PDA

צפייה בגרסה מלאה : שברולט קולורדו ZR2 בדרך לארץ

נמרוד
01-08-22, 11:20
שפיותו של החתום על הידיעה מוטלת בספק, אבל אמינותו לא, ועל כן אלו חדשות מרגשות:

https://www.calcalist.co.il/local_news/car/article/ryh6hh0nq

ואלא אם כן שוב דופקים את היהודים, מדובר על הדגם החדש שנחשף רק בשבוע שעבר. נראה בן זונה (בגרסאת ZR2, כן?)

https://youtu.be/tjL5jmFgVzk

https://youtu.be/_izWO0KG9sI

דרור ברלי
01-08-22, 12:54
https://www.ynet.co.il/wheels/news/article/bjscah7a9

נראה בנזונה.
אבל נב"ז טוען שאין יותר דיזל. רק בנזין.

איל מ
01-08-22, 15:04
יתכן שהוא צודק. אבל גם אם היה כתוב בynet שהשמש זורחת במזרח, הייתי בודק את זה בעצמי.
נ.ב.
שמעתי שבוע שעבר את הכתב של כלכליסט, זה ששפיותו מוטלת בספק, מתראיין ברדיו תל אביב על נושא הרכבים החשמלים. היה מעניין מאוד.

דרור ברלי
01-08-22, 15:34
בכל מה שקשור לעיתונות רכב של היום, YNET ונב"ז דווקא בסדר גמור.
אבל בנושא רכבים חשמליים, עם כל הכבוד לכולם, אני מאמין ומתייחס ברצינות רק לחנן.

נמרוד
02-08-22, 12:02
חלאס להסיט את הדיון.

הקולורדו ZR2 החדש נראה מעולה, והמפרט מצויין - שתי נעילות מקוריות. צמיגים 285/70R17. בולמי הזעזועים DSSV.

זה שלושה מארבעת הדברים החשובים שהופכים רכב-מומלץ-לסמל ל"רכב שטח!" (הדבר הרביעי זה יחס זחילה קצר, לא מצאתי במפרט מה LOW בטרנספר של ZR2).

במשך שנים היה רכב אחד שהגיע עם מפרט כזה - רנגלר רוביקון. הצטרף אליו ברונקו בדלנדס. עוד אפשרות, פה בארץ, בתצורת טנדר, זה נפלא. ריינג'ר רפטור גם עם מפרט דומה, הלוואי שגם הוא יגיע. מול השניים האלו, אין להיילקס מה לחפש יותר, עד שטויוטה יוציאו גרסא מתחרה.

בכל רכב אחר צריך להשקיע כסף בהגבהה יקרה עם בולמי זעזועים איכותיים כאלו, בצמיגים גדולים, בנעילות דיפרנציאל, ביחסי העברה. מעדיף בהרבה לקבל את זה אורגינל.

איל מ
02-08-22, 15:06
ואני יודע שאותך זה לא מעניין, אבל חשוב מכך-
חוקי!

ishc
02-08-22, 17:27
https://www.ynet.co.il/wheels/news/article/bjscah7a9

נראה בנזונה.
אבל נב"ז טוען שאין יותר דיזל. רק בנזין.

מי צריך דיזל. הלכתי למלא לוטו, אם אני זוכה אני מזמין שניים ;)

asafk
02-08-22, 23:02
אני מבין שיש דגם trailboss עם הפיצ'רים לשטח ובלי התוספות של ה zr2

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

דרור ברלי
03-08-22, 07:30
מול השניים האלו, אין להיילקס מה לחפש יותר, עד שטויוטה יוציאו גרסא מתחרה.

בכל רכב אחר צריך להשקיע כסף בהגבהה יקרה עם בולמי זעזועים איכותיים כאלו, בצמיגים גדולים, בנעילות דיפרנציאל, ביחסי העברה. מעדיף בהרבה לקבל את זה אורגינל.

חרטטן
אתה תעדיף היילקס גם אם יהיו לו ג'נטים מעץ ובולמי זעזועים של לגו והנעילה היחידה תהיה מנעול של "ירדני" תלוי מהבקאקס.

נמרוד
03-08-22, 09:06
חרטטן
אתה תעדיף היילקס גם אם יהיו לו ג'נטים מעץ ובולמי זעזועים של לגו והנעילה היחידה תהיה מנעול של "ירדני" תלוי מהבקאקס.

אני מעדיף היילקס היום כי הוא יותר טוב מכל מתחרה. על הנייר ובפועל. אתה אפילו כתבת את זה שחור על גבי מסך בכל מבחן דרכים שבחנת בו טנדרים. הי, אני נוסע בטנדר שעליו ברלי המליץ!

אם וכאשר נרד לנגב למבחן דרכים עם טנדר קולורדו ZR2 או ריינג'ר רפטור או שניהם - להיילקס לא יהיה איפה להתחבא מהבושה.

asafk
03-08-22, 12:10
גם ריינג'ר ווילדטרק מול קולורדו טריילבוס יהיה מעניין מול היילקס... איזה בדיוק? אין היילקס על 32 מיגונים מקוריים והגבהה קטנה מקורית.
ועוד לא דיברנו על יחידות ההנעה.

אסף.

נמרוד
03-08-22, 12:24
גם ריינג'ר ווילדטרק מול קולורדו טריילבוס יהיה מעניין מול היילקס... איזה בדיוק? אין היילקס על 32 מיגונים מקוריים והגבהה קטנה מקורית.
ועוד לא דיברנו על יחידות ההנעה.

לגמרי. טויוטה נשארת לגמרי מאחור.

אבל זה בתיאוריה, בתכלע'ס יש לנו שתי זונות בבית. עוד לא ראינו בארץ לא את זה ולא את זה ולא את זה, ומה שיש כרכב משומש ונפוץ בשוק זה רק היילקס.

asafk
03-08-22, 14:16
עכשיו זה תיאורטי אבל אני עוד שנה אהיה במצב של למכור את הויגו ולשבת על סכום שאפשר לקנות איתו טנדר חדש או היילקס משומש + שיפורים ב30000 שיביאו אותי למה שיש לי היום (הגבהה מיגונים צמיגים ארגז כננת)
אם המחיר של הכוכבים החדשים יהיה נכון - תחרותי להיילקס - אני לחלוטין רואה את עצמי נכנס לחנות של פורד.

אסף.

ד ו ר ו ן
03-08-22, 14:26
אם וכאשר נרד לנגב למבחן דרכים עם טנדר קולורדו ZR2 או ריינג'ר רפטור או שניהם - להיילקס לא יהיה איפה להתחבא מהבושה.
להשוות גרסת אקסטרים מול בסיס מראה בדיוק מה שזה, מה הבסיס ומה האקסטרים.. מה המבחן כאן?

תבדוק אותו מול כמו גלדיאטור רוביקון, רפטור קטן.. ברונקו ברמת דיגום מקבילה,רכבים כאלו.

שחר גרינברג
03-08-22, 14:32
להשוות גרסת אקסטרים מול בסיס מראה בדיוק מה שזה, מה הבסיס ומה האקסטרים.. מה המבחן כאן?

תבדוק אותו מול כמו גלדיאטור רוביקון, רפטור קטן.. ברונקו ברמת דיגום מקבילה,רכבים כאלו.

מהי גרסת האקסטרים של ההיילקס?

PW
03-08-22, 14:41
אם וכאשר נרד לנגב למבחן דרכים עם טנדר.....
אני רק הערה: (לא מבין כלום בדיונים האלה)
לנגב - עולים.

נמרוד
03-08-22, 14:42

אני מסתמך רק על מה שנכתב בעיתונות, בכתבות בשרשור הזה. אם הן יתממשו, אז UMI יביאו קולורדו ZR2 במחיר דומה להיילקס בגרסא הבכירה, ולכן זו ההשוואה.

