PDA

צפייה בגרסה מלאה : ג'יפ וויליס משנת חמישים ושתיים - מחפש מידע [הכותרת נערכה]

שון גודריק
06-04-06, 16:55
אהלן,
ג'יפאי מתחיל, ממש חדש דנדש!
קיבלתי ג'יפ וויליס משנת חמישים ושתיים ואני עכשיו מתכוון לחנוך אותו....
אני מאוד מעוניין ללמוד ממש הכל מא'-ת' על פעילות המנוע והרכב.
יש לכם אולי קישור בעברית לאתר שמראה את הכל בצורה מפורטת וטובה?
תודה,
שון גודריק :wink:

(הכותרת נערכה ע"י המערכת. אהלן ושלום גם לך. כותרת נועדה לתמצת את תוכן ההודעה, להבהיר לקוראים מה כתוב בפנים. "אהלן" היא לא כותרת שעונה על הדרישות . . . אנא הקפידו כותרות אינפורמטיביות)

anakin
06-04-06, 18:21
מה אתה רוצה לדעת?
מידע טכני לגבי איך עובדים דברים?
מידע לגבי הג'יפ שלך? (טיפולים ותיקונים)
מה הרמה שלך באנגלית( כדי שנדע איזה קישורים לתת לך)?
בכל מקרה תטייל כאן קצת באתר ותקרא את הכתבות ובפורומים, ברמת העיקרון הוויליס וה-CJ די דומים ולשניהם יש טכנולוגיה של נ.נ. (וגם לסמוראי) כך שאין דברים יותר מדי ציוחדים.
תגיד אם אתה רוצה דברים מסויימים ונשתדל לעזור.

שון גודריק
06-04-06, 20:51
אנאקין,
תודה על הבעת הענין.
אני אשמח לדעת קודם כל דברים ברמה כללית ללא קשר לג'יפ שלי. כעיקרון כן, איך דברים עובדים ואיזה חלקים יש ומה שמם.
אחר כך אני אשמח לדעת במפורט על סוג הג'יפ שלי...
הרמה שלי באנגלית טובה, אין בעיה עם קישורים באנגלית, למרות שאני מאמין שתהיה לי גישה יותר קלה להבין פרטים בעברית.
אשמח אם תוכל להמשיך לעזור.
תודה,
שון

anakin
06-04-06, 21:36
כאן תוכל למצוא מידע תיאורטי כמעט לגבי כל דבר ברכב ואיך הוא עובד.
http://auto.howstuffworks.com/under-the-hood-channel.htm

אח"כ תתקדם לכתבות באתר ולפורומים ולאתרים נוספים שמופיעים בקישורים באתר.

שון גודריק
06-04-06, 22:16
תודה רבה!
זה יעיל מאוד...

שון גודריק
07-04-06, 00:02
אם למישהו יש עוד הצעות אני באמת אשמח לקבל...
שון

נמרוד
07-04-06, 16:57
בשדרוג האתר לפני חודשיים פתחנו מילון מושגים מסודר עם קישוריות בתוך הכתבות בג'יפולוג:
http://www.jeepolog.com/glossary.html

כרגע הוא עדיין די בהרצה, יש בו 20-30 מושגים. עם הזמן אנחנו מתכוונים לקדם אותו בצורה רצינית מאד - נשמח לקבל פידבק (מכולם, אבל במיוחד ממך - ג'יפאים חדשים הם קהל היעד של המילון, לא לועסי המסמרים הוותיקים...).

זה טוב שאין לך בעייה באנגלית, כי ההמלצה האישית שלי היא ספרים, מנייר. באינטרנט יש ים של מידע, מבלבל ולא מסודר במיוחד בתור התחלה, קשה להבחין בין עיקר לתפל. אין מה לעשות, ספר אחד טוב ב20$ מאמאזון מאפס אותך הכי טוב. ונותן לך את המושגים הבסיסיים בשביל להתחיל לשחות בים המידע של האינטרנט. יש בג'יפולוג מדור המלצות ספרים (http://www.jeepolog.com/library.html), וספציפית לך אני ממליץ לקנות את אחד משני תנכ"י הג'יפים - או את שניהם...

בעברית יש הרבה, הרבה פחות מידע, ורובו נמצא כאן בג'יפולוג. אם יש מטרה לג'יפולוג - אפשר להגיד שהיא להגיע למצב שבו ההמלצה שלי הנ"ל על ספרי נייר תתבטל. זה יקח עוד שנים, אבל אנחנו מתקדמים :grin:

asafk
08-04-06, 14:47
the first thing...
take two hours or so, and just look at your Jeep. ask yourself the right questions- and you're half way to understand everything.
get to locate where all the mail components are- Engine- transmission- TRansfercase- driveshafts- axles- chassis (frame)- springs and so...

when you read the Jeep bible- do it while looking on the Jeep.

...and... welcome.

Asaf.

שון גודריק
09-04-06, 20:13
תודה רבה על קבלת הפנים החמה!
אני מתחיל לצבור ידע....
לאחרונה שמתי לב, שבאתר אין הרבה התייחסות לאיסוזו....
מה טיבו של האיסוזו? :smile: :smile: :smile:

זאביק
09-04-06, 22:24
מה טיבו של האיסוזו?
איזה מהם ?
רודיאו ? טרופר ? איפון ?
יש לא מעט רכבי איסוזו.
אם יש לך שאלות על איסוזו, אנא פתח הודעה (שרשור) חדש בנושא.

RONI
11-04-06, 19:29
חג שמח.
נסה את "the cj3a page".
אם זה הדגם, אשמח לעזור.

-->