PDA

צפייה בגרסה מלאה : קניתי ויטרה ידנית שנת 90-שאלות וחיפוש חלקים

elitkh
11-08-22, 08:47
אז אחרי הרבה חיפושים מצאתי את זה (אולי מישהו מזהה?)
עם מנוע של באלנו.
זה הזמן להוציא מהמחסנים חלקי חילוף שנשארו לכם. באופן ספציפי מחפש בולמים וקפיצים, נעילות, חלקי היגוי ובלמים (חדשים) אבל אשמח אם תשרשרו לי כאן חלקים שיש לכם.
כמה שאלות:
אילו נעילות מומלצות לדגם הזה?
מה גודל הצמיג המקסימלי?
פחחות-סה"כ הוא בסדר אבל מסגרת החלון בדלתות אכולה קצת, יש דרך לתקן את זה? זה פרופיל צורני ואני לא רואה דרך לייצר את זה מפח ולשתול שם
או שצריך החליף את הדלת קומפלט?
139594

נדב42
11-08-22, 09:10
פחחות-סה"כ הוא בסדר אבל מסגרת החלון בדלתות אכולה קצת, יש דרך לתקן את זה? זה פרופיל צורני ואני לא רואה דרך לייצר את זה מפח ולשתול שם
או שצריך החליף את הדלת קומפלט?

תתחדש [emoji846]

מה זה אומר "מסגרת החלון בדלתות" ?

אם יש לך חלודה היכן שהצירים של הדלתות מתחברים לבודי, זה בד"כ סוף הדרך של הויטארה בתור רכב ותחילת דרכה בתור חלקי חילוף לויטארות אחרות. לא משתלם לתקן.

elitkh
11-08-22, 09:17
לא, אני מדבר על המסגרת של החלון בדלת של הנהג.

נדב42
11-08-22, 12:30
תמונות של האזור עם החלודות יהיו לעזר רב ...

נדב42
11-08-22, 12:36
מקומות מועדים לחלודה בויטארה (שווה לבדוק ולטפל כשעוד בקטנה..)

1. הקורה שאליה מתחברים הצירים של דלת הנהג והנוסע. פעולת מנע: בדוק שהאטם של האנטנה בצד הנהג עוד אוטם ושהאנטנה מחוזקת היטב, מים שנכנסים משם הם האוייב הגדול של הויטארות מהדור הזה.

2. מגש המצבר והכנף שמתחתיו, וכל מקום שהחומצה של שנפ יכולה לזרום אליו כששופכים עליה מים מקומקום [emoji1751]

3. סף הדלת האחורית. פרק את הסף (פחית שחורה לרוחב כל רצפת הבגאז׳, נפתח בקלות עם כמה ברגי פיליפס) ותציץ מתחת לקצה השטיח.

בהצלחה [emoji846]

GodsFather
12-08-22, 13:19
עזוב אותך לחפש מחלות, אלא אם אתה מחפש פרויקט שיפוץ ולא כלי רכב להנאה והנעה. אם לא מדובר ברקבונות קריטיים, תכיר את הרכב בלי לחץ.

רכבת כוח תקינה? הרכב נוסע פיקס?

נעילות 1512 לוקרייט אחורית. קדמית זה כבר סיפור אחר אבל הייתי מחכה קצת.

הגבהות יש בספייסר ויש בקפיץ ובולם.

תלמד את הרכב ולאט לאט תבין מה רלוונטי לעשות בו.

וכמובן תמונות והרבה כדי שנוכל לעזור

תהנה

Sent from my HD1903 using Tapatalk

נדב42
12-08-22, 13:44
עזוב אותך לחפש מחלות, אלא אם אתה מחפש פרויקט שיפוץ ולא כלי רכב להנאה והנעה. אם לא מדובר ברקבונות קריטיים, תכיר את הרכב בלי לחץ.

אני חולק עליך.

אלו מקומות מועדים לפורענות, וקלים לתיקון כשהם עוד קטנים. אם מזניחים (בעיקר את אזור צירי הדלתות), זה הופך להיות נסיעה בכיוון אחד לבית הקברות.

כשבודקים לא מספיק לראות שאין חלודה על פני השטח, חשוב לבדוק טוב ואפילו למשש, כי הרבה פעמים החלודה מסתתרת מתחת לצבע [emoji1751]

נדב42
12-08-22, 13:45
וכמובן תמונות והרבה כדי שנוכל לעזור

בזה אני לא חולק עליך [emoji4]

yadin.ganon
12-08-22, 19:58
הרכב הזה לא אוהב לעבור את ה31" במידת הצמיגים
וגם זה מצריך שינויים יחסית קיצוניים.
אני מטייל עם אחד בחבורה על צמיגי 235/75/15 מוגבה 2" והוא עושה עבודה מדהימה!
תכנס לאתר בשם jimnybits
יש להם הרבה חלקים שמתאימים לך ויש שמועה שהמשלוחים שלהם מגיעים לצרכן בלי יותר מידי בלגן, אני לא מדבר מניסיון - תבדוק אותי לפני שנכנס לזה.
בהצלחה!

GodsFather
12-08-22, 20:43
יש מספר אתרים, וכן בחור באנגליה שיש לו דף פייסוש ויש מלא חומר על הרכב הזה.

נקודת התורפה היא הסרן הקדמי הפריך. במיוחד כשעולים במידות ואו מתחילים שטח טכני וקפיצות באויר

Sent from my HD1903 using Tapatalk

elitkh
14-08-22, 23:25
המון תודה על המידע. בדלת הנהג נעשה כבר פעם תיקון עמוק שכלל ריתוך. יש עוד כמה אזורים שדורשים טיפול. למישהו יש טיפים לגבי איזה צבע מגן חלודה להשתמש-כזה שבשלב מאוחר יותר אני אוכל לעשות עליו צביעה סופית יפה?
כרגע לא מתכנן לעשות פחחות לכל הרכב כי אין לי זמן אז אני רוצה לטפל כל פעם באזור אחר ובסוף לצבוע הכל יחד.
התחלתי בהחלפת שמנים לכל המכלולים. חלק מהפקקים תקועים חזק, בסרן האחורי הצלחתי לפתוח רק את פתח המילוי (הריקון חרוש לגמרי). שאבתי ככל האפשר ומילאתי. אם למישהו יש רעיון טוב איך לפתוח אני אשמח. הזמנתי כבר פקקים חדשים.
שאלה נוספת-הרכב לא מניע.
הסטארטר מסתובב אבל לא מגיע ניצוץ. מדובר במנוע של באלנו (מוזרק) איפה להתחיל לחפש את הבעיה?

-->