PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש רגליים לתמיכת מדף עץ בתא המטען

k9.amit
29-12-22, 18:23
אני "זכיתי" בדגם המפואר של גרנד ויטרה 2011. בדגם הזה סוזוקי החליטו שאנשים שנוסעים ברכב שטח מפואר לא צריכים גלגל רזרבי, וערכה של קומפרסור ותולעים זה מספיק.
הפתרון מבחינתי, הוא כמובן אחסון גלגל רזרבי בתוך הרכב באופן קבוע. כדי לסדר את תא המטען בצורה נורמלית ניסרתי פלטת סדנביץ' לגודל המתאים והצבתי אותה מעל הגלגל רזרבי כמדף. הפלטה על נשענת על שתי רגליים עשויות קורה 10X10 בצד שמאל, ועל עוד קרש דק 2X10 בצד ימין.

בינתיים זה עובד לא רע בכלל, הקרש בצד ימין לא באמת עומד בעומס וצריך מדי פעם ליישר אותו, אבל אז המשקל יושב על הגלגל והמדף בגדול מחזיק. העניין הוא שעכשיו יש מקומות אחסון נוחים למדי בצידי הגלגל הרזרבי, אבל הקורות הגדולות תוספות הרבה מקום וכל העסק לא ממש מפולס וזה מציק לי.

והנה השאלה, למישהו יש המלצה לרגליים מתכווננות Heavy Duty שאפשר להתקין במקום הקורות? הכוונה להתקין 4 רגליים כך שיתפסו פחות מקום, יהיו יותר יציבות וישמרו על המדף פחות או יותר מפולס. בעלי ודומיו אני מוצא רק רגליים לריהוא ושולחנות, לא נראה לי מספיק חזק ויציב.

המלצות?
תמונה להמחשה:
142053

ishc
29-12-22, 20:10
תן מידות, יש מצב שיש לי מסגרת מתכת שתתלבש לך בול.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

k9.amit
29-12-22, 20:32
הפלטת עץ בגודל 110X66 ס"מ. מניח שגם אם זה קצת יותר קטן זה יעשה את העבודה
תודה!

Asaf-a
29-12-22, 20:54
שקלת לחפש דלת + טמבון של הדגם עם הגלגל על הדלת?
יש לאחרונה מספר גרנד ויטארה טוטאלוס מהן ניתן לבזוז החלקים ממגרשי גרוטאות
התמונה למטה מלפני כ10 ימים (לא שלנו…)

Asaf-a
אסף.אhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20221229/5b9c2b9376a95e9dbd24390b810ecc8d.jpg

k9.amit
29-12-22, 21:10
שקלתי.
ביררתי פעמיים עם כל מיני אנשים שפירסמו מודעות לפירוק, וזה תמיד היה נראה לי הרבה יותר יקר ממה שאני מוכן לשלם (סד"ג של 2000 ש"ח אם אני זוכר נכון).

ראשית, אני עדיים רואה את הרכב אצלי כזמני, מה שלאט לאט מתברר כלא כל כך נכון, אבל לא מחשק לי להוציא עליו כאלה כמויות של כסף. שנית, אני מסתדר די טוב עם הסט-אפ הקיים. עברתי לזה מג'ימני אז זה עדיין נראה לי כמו קונטיינר ביחס למה שהיה..

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

ishc
29-12-22, 21:27
הפלטת עץ בגודל 110X66 ס"מ. מניח שגם אם זה קצת יותר קטן זה יעשה את העבודה
תודה!אנסה למדוד בהקדם

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

k9.amit
08-01-23, 16:04
תודה צחי,
בינתיים יש למישהו אולי המלצות לרגליים?

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

אומי5
08-01-23, 16:12
אתר בסביבתך אדם עם שפם, בקש ממנו מפתח למערת האוצרות של אומיבבא ו40 הג'אנקיונרים. (או שאולי המפתח השני בכלל אצלך? )
אמורה להיות שם מסגרת קטנה מפרופיל ITEM 20X20, פרק, חתוך הברג וכו'.

הדסופה
08-01-23, 16:20
בוא, לפני שאתה מתעסק עם ״ השטויות ״
תתקין רשת תא מטען

Sent from my iPhone using Tapatalk

איל מ
08-01-23, 16:31
אני שמתי רגלישולחן גנריות מחנות אספקה טכנית.
בחלק שמתחבר לפלטה יש משולש פיזור לחץ לא רע.
החיבור נעשה עם ברגים עוברים שייבות ואומים, כשאחד הברגים משמש גם נקודת עיגון לטבעת קשירה שנמצאת מהצד השני של הפלטה.
כל הסיפור די יציב בוודאי כשכל השולחן מעוגל כלפי מטה עם מותחנים על נקודות העיגון המקוריות של תא המטען.
כבונוס החלק התחתון של הרגל מגיע עם הברגה לטובת פילוס או הגבהה של סנטימטרים בודדים (כשהחלפתי צידנית, נזקקתי להגבהה הזאת).
אם אזכור בערב, אצלם תמונות.

k9.amit
08-01-23, 22:20
אתר בסביבתך אדם עם שפם, בקש ממנו מפתח למערת האוצרות של אומיבבא ו40 הג'אנקיונרים. (או שאולי המפתח השני בכלל אצלך? )
אמורה להיות שם מסגרת קטנה מפרופיל ITEM 20X20, פרק, חתוך הברג וכו'.

הופה מעניין מאוד. ייבדק לעומק. (יש לי המפתח. סתם אין לי)

בוא, לפני שאתה מתעסק עם ״ השטויות ״
תתקין רשת תא מטען

Sent from my iPhone using Tapatalk

תודה על ההערה. לקחתי לתשומת ליבי.

אני שמתי רגלישולחן גנריות מחנות אספקה טכנית.
בחלק שמתחבר לפלטה יש משולש פיזור לחץ לא רע.
החיבור נעשה עם ברגים עוברים שייבות ואומים, כשאחד הברגים משמש גם נקודת עיגון לטבעת קשירה שנמצאת מהצד השני של הפלטה.
כל הסיפור די יציב בוודאי כשכל השולחן מעוגל כלפי מטה עם מותחנים על נקודות העיגון המקוריות של תא המטען.
כבונוס החלק התחתון של הרגל מגיע עם הברