PDA

צפייה בגרסה מלאה : יש הבדל בין עלים של סקרמבלר ל YJ?

tomer s
16-08-22, 13:25
לטובת פרוייקט אני צריך עלים של YJ,
יש לי אפשרות לאסוף עלים של סקרמבלר,
יש הבדלים בינהם? אם כן מה?
תודה.

ובהזדמנות זו אם יש למישהו סט עלים של YJ,
גם כאלה שצריכים יד אוהבת אשמח לשמוע בפרטי.
תודה

udical
16-08-22, 13:30
עלים קדמיים של YJ הם ברוחב 2.5"
עלים קדמיים של scrambler הם ברוחב 2"

המיקום של ה-centerbolt ב-YJ מעט שונה בקפיצים האחוריים מאשר זה של scrambler , אבל זה הבדל קטן.
ב-scrambler יהיו בקפיצים האחוריים יותר עלים, משום שהוא יותר כבד מאשר YJ

שגיא S
16-08-22, 15:01
אם אתה עושה מה שאני חושב שאתה עושה

אתה צריך עלים של YJ. בעדיפות של אולדמן. עם הגבהה.

סולי
16-08-22, 15:09
החבילה מורכבת מיותר עלים אולי גם בגלל שהוא צר יותר ובעל פחות התנגדות לגלגול.

ובהקשר הזה.. קפיצים הם רכיב בטיחותי מתכלה ושיש לו קשר ישיר לבטיחות והעבירות וההנאה שלך מהמכונה.. בכל תנועה שלך למכולת או למדבר... קפית רענן ומתאים ירגיש הרבה יותר טוב .. ואני רק מניח שלא סתם הגיע הצורך להחלפה ... ולהחליף נבלה סרוחה ומוכרת באחת לא מוכרת... לא בטוח ישיג שיפור כלשהו בהתנהגות/גובה וכו .. ויכול להיות אף יקרוס ברגע הכי לא מתאים...ולכל הפחות יגרום לך שום סאגה על החלפה קפיצים והעבודה הכרוכה בכך..
לכן ובמיוחד עם הקניות ברשת שהופכות להיות נגישות ונוחות יותר ויותר אמליץ לך בחום לבדוק החלפה של קפיץ חדש מיצרן מוכר.

Sent from my SM-G781B using Tapatalk

tomer s
16-08-22, 17:13
אודי תודה על התשובה.
שגיא וסולי זה אכן מה שיהיה בסוף. בנתיים כדי שהפאזל יתחיל להתחבר ונראה את התמונה גם סט משומש טוב לנו.

שגיא S
17-08-22, 10:07
אודי תודה על התשובה.
שגיא וסולי זה אכן מה שיהיה בסוף. בנתיים כדי שהפאזל יתחיל להתחבר ונראה את התמונה גם סט משומש טוב לנו.

אם אתה משנה תושבות של הקפיצים בסרן (מה שתצטרך לעשות כדי להתאים לרוחב החדש של הקפיץ) אז כבר תתקין אותם ככה שתהיה לך זוית פיניון/קסטר מושלמת ללא שימוש בקלינים.

להתקין קפיצים משומשים ואז להחליף, ידרוש ממך תיקונים בהקשר הזה בהמשך הדרך ולא מעט תסכול אני מניח.

אבל אני לחלוטין בעד הדרך והתוצאה תהיה שווה את זה.

-->