PDA

צפייה בגרסה מלאה : מערכת מדיה - נעלמו אפליקציות!

מידבר
26-08-22, 13:33
מותקנת מערכת אנדרואיד 6. בהדלקה מופיעה הודעה no supported files dound, ואחרי שמאשרים את ההודעה הנ"ל (אין אפשרות אחרת אלא לאשרה), המערכת עולה אבל ללא אפליקציות עמוד ענן (אוף ליין), וויז, יוטיוב. למערכת מחובר סימ ספציפי לה שעובד מעולה. כלומר, אפשר לקבל ולהוציא שיחות ישירות לרכב דרכו.
יש למישהו רעיון כיצד אפשר להחזיר את האפליקציות שאבדו?

erezgur
26-08-22, 13:42
כנראה נדפק משהו, אבל בלי פרטים נוספים (מהו הדגם המדוייק של המערכת, מהי ההודעה המתקבלת, האם יש לך גישה לחנות יישומים או לדפדפן במערכת, האם היא עם ROOT? האם אפשר לחבר אותה למחשב נייד?) יהיה קשה להתקדם

מידבר
26-08-22, 13:54
דגם מדויק - premier 4g lte android 6.0 marshmallow
ההודעה המתקבלת - no supported files found
גישה לדפדפן במערכת - יש
מה זה ROOT?
לא יודע אם אפשר לחבר למחשב נייד

בנוסף, בכל פעם שאני מנסה להפעיל אפליקציה מבין אלה שנשארו, כמו למשל כרום, זה מעלה לי הודעה do not operate while driving. הודעה שלא הופיעה קודם.

אני ב 0502120885 אם יותר נוח טלפונית
תודה

erezgur
26-08-22, 15:35
קודם כל - אני לא מכיר את המערכת ואיני מומחה גדול בנושא זה.

האפליקציות שלא עולות (ווייז, עמוד ענן) היו במקרה מותקנות על כרטיס זיכרון חיצוני / התקן USB? מהודעת השגיאה אני יכול לנחש שמשהו "נדפק" באחסון ואם הן על אמצעי אחסון חיצוני זה יכול להסביר אולי.

לגבי ההודעה שלא ניתן להפעיל בתנועה - היא מופיעה גם כאשר הרכב עומד? זה לא היה כך בעבר?

מידבר
26-08-22, 16:52
נכון, גם כאשר הרכב עומד ולא היה כך בעבר.
האפ' לא היו מותקנות על זכרון חיצוני/התקן USB

מידבר
21-09-22, 19:59
טוב, מסתבר שיש התקן זיכרון חיצוני שמחובר למערכת. מותקן בו סימ שלא ישב נכון. החזרתי אותו למצב הנכון. כיביתי הרכב והדלקתי שוב אבל האפליקציות לא חזרו.

-->