PDA

צפייה בגרסה מלאה : הוט, האם מישהו הצליח לקבל הבטחה למחיר לשנה בכתב?

zivo
01-09-22, 13:54
אז כמו שכתוב בכותרת.
המחיר החודשי הסופי בהוט, מורכב מאוסף (אין סופי של סעיפים - קו נתונים, טלפון, ממירים, חבילות , מבצעים, הנחות, מתנות...).
מניסיון, 2-3 חודשים לאחר החתימה המחיר מתחיל לזחול, כל פעם איזה רכיב אחר.
בטלפון, הנציגים מבטיחים שהמחיר לשנה, בפועל זה לא כתוב בשום מקום ואי אפשר לקבל את זה בכתב.

האם מישהו הצליח לקבל מהם חידוש חוזה עם הבטחה, בכתב, לשמירה על מחיר למשך שנה?

מעבר לכך שלדעתי זו ממש שיטה מובנת (ולא מקרה שהם לא נותנים בכתב, ואח"כ מעלים את המחיר), אם אני מבין טוב זו עבירה על החוק (בשיטתיות מבטיחים משהו שלא כתוב בחוזה).
רגע לפני שאנחנו שוקלים את הצעד הבא, אני מחפש לוודא אם פיקששנו משהו?
האם יש מישהו כן הצליח לקבל את בכתב (או שבמפורש נאמר לו שהמחיר נתון לשינוי כל חודש).

Pageup
01-09-22, 14:22
הוט לא יקבלו את המספר כרטיס אשראי שלי גם אם הם ירצו אותו בשביל לשלם לי כסף. רק אומר.

boaz avrahami
01-09-22, 17:59
הוט לא יקבלו את המספר כרטיס אשראי שלי גם אם הם ירצו אותו בשביל לשלם לי כסף. רק אומר.

לגמרי כך

נדב42
01-09-22, 19:21
הוט לא יקבלו את המספר כרטיס אשראי שלי גם אם הם ירצו אותו בשביל לשלם לי כסף. רק אומר.אני אומר את זה כבר שנים...

ואגב, הגנבים האלו ניסו לחייב אותי חיוב שקרי מכרטיס אשראי שלא קיים כבר כמה שנים טובות, ואז פנו אלי ש- "אמצאי התשלום לא בתוקף ולכן יש חוב"

שילכו לחפש את החברים שלהם ...

נמרוד
04-09-22, 10:12
רק על שלושה דברים אני מתחייב: לא ארכב על אופניים עם טייטס. לא יהיה לי לנדרובר. ולא חוזר להוט.

לא זוכר למה, אבל לפני 15 שנה נשבעתי בכל היקר לי, בילדים שלי, באללה ונביאו, בצלוב ואמא שלו, שאני לא חוזר להוט.

אבי ביטר
04-09-22, 11:13
יש אנשים שהם לא ההורים שלי, שנשארו עדיין בהוט?

בעצם גם את ההורים שלי הצלחתי להעביר מזמן….

הוט? חברה פח, עם ציוד פח, עם עובדים נוכלים עוד יותר פח.

לא מכיר מישהו סביבי שנשאר עם הנבלות האלו.

דרור ברלי
04-09-22, 11:21

+1.

- - - Updated - - -

רק על שלושה דברים אני מתחייב: לא ארכב על אופניים עם טייטס. לא יהיה לי לנדרובר. ולא חוזר להוט.

לא זוכר למה, אבל לפני 15 שנה נשבעתי בכל היקר לי, בילדים שלי, באללה ונביאו, בצלוב ואמא שלו, שאני לא חוזר להוט.

מעדיף לרכב על אופניים עם טייטס ורוד, לנהוג בלנדרובר, בסיטרואן ואפילו בטויוטה - ולא לחזור להוט.

Juv
04-09-22, 11:25
זה לא טייטס, זה ביב.

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

איל מ
04-09-22, 13:31
זה לא טייטס, זה ביב.

שרפת את עצמך יא טייציונר ;)

Juv
04-09-22, 13:44
ביביונר, אם כבר

nitzan
04-09-22, 21:55
לפני שנים רבות הוט יצאו במבצע אישתי דרשה לפני נתינת אמצעי התשלום שיועבר לנו הסכם חתום בפקס כן היה מכשיר כזה,אכן שלחו לנו הסכם כולל המחיר כמובן כבר בחיוב הראשון המחיר לא היה קרוב לסכום שהופיע בהסכם,כמובן לא ניתן להשיג נציג שרות עברו חודשיים עצרנו את חיוב האשראי והתנקנו חד צדדי ,כמובן הגיעו דרישות תשלום ריביות עורכי דין שלהם כתבו מכתבי איום והיגעו עד הוצאה לפועל,שלחנו את כל החומר לתלונות הציבור במשרד התקשורת בלי יותר מדי אמונה ,אבל לא יאמן אחרי חודש קיבלנו מכתב התנצלות מהוט החזר של של הכסף שגבו מעבר לסיכום בחוזה כולל ריבית ,ובנוסף הם נקנסו עי משרד התקשורת בסכום של מעל 100000 שח.לפי מקורות זרים ממשיכים לעקוץ בכל הכוח.

