PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה על מוסך, התקנת רוביקראולר JK 2009

grossfeld
08-11-22, 10:31
בג'ונגל הגדול של הרשתות החברתיות והוואטסאפים, המועדונים השונים והקבוצות הרבות, ג'יפולוג נשאר המקום הכי נקי והכי מקצועי. ולכן מתוך כבוד למקום (לאתר) אני רושם את ההמלצה הזאת כאן. כי מי שבאמת יצטרך המלצה טובה יחפש וימצא את זה כאן.

רציתי להתקין רוביקראולר על הג'יפ שלי. רוביקון שנת 2009.
למי שלא בעניינים ,רוביקראולר זה רכיב תמסורת שמיוצר כבר יותר מעשור על ידי חברה אמריקאית אדבנס אדפטרס, זה דבלר שמיועד רק לדגמים שיוצרו עם הגיר 4 הילוכים 42RLE ששודך למנוע 3.8. (וגם לגיר הזה שנמצא בג'יפ TJ). הדבלר הזה מכפיל את יחסי ההעברה בעוד 2.72 ומאפשר זחילה איטית מאוד. הרכיב הזה בא במקום חלק שמחובר בזנב של הגיר. כנראה שיצרן הגיר היה צריך להאריך את הגיר כדי לאפשר אורך מסויים של רכבת כח בשביל רכיבים אחרים בג'יפ כמו גלי הינע וכיוצב. אז הוא שילב סוג של קייס ריק בין הגיר לטרנספר ואדבנס אדפטרס בנו במקום הקייס הריק הזה גיר פלנטרי שיושב בדיוק במקום של הקייס הריק. השמן לדבלר מגיע מהגיר והם חולקים ביחד את השמן ATF. הכל בנוי מאלומיניום ונראה שיש בערכה הזאת המון הנדסה. כולל ידיות השילוב וכולל האינטגרציה החשמלית של השילוב עם המחשב של הג'יפ.

כשחיפשתי אצל מי כדאי לבצע כזאת התקנה שאלתי הרבה מוסכים וסדנאות ואז החלטתי לעשות את זה אצל ארז בן ששון. במוסך שלו ארז 4 על 4 בחולון.
קיבלתי הצעת מחיר בוואטסאפ. ואחרי שבוע בערך אישרתי לו אותה.
הוא הסביר לי שזה יקח זמן. חודש חודשיים עד שהיצרן ייצר ועד שהמשלוח יגיע לארץ.
אמרתי לו אין בעיה. אמתין. לא בלחץ.
שילמתי על החשבון חלק מהסכום ויצאנו לדרך.

בשורה תחתונה חיכיתי יותר מחצי שנה מיום ההזמנה ועד שהרוביקראולר היה על הג'יפ שלי.
אבל אני לא כותב את זה כדי להתלונן. בכלל לא.
ההפך.
ההמתנה היתה מלווה בעדכונים של ארז ושל היבואן חלקים בעצמו. בוואטסאפ ובעל פה.
לפעמים אני שאלתי מה קורה ולפעמים הם פנו אלי מיוזמתם. במשך כל החצי שנה הזאת שג'יפים עלו וירדו מהליפט וחלקים הוזמנו בלי סוף מהיבואן חלקים, הם לא שכחו אותי וסיפקו לי מידע בלי לתת לי הרגשה של נודניק.
למדתי שחברת אדבנס אדפטרס הם כנראה חברה קטנה ומשפחתית, שלא עומדת בקצב ההזמנות למוצרים שלהם. בטח אחרי הקורונה ששיבשה את כל הייצור שלהם. לא את כל החלקים הם מייצרים בעצמם אז כנראה שבתהליך הייצור יש המתנה שלהם גם לכל הדברים שגם הם מזמינים מיצרנים אחרים. כמו כבלים, ברייקטים, מיסבים וכיוצב.

כשהקראולר הגיע לארץ (באוניה) קיבלתי עדכון. ואחרי החגים קבעתי התקנה אצל ארז.
ארז עבד על הג'יפ כמה ימים שבמהלכם באתי בכל בוקר ויכלתי להסתכל מה הוא עושה ואפילו מעט לתת את דעתי ולעזור, למרות שארז לא ממש צריך עזרה אבל הוא מכונאי ובן אדם רגוע ועדין שאין לו בעיה שמישהו עומד לידו. כיף.
על הדרך החלפנו שמן גיר ופילטר גיר וגשר גיר למחוזק שארז מייצר בארץ.

בסוף השבוע שאחרי ההתקנה כבר נסעתי לנחל עדשה עם כמה חברה טובים.
הכל עבד תענוג.

לסיכום, אני ממליץ לכל עבודה פשוטה או מסובכת כמו זאת לדבר עם ארז. לבדוק אצלו עלויות. בעל מקצוע מעולה אמין וישר.

ארז 4 על 4 חולון 0522846170

(אני כותב את הדברים מיוזמתי ועל דעתי ונסיוני האישי)

Advance Adapters
Rubicrawler
https://www.advanceadapters.com/4628

140996

140997

Aifer
10-11-22, 07:32
בג'ונגל הגדול של הרשתות החברתיות והוואטסאפים, המועדונים השונים והקבוצות הרבות, ג'יפולוג נשאר המקום הכי נקי והכי מקצועי. ולכן מתוך כבוד למקום (לאתר) אני רושם את ההמלצה הזאת כאן. כי מי שבאמת יצטרך המלצה טובה יחפש וימצא את זה כאן.

