-%D7%93%D7%A8%D7%9B%D7%99%D7%9D-%D7%93%D7%90%D7%A6-%D7%99%D7%94-%D7%93%D7%90%D7%A1%D7%98%D7%A8-4WD-2015-%D7%93%D7%99%D7%96%D7%9C)

המבחן נשמר כאן במערכת של ג'יפולוג בראשית ינואר 2015.
אם ניקח בחשבון את העצלנות שלי והזמן שלוקח לי לכתוב ולהעלות אייטם, כנראה עלה לכביש עוד לפני האוטו שלך.

אלו דווקא חדשות טובות ... מבחינתי :)

הכתבה הזאת שלך היא מה שהביא אותי לדאסטר.
תודה שוב על זה.

דרור ברלי
21-07-22, 15:36
לך אין סיבה לא להאמין לאנשי מכירות של היבואנים??

אני מתקשר לאנשים בשחור, מישהו חטף את התודעה של ברלי!

לא אנשי מכירות.
במכירות היו להם גם שתי כוכבות ללא רשיון נהיגה.....

החבר'ה מהשירות הטכני

רמי גלבוע
21-07-22, 17:52
הדיסקברי TDI 1998 הראשון (מתוך שלושה) שלי היה רכב הדגמה 3-דלתות. קיבלתי אותו בהנחה משמעותית (לא של כתבים, של רכב הדגמה...) ונהניתי ממנו משך קרוב ל-200,000 ק"מ ואיזה 8 שנים, כבר לא זוכר בדיוק. הוא גם היה זול, כי אף אחד לא רצה רכב מפואר עם 3 דלתות. זו הייתה עסקה מצוינת, והוא שירת אותי נאמנה (ברמת בוגדנות קלה, האופיינית לנציגי הממלכה). אחריו קניתי עוד שניים, משומשים בתנאים רגילים.

חנן-ג'יפולוג
21-07-22, 22:07
האלמנט היחיד שראיתי מפורק במהלך תקינה היה חיפוי, כדי לאפשר לנציג משרד התחבורה לבחון את מיקום ההטבעה על המנוע.

מעבר לזה, מדובר בבחינת ניירת.

-->