PDA

צפייה בגרסה מלאה : מודם סלולרי עדיף?

כרובי
22-11-22, 16:52
אהלן,
מתלבט לגבי חיבור לאינטרנט בבית, שאמור לכסות צפייה בנטפליקס + אינטרנט במחשב, ליחיד או שניים שנמצאים בבית מקסימום.
מכיוון שאני לא מחבב במיוחד את כל נותני השירותים, מעניין אותי לדעת האם מודם סלולרי + סים עם נפח גלישה גבוה (300-500GB) יכול לעשות את העבודה בצורה טובה?
לצורך העניין אין שימוש במשחקי מחשב, או צרכנים כבדים כאלה ואחרים בבית..
מה אומרים המומחים?

קייס קינום
22-11-22, 19:35
אהלן,
מתלבט לגבי חיבור לאינטרנט בבית, שאמור לכסות צפייה בנטפליקס + אינטרנט במחשב, ליחיד או שניים שנמצאים בבית מקסימום.
מכיוון שאני לא מחבב במיוחד את כל נותני השירותים, מעניין אותי לדעת האם מודם סלולרי + סים עם נפח גלישה גבוה (300-500GB) יכול לעשות את העבודה בצורה טובה?
לצורך העניין אין שימוש במשחקי מחשב, או צרכנים כבדים כאלה ואחרים בבית..
מה אומרים המומחים?

אצלי בבית אני עובד ככה כבר שנתיים+ מאז שהתייאשתי מהשירות של הספקים בפריפריה. משפחה של 4, נטפליקס וכל שאר התוכן בטלויזיה מגיע דרך הרשת, אני גם עובד מהבית, כל זה על סים 500 גיגה של גולן על טלפון אנדרואיד ישן. מהירות קצת פחות ממה שקיבלתי מבזק, אמינות טובה יותר, זול יותר ועמיד גם בהפסקות חשמל התכופות כאן כי אין ראוטר שיתנתק.

boaz avrahami
22-11-22, 19:42
500 גיגה מכסה לך טלביזיה גלישה ועבודה בחודש מלא?

GodsFather
22-11-22, 19:57
מנצלש, סים דאטה מומלץ ומשתלם?

Sent from my HD1903 using Tapatalk

Pageup
22-11-22, 21:44

הילדים אצלי יכולים לחסל 500 גיגה לבד בסלולארי שלהם בחודש.

boaz avrahami
22-11-22, 22:18
אני צריך גישור לכמה חודשים עד שיפרסו אצלנו סיבים. אחרי תקופה ארוכה ויציבה עם בזק שוב חזרו התקלות ואין עם מי לדבר.
במידה ואלף יכסה את הצריכה החודשית הביתית ( אין ילדים תודה לאל) אז זה יתן לי גם מהירות טובה משמעותית מבזק ובחצי מחיר.
צריך רק מתאם סים לראוטר וחבילה

כרובי
23-11-22, 14:08
אצלי בבית אני עובד ככה כבר שנתיים+ מאז שהתייאשתי מהשירות של הספקים בפריפריה. משפחה של 4, נטפליקס וכל שאר התוכן בטלויזיה מגיע דרך הרשת, אני גם עובד מהבית, כל זה על סים 500 גיגה של גולן על טלפון אנדרואיד ישן. מהירות קצת פחות ממה שקיבלתי מבזק, אמינות טובה יותר, זול יותר ועמיד גם בהפסקות חשמל התכופות כאן כי אין ראוטר שיתנתק.

מעולה.
יש המלצה על ראוטר מסויים?
חוצמזה - לגבי סים data או לא - באופציות של גולן יש סים data עם 500G שעולה 39 ש"ח וסים רגיל עם 1500G ב 59 ש"ח, יש הגיון או שזה סתם תמחור מוזר?

ariel-ro
23-11-22, 15:17
בWe-com (לשעבר We4g) יש חבילה ללא הגבלת גלישה ב40 שקלים (אותה חבילה עם תמיכה ב-5G ב50 שקלים)

קייס קינום
23-11-22, 16:15

מכסה לגמרי, אפילו נשאר איזה 100 ספייר. לילדים שלי אין עוד מכשירים שמחוברים לרשת, אבל הם צופים בנטפליקס וכו׳, וכך גם אנחנו. העבודה שלי כולה ברשת, אין בעיות עד היום.

אייל
24-11-22, 11:37
אתה יודע בוודאות שהכיסוי הסלולארי באזור שלך טוב? יש ממ"ד בדירה שצריך לכסות גם?
בדקת מהירות גלישה בטלפון שלך לוודא שזה מספיק?

כרובי
24-11-22, 16:21
כרגע דברים עובדים בלי בעיה כשאני מפעיל HOTSPOT בטלפון.
אני אבדוק גם מהירות גלישה..

כרובי
25-12-22, 21:33
רק סוגר את העניינים -

בסוף רכשתי ראוטר סלולרי מסוג Huawei B311-221 (450 ש"ח) + סים דאטה של גולן טלקום (300G ב 39 ש"ח לחודש) + גוגל chromecast ב 200 ש"ח.

האינטרנט בבית עובד מעולה, נטפליקס ושאר אפליקציות הצפייה - מצויין.
הבעיה היחידה היתה במשחקי המונדיאל בשידור חי שנתקעו מספר פעמים, שידורים חיים רגילים (כאן בוקס, 13) ללא חריגים.

נראה לי שבסה"כ הבחירה היא בחירה טובה, אני לא מחוייב ולא מחובר לספקי אינטרנט מציקים ויקרים, אני לא מזהה הבדל באיכות הצפייה למה שאני צריך ובסה"כ מרוצה מאוד.

-->