PDA

צפייה בגרסה מלאה : 150000 - 120000 ש'ח- בחירה בין פג'רו - גראנד צ'ירוקי - דיסקו 4

eyalski
07-08-22, 14:17
מבין שלושת ברכבים האלה, היה לי בעבר פג'רו BK 2008 דיזל ארוך, עשה את העבודה בשקט וללא דרמות מיוחדות, אבל היה דיי "מכונית" לא מסעיר או מיוחד. היתרון שלו מבחינתי היה אמינות והעובדה שהוא עם 7 מקומות.
בתקציב של 150000 אפשר למצוא כמה בלוח יד 2 , כמעט כולם במחיר מופרז מול מחיר מחירון.

גראנד צ'ירוקי דיזל WK2 גם נכנס למסגרת התקציב, לפחות על הנייר, רכב יותר מעניין ומסעיר, חזק וחסכוני משמעותית בצריכת דלק, אבל רק עם 5 מקומות, לא נראה לי שבארץ מותר להרכיב ולקבל רישוי לעוד 2 מקומות ישיבה.
בתקציב של 150000 אפשר למצוא כמה בלוח יד 2 , כמעט כולם במחיר קרוב למחיר מחירון.

דיסקו 4, דגם GS3 הכי מפתה, 7 מקומות, יותר יכולות שטח, יותר מרחב פנימי, נכנס לתקציב עם שנת דגם יותר נמוכה, גם ברוב המקרים מבוקש מחיר גבוה משמעותית ממחיר מחירון.

מבחינת כלכלית, כנראה שפג'רו יותר הגיוני, השאלה היא אם הגראנד-צ'רוקי או הדיסקו 4 הרבה יותר יקרים לתחזוקה או הפרש סביר.

omri_t
07-08-22, 20:38
היה לי wk 2009 דיזל
ועכשיו דיסקו 4.

מבחינת אמינות- הם די אותו דבר.
ושניהם לא פגרו מהבחינה הזו..

Wk2 דיזל
זה כבר לא מנוע מרצדס.
ושמעתי על הרבה שאכלו מרורים על האוטו הזה.

אחרי שנה עם דיסקו 4
אני יכול לומר עליו רק מילים טובות.
זה פשוט רכב חכם ונהדר.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

oferc
08-08-22, 11:23
מבין שלושת ברכבים האלה, היה לי בעבר פג'רו BK 2008 דיזל ארוך, עשה את העבודה בשקט וללא דרמות מיוחדות, אבל היה דיי "מכונית" לא מסעיר או מיוחד. היתרון שלו מבחינתי היה אמינות והעובדה שהוא עם 7 מקומות.
בתקציב של 150000 אפשר למצוא כמה בלוח יד 2 , כמעט כולם במחיר מופרז מול מחיר מחירון.

גראנד צ'ירוקי דיזל WK2 גם נכנס למסגרת התקציב, לפחות על הנייר, רכב יותר מעניין ומסעיר, חזק וחסכוני משמעותית בצריכת דלק, אבל רק עם 5 מקומות, לא נראה לי שבארץ מותר להרכיב ולקבל רישוי לעוד 2 מקומות ישיבה.
בתקציב של 150000 אפשר למצוא כמה בלוח יד 2 , כמעט כולם במחיר קרוב למחיר מחירון.

דיסקו 4, דגם GS3 הכי מפתה, 7 מקומות, יותר יכולות שטח, יותר מרחב פנימי, נכנס לתקציב עם שנת דגם יותר נמוכה, גם ברוב המקרים מבוקש מחיר גבוה משמעותית ממחיר מחירון.

מבחינת כלכלית, כנראה שפג'רו יותר הגיוני, השאלה היא אם הגראנד-צ'רוקי או הדיסקו 4 הרבה יותר יקרים לתחזוקה או הפרש סביר.

אני עם פאגרו כבר 8 שנים , 2009 ואחרי זה 2015 , אמין מאד במיוחד עם ה2015 4 וחצי שנים אצלי ללא תקלה, גם בזכות המועדונים וקבוצות הוואצאפ , עלויות הטיפולים ירדו למחירים מצחיקים והדיזל לא שוחט בדלק.

לגרנד צרוקי יש כל כך הרבה דגמים ותתי דגמים , בכל כמה שנים הרכב השתנה ובעלי הבית עברו ממרצדס לפיאט , לפני שאתה קונה תלמד את הנושא לפרטים , יש דגמים שיותר מתאימים לשטח וכאלה שבכלל לא ומקבילים לגיפונים פשוטים , מנועי הדיזל עברו הרבה שינויים וחלקם מצויידים במנועים של מרצדס והחדשים של פיאט , עדיין לדעתי גרנד צרוקי הוא רכב חלום , אמריקאי נוח ומפנק .

בהצלחה

אבי ביטר
08-08-22, 12:15
דבר נוסף מעבר ליתרונות חסרונות ומה שכבר נכתב פה, מצב הרכבים.

כשאנחנו מחפשים יד 2, אנחנו לפעמים שוכחים שאנחנו לא בוחרים מקטלוג, ומה שהרכבים עברו ואיך התייחסו אליהם לפעמים משנה את התמונה לגמרי. מפח זבל ועד אתרוג שמור. ואני לא מדבר רק על קוסמטיקה.

רוצה לומר, אם אתה פתוח לאפשרויות שרשמת, תחפש בסבלנות את הכלי הכי שמור שיש.
אם יש סבלנות, אם לא - זה בעיה, לפעמים אין כלים שמורים למכירה.

-->