PDA

צפייה בגרסה מלאה : חלודה בבנזיניה 533 של קולמן

opl
15-09-22, 16:12
למי שלא מכיר אז זה המוצר

140109

https://www.coleman.com/grills-stoves/camping-stoves/single-burner/guide-series-compact-dual-fuel-stove/SAP_3000003654.html

לא חווה אצלי שימוש תכוף אבל כבר הספקתי להחליף "גנרטור". מתודלק ב95 מתחנת דלק, שותה מאותו מיכל שממנו הגנרטורים שלי שותים, שפכתי כוס גם משם - נקי לחלוטין

בניסיון השימוש האחרון גיליתי שהפומפה עובדת על ריק ולא בונה לחץ. פירקתי ולא ראיתי משהו חריג, לאחר ההרכבה מחדש היא החלה שוב לבנות לחץ כמו תמיד, אפילו ללא נקיון. בפרוק שני לטובת נקיון כבר ראיתי חלודה בתעלה שלה, פתחתי את תא הדלק וגם שם ראיתי משקעים בתחתית, ניערתי קצת את המיכל ושפכתי קצת דלק אל הכוס, כמו שרואים יש לא מעט משקעים. שפכתי את תחתית הכוס על נייר, זאת כמות לא קטנה של חלקיקים...

לאן ממשיכים מכאן? שטיפה? איך? בינתיים המוצר עובד בצורה יחסית תקינה, להבה כחולה וסבירה.

אני יודע שעדיף לתדלק בבנזין לבן אבל בכנות, אם המוצר הזה לא מצליח להתמודד עם 95, אין לי הרבה מה לעשות איתו.

140111

140112

140113

140114

ד ו ר ו ן
15-09-22, 16:36
לגבי הבנזינייה הגדולה שלהם, יש הנחייה שהדיאפרגמה של המשאבה הזו צריכה להיות ספוגה בשמן.
נתתי טבילה בשמן מנוע.

הבנזין לא אמור להגיע לחלק הזה. מניח שזה עיבוי בחלל.

boaz avrahami
15-09-22, 20:30
כירת בנזין צריכה להיות קשוחה ועמידה בתנאים קשים או לא להיות בכלל

asafk
15-09-22, 20:38
קולמן מהטיפוס הזה שהיתה לי לפני לא מעט שנים - החלידה באופן חמור יותר גם מבחוץ וגם מבפנים.
היבואן דאז 'טיפל' בבעיה עם קצת צבע אפור. נו.
אז אל תפתח ציפיה לפתרון זול יותר ממחיר של כירה חדשה.
בוא נגיד שכשגנבו לי אותה מהתרמיל בשדה התעופה באתונה - ונאלצתי לקנות במקומה את הדרגוןפליי הנהדרת - לא הצטערתי.

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

opl
15-09-22, 20:59
סעמק...

גם מצאתי שרשור של איזה בריטי שאומר שהוא ניסה את כל השיטות לנקות בפנים ועדיין יוצאת ג'יפה. אבל בחייאת יש הבדל גדול בינינו. שלו אצלו 15 שנה ושלי אולי שנתיים.

asafk
15-09-22, 21:35
שלי, לפני יותר מ 15 שנה, עבדה שנתיים לפני שהחלידה.
אולי הוא גנב לי אותה.

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

-->