רציתי להתקין רוביקראולר על הג'יפ שלי. רוביקון שנת 2009.
למי שלא בעניינים ,רוביקראולר זה רכיב תמסורת שמיוצר כבר יותר מעשור על ידי חברה אמריקאית אדבנס אדפטרס, זה דבלר שמיועד רק לדגמים שיוצרו עם הגיר 4 הילוכים 42RLE ששודך למנוע 3.8. (וגם לגיר הזה שנמצא בג'יפ TJ). הדבלר הזה מכפיל את יחסי ההעברה בעוד 2.72 ומאפשר זחילה איטית מאוד. הרכיב הזה בא במקום חלק שמחובר בזנב של הגיר. כנראה שיצרן הגיר היה צריך להאריך את הגיר כדי לאפשר אורך מסויים של רכבת כח בשביל רכיבים אחרים בג'יפ כמו גלי הינע וכיוצב. אז הוא שילב סוג של קייס ריק בין הגיר לטרנספר ואדבנס אדפטרס בנו במקום הקייס הריק הזה גיר פלנטרי שיושב בדיוק במקום של הקייס הריק. השמן לדבלר מגיע מהגיר והם חולקים ביחד את השמן ATF. הכל בנוי מאלומיניום ונראה שיש בערכה הזאת המון הנדסה. כולל ידיות השילוב וכולל האינטגרציה החשמלית של השילוב עם המחשב של הג'יפ.

כשחיפשתי אצל מי כדאי לבצע כזאת התקנה שאלתי הרבה מוסכים וסדנאות ואז החלטתי לעשות את זה אצל ארז בן ששון. במוסך שלו ארז 4 על 4 בחולון.
קיבלתי הצעת מחיר בוואטסאפ. ואחרי שבוע בערך אישרתי לו אותה.
הוא הסביר לי שזה יקח זמן. חודש חודשיים עד שהיצרן ייצר ועד שהמשלוח יגיע לארץ.
אמרתי לו אין בעיה. אמתין. לא בלחץ.
שילמתי על החשבון חלק מהסכום ויצאנו לדרך.

בשורה תחתונה חיכיתי יותר מחצי שנה מיום ההזמנה ועד שהרוביקראולר היה על הג'יפ שלי.
אבל אני לא כותב את זה כדי להתלונן. בכלל לא.
ההפך.
ההמתנה היתה מלווה בעדכונים של ארז ושל היבואן חלקים בעצמו. בוואטסאפ ובעל פה.
לפעמים אני שאלתי מה קורה ולפעמים הם פנו אלי מיוזמתם. במשך כל החצי שנה הזאת שג'יפים עלו וירדו מהליפט וחלקים הוזמנו בלי סוף מהיבואן חלקים, הם לא שכחו אותי וסיפקו לי מידע בלי לתת לי הרגשה של נודניק.
למדתי שחברת אדבנס אדפטרס הם כנראה חברה קטנה ומשפחתית, שלא עומדת בקצב ההזמנות למוצרים שלהם. בטח אחרי הקורונה ששיבשה את כל הייצור שלהם. לא את כל החלקים הם מייצרים בעצמם אז כנראה שבתהליך הייצור יש המתנה שלהם גם לכל הדברים שגם הם מזמינים מיצרנים אחרים. כמו כבלים, ברייקטים, מיסבים וכיוצב.

כשהקראולר הגיע לארץ (באוניה) קיבלתי עדכון. ואחרי החגים קבעתי התקנה אצל ארז.
ארז עבד על הג'יפ כמה ימים שבמהלכם באתי בכל בוקר ויכלתי להסתכל מה הוא עושה ואפילו מעט לתת את דעתי ולעזור, למרות שארז לא ממש צריך עזרה אבל הוא מכונאי ובן אדם רגוע ועדין שאין לו בעיה שמישהו עומד לידו. כיף.
על הדרך החלפנו שמן גיר ופילטר גיר וגשר גיר למחוזק שארז מייצר בארץ.

בסוף השבוע שאחרי ההתקנה כבר נסעתי לנחל עדשה עם כמה חברה טובים.
הכל עבד תענוג.

לסיכום, אני ממליץ לכל עבודה פשוטה או מסובכת כמו זאת לדבר עם ארז. לבדוק אצלו עלויות. בעל מקצוע מעולה אמין וישר.

ארז 4 על 4 חולון 0522846170

(אני כותב את הדברים מיוזמתי ועל דעתי ונסיוני האישי)

Advance Adapters
Rubicrawler
https://www.advanceadapters.com/4628

140996

140997ארז אדם ואיש מקצוע מהדרגה הגבוהה ביותר. הייתי לקוח שלו (עם הגראנד 98 במשך 6 שנים)

Sent from my IN2013 using Tapatalk

איל מ
10-11-22, 08:23
רגע,
אז עכשיו יש לך עוד ידית סקסית בקבינה?
לא תעלה תמונה שלה?

nirs
10-11-22, 10:08
ארז בן אדם רציני וישר, את החלפת יחסי ההעברה (4.56) וחיזוק סרנים עשיתי אצלו.
מצטרף בחום להמלצות עליו.
אגב, ממליץ מאוד גם על ערן זיו (קלדס).

Sent from my iPhone using Tapatalk

דרור ברלי
10-11-22, 12:46
הרבה נאמר ועוד ייאמר על ארז בן ששון - מקצוען אמיתי, הגון וישר כמו סרגל, נחמד, בנאדם טוב.
לא טריוויאלי בענף בפרט ובמציאות הישראלית של היום בכלל. מומלץ בחום!

grossfeld
25-11-22, 11:18
רגע,
אז עכשיו יש לך עוד ידית סקסית בקבינה?
לא תעלה תמונה שלה?

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20221125/88488f1f4e3cabe51f415f46825795b1.jpg

-->