לשאלה של שחר - אין גרסאת אקסטרים להיילקס.
המפרט הנדרש ברור ומשותף לZR2 ולריינג'ר רפטור: 33 אינץ' עם הגבהה ויחסי העברה שתומכים בהם, שתי נעילות אמיתיות, בולמי זעזועים מודרניים.

אפשר לבנות היילקס כזה תמורת 50,000 שקל. זה כמובן בדיוק מה שאני עושה, אני בשני שליש הדרך.

Juv
03-08-22, 14:43
עכשיו זה תיאורטי אבל אני עוד שנה אהיה במצב של למכור את הויגו ולשבת על סכום שאפשר לקנות איתו טנדר חדש או היילקס משומש + שיפורים ב30000 שיביאו אותי למה שיש לי היום (הגבהה מיגונים צמיגים ארגז כננת)
אם המחיר של הכוכבים החדשים יהיה נכון - תחרותי להיילקס - אני לחלוטין רואה את עצמי נכנס לחנות של פורד.

אסף.

אני אשמח להבין את התמחיר הוירטואלי שאתה מתבסס עליו... בן כמה ההילקס המשומש שאתה מניח שתקנה וכמה הוא אמור לעלות?
אתה טוען שבמחיר של היילקס בן חמש + שיפורים יהיה אפשר לקנות ריינג'ר רפטור חדש?

שחר גרינברג
03-08-22, 14:53
אני מסתמך רק על מה שנכתב בעיתונות, בכתבות בשרשור הזה. אם הן יתממשו, אז UMI יביאו קולורדו ZR2 במחיר דומה להיילקס בגרסא הבכירה, ולכן זו ההשוואה.

לשאלה של שחר - אין גרסאת אקסטרים להיילקס.
המפרט הנדרש ברור ומשותף לZR2 ולריינג'ר רפטור: 33 אינץ' עם הגבהה ויחסי העברה שתומכים בהם, שתי נעילות אמיתיות, בולמי זעזועים מודרניים.

אפשר לבנות היילקס כזה תמורת 50,000 שקל. זה כמובן בדיוק מה שאני עושה, אני בשני שליש הדרך.

בדיוק אז אם אין גרסת אקסטרים אז משווים עם מה שיש….

שחר גרינברג
03-08-22, 14:59
<a href="https://youtu.be/LJJGmYr7YaQ" target="_blank">
https://youtu.be/LJJGmYr7YaQ (https://youtu.be/LJJGmYr7YaQ)

או שמישהו ידאג להביא אחד כזה להשוואה…

ד ו ר ו ן
03-08-22, 15:16
מהי גרסת האקסטרים של ההיילקס?

אין.. זה הקטע שלהם.
סוס(פרד) עבודה שמוכר עצמו.
אין להם צורך בגימיקים. באסה, אבל זה המצב.
כן, יש כמה גרסאות שרירים של תת-משווקים בעולם, אבל זה לא רשמי של טויוטה.

בשביל להפוך אותו לאקסטרים יש שוק אפטרמרקט עצום.

שחר גרינברג
03-08-22, 15:23
אין.. זה הקטע שלהם.
סוס(פרד) עבודה שמוכר עצמו.
אין להם צורך בגימיקים. באסה, אבל זה המצב.
כן, יש כמה גרסאות שרירים של תת-משווקים בעולם, אבל זה לא רשמי של טויוטה.

בשביל להפוך אותו לאקסטרים יש שוק אפטרמרקט עצום.

כן שאלתי בציניות אם זה לא היה ברור….

גם הסרטון שקישרתי הוא אפטרמרקט מטורף
אבל במדינה כמו שלנו שכל שינוי עושה חיים קשים יש משהו מעולה ברכב שמגיע ככה מהיצרן

asafk
03-08-22, 17:17
אני אשמח להבין את התמחיר הוירטואלי שאתה מתבסס עליו... בן כמה ההילקס המשומש שאתה מניח שתקנה וכמה הוא אמור לעלות?
אתה טוען שבמחיר של היילקס בן חמש + שיפורים יהיה אפשר לקנות ריינג'ר רפטור חדש?אני טוען שאם הם יעלו כמו היילקס חדש - אז הוא עולה כמו היילקס חדש או כמו היילקס משומש שמהערך שלו כבר ירדו 30000 ועוד 30000 בשיפורים.
נגיד היילקס חדש עולה 250 אז אני יכול לקנות היילקס ב 200 ולשפר אותו או טנדר חדש אחר ב250 שכבר מגיע עם השיפורים מהחנות

אסף.