ש01
06-09-22, 00:10
לך לתגובה מס' 10 שנרשמה בתאריך 5/10/20 בשעה 1238...

https://www.jeepolog.com/forums/archive/index.php/t-117701.html

danob
06-09-22, 15:51
אפילו צ'אק נוריס לא יכול להתנתק מהוט

ד ו ר ו ן
06-09-22, 16:05

אנחנו עברנו לבזק, והם ניתקו אותנו מהוט..
מבחינתנו התהליך היה שקוף.

במשך כמה חודשים הוט המשיכו להתקשר להציע חבילות אטרקטיביות כדי שנחזור.
הצעות שלא טרחו להציע לפני כן בשיחות טרום המעבר.

asafk
06-09-22, 19:55
כל פעם מחדש אני מופתע שעוד יש להם לקוחות.
או לקוח....?

לא משנה. בטח נותנים שם משהו טוב. אבל לא עבורי. לא יקרה שוב.

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

אבי ביטר
06-09-22, 20:25

גדול
וכולכך נכון
לפני שגילו את אתר נתק, זאת הייתה משימה בלתי אפשרית, וגם אחכ, פתאום הם שולחים מכתב מעוהד לגבי איזה ממיר בן 12 שלא החזרת להם, ולך תוכיח שאין לך אחות.
שילמתי כמו גדול, והבנתי עם מי יש לי עסק.

במשך שנים היו מתקשרים לנסות להחזיר אותי עם איזה דיל חדש, הייתי צוחק להם צחוק גדול של אבי ביטר, אני להוט בחיים לא חוזר, תתביישו לכם.

aviziva
07-09-22, 10:23
כולם זונות, חוץ מכמה גנבים.

Pageup
07-09-22, 13:00
במקרה נכנסתי למשרד של אב הבית בעבודה היום והוא היה בשיחה עם הוט.
יש לו הסכם שהם שלחו לו על 254 שקלים לחודש מפברואר האחרון. משום מה,
זה צמח לבערך 390.
הוא לא פראייר, חיכה יומיים עד שחזרו אליו, שלף להם את האימייל עם שעה ותאריך,
איים שאם זה לא יורד ומוחזר לו הכסף הוא מתנתק ותובע אותם. יחכה עכשיו עוד
יומיים לאיש קשרי לקוחות בכיר שידבר אתו. כמה הוא יצליח ? שאלה מעניינת.

zivo
08-09-22, 12:15
במקרה נכנסתי למשרד של אב הבית בעבודה היום והוא היה בשיחה עם הוט.
יש לו הסכם שהם שלחו לו על 254 שקלים לחודש מפברואר האחרון. משום מה,
זה צמח לבערך 390.
הוא לא פראייר, חיכה יומיים עד שחזרו אליו, שלף להם את האימייל עם שעה ותאריך,
איים שאם זה לא יורד ומוחזר לו הכסף הוא מתנתק ותובע אותם. יחכה עכשיו עוד
יומיים לאיש קשרי לקוחות בכיר שידבר אתו. כמה הוא יצליח ? שאלה מעניינת.

מעניין... שיבדוק את עצמו.
כמו שכתבתי בהתחלה, החשבון של נוט מורכב מהרבה תתי-סעיפים, שיבדוק מה כתוב בהסכם שהם שלחו.
האם כתוב ס"הכ 245 לחודש, או שיש פרוט למשל חבילת טלוויזיה + אינטרנט, אבל אין איזכור לממירים או למבצעים שמרכיבים את ההצעה (ועכשיו הסתימו).

זו שיטה, וזה מכוון.... זה לא גליצ'ים מקריים.
משגע, שאנחנו כאזרחים משלמים משכורת לפקידים בגופים כמו משרד התקשורת והרשות לטלוויזה וכבלים, ולמרות שכל משתמשי ג'יפולוג יודעים שהוט זו חברה של שקרנים וגנבים, אף אחד לא עושה כלום לתקן את זה. קנס אחד טוב, מנהל אחד שילך לכלא (על הונאה) והכל היה מסתיים.
לא יודע למה, אבל בא לי לתבוע איזה פקיד במשרד התקשורת (שגונב משכורת ולא עושה את העבודה שלו....) עוד לפני שהוט מקבלים תביעה יצוגית.
לומדים את הנושא.

-->