נמרוד
03-08-22, 19:13
250 אלף זה היילקס ידני ברמת גימור דיקט. מה שאתה מפנטז עליו, אם זה פורד או שבי, זה לפחות מאה אלף יותר.

איל מ
03-08-22, 19:21

אסף.

יש תיאוריה הגורסת כי כדאי למכור כבר עכשיו לפני שתהיה ירידת מחירים משמעותית של רכבי 4x4, ודיזל בפרט.
את החליף תקנה אחרי ירידת המחירים.

דרור ברלי
04-08-22, 00:22
בשביל טנדר שעושה את מה שטנדר אמור לעשות - כלומר לעבוד כמו חמור, גם בשטח - מוטב שתישארו עם היילקס.

כן, כתבתי שהוא הטנדר הבינוני הכי טוב בישראל והתכוונתי לכל מילה - כי הוא כזה. אין לו יותר מה להוכיח. הוא כבר הוכיח את עצמו. גם נגד פורד ריינג'ר ושברולט קולורדו ה"רגילים", טויוטה סגרה איכשהו את הפער המסורתי בתחומים שתמיד סבלה מנחיתות מוחלטת בהם בכל מה שקשור לדינמיות, הנדסת אנוש למשתמש במימדי גוף מערביים וכו'.

אבל אתם רוצים טנדר ספורטיבי לשטח. צמיגים גדולים, מתלים של הטופ, נעילות, הכל מקורי מהיצרן - וכאן לפורד ולשבי יש מה להציע ולטויוטה עדיין אין. מי שרוצה דבר כזה על פלטפורמה של טויוטה, צריך לפנות לאפטרמרקט.
אבל שני הטוענים לכתר האמריקאים גם מלאים בקוסמטיקה צעקנית, אבזור-פינוקים ועודף בצעצועים חשמליים - בדיוק כל מה שמיותר ומייקר את כל החבילה - ולכן אני לא מתפלא שהם עולים הרבה יותר - ולא לשכוח את מנועי הטורבו-בנזין הקטנים וההיסטריים שמה לעשות, הם לא המתכון לאריכות ימים ושקט נפשי מתקלות יקרות.... אם המחיר שלהם לא יהיה תחרותי, אני לא רואה אותם מזיזים את ההיילקס הצידה ממעמדו האיתן כל כך מהר.

נמרוד
04-08-22, 11:45
בשביל טנדר שעושה את מה שטנדר אמור לעשות - כלומר לעבוד כמו חמור, גם בשטח - מוטב שתישארו עם היילקס.

כן, כתבתי שהוא הטנדר הבינוני הכי טוב בישראל והתכוונתי לכל מילה - כי הוא כזה. אין לו יותר מה להוכיח. הוא כבר הוכיח את עצמו. גם נגד פורד ריינג'ר ושברולט קולורדו ה"רגילים", טויוטה סגרה איכשהו את הפער המסורתי בתחומים שתמיד סבלה מנחיתות מוחלטת בהם בכל מה שקשור לדינמיות, הנדסת אנוש למשתמש במימדי גוף מערביים וכו'.

אבל אתם רוצים טנדר ספורטיבי לשטח. צמיגים גדולים, מתלים של הטופ, נעילות, הכל מקורי מהיצרן - וכאן לפורד ולשבי יש מה להציע ולטויוטה עדיין אין. מי שרוצה דבר כזה על פלטפורמה של טויוטה, צריך לפנות לאפטרמרקט.
אבל שני הטוענים לכתר האמריקאים גם מלאים בקוסמטיקה צעקנית, אבזור-פינוקים ועודף בצעצועים חשמליים - בדיוק כל מה שמיותר ומייקר את כל החבילה - ולכן אני לא מתפלא שהם עולים הרבה יותר - ולא לשכוח את מנועי הטורבו-בנזין הקטנים וההיסטריים שמה לעשות, הם לא המתכון לאריכות ימים ושקט נפשי מתקלות יקרות.... אם המחיר שלהם לא יהיה תחרותי, אני לא רואה אותם מזיזים את ההיילקס הצידה ממעמדו האיתן כל כך מהר.

שמע, כשאתה צודק אתה צודק. שכנעת אותי להשאר עם היילקס :D

Yaron.nahum
17-08-22, 18:20
אז כולם חשבו שמדובר ב ZR2 החדש,
מסתבר שמביאים שאריות מהדגם היוצא

https://www.icar.co.il/%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA_%D7%A8%D7 %9B%D7%91/%D7%A9%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%9C%D7%98_%D7 %A7%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%A8%D7%93%D7%95_ ZR2_%D7%99%D7%9E%D7%9B%D7%A8_%D7%91-345,000_%D7%A9%D7%A7%D7%9C%D7%99%D7%9D/

asafk
17-08-22, 20:27
איטריות קרות.

אסף.

נמרוד
18-08-22, 09:34
יש דברים שטעימים יותר קרים, למשל הקציצות ירק האלו של העיראקים.

danipc
21-08-22, 17:17

המחיר נראה לי תחרותי 340,000 ש"ח לרכב שמגיע מאובזר בכל טוב

דרך אגב הרכב הגיע היום לאולמות התצוגה

landY
22-08-22, 17:55
הם מביאים את החדש או את הדגם היוצא?

Yaron.nahum
22-08-22, 18:16
לפי הכתבה הזאת
https://www.icar.co.il/%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA_%D7%A8%D7 %9B%D7%91/%D7%A9%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%9C%D7%98_%D7 %A7%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%A8%D7%93%D7%95_ ZR2_%D7%99%D7%9E%D7%9B%D7%A8_%D7%91-345,000_%D7%A9%D7%A7%D7%9C%D7%99%D7%9D/

מדובר על הדגם היוצא

שחר גרינברג
22-08-22, 18:20
לפי הכתבה הזאת

מדובר על הדגם היוצא

הכתבה לא נפתחת…

מה רע בדגם היוצא?
מה ההבדלים המשמעותיים כל כך בין הדגמים

Sent from my iPhone using Tapatalk

נמרוד
22-08-22, 18:40
הדגם החדש הרבה יותר יפה.

שחר גרינברג
22-08-22, 18:55
הדגם החדש הרבה יותר יפה.

לי הם נראים אותו הדבר
אבל מה אני כבר יודע

חוץ מזה אם הכל היה הולך לפי יופי רובנו היינו רווקים לנצח…

Yaron.nahum
24-08-22, 14:36
הכתבה לא נפתחת…

מה רע בדגם היוצא?

אצלי זה נפתח מהמחשב. לא יודע.

בכל מקרה רשימת ההבדלים ארוכה ובראשה מנוע חדש וחזק יותר

ומערכות בטיחות אקטיביות
הנה הרשימה המלאה

https://www.hotcars.com/best-features-all-new-2023-chevrolet-colorado-zr2/#:~:text=The%202023%20Colorado%20ZR2%20N ow%20Comes%20With%20A%20More%20Powerful% 20Engine&text=This%20engine%20replaces%20the%20fo rmer's,offers%20three%20states%20of%20tu ne.

amir_shai
25-08-22, 16:04
הכתבה לא נפתחת…

מה רע בדגם היוצא?

Sent from my iPhone using Tapatalkגלגלים 33 לעומת 31.
מרווח גחון משופר.
גלגלים מקדימה יותר קרובים לחזית לשיפור זווית גישה (לא זוכר אם ה breakover angel נעשה פחות טוב או נשאר כמו הדגם היוצא).
תיקון מיקום בולמים מאחור (היו נתפסים על כל סלע ומתעקמים).
מנועים שונים (אין יותר דיזל).

זה מה שאני זוכר.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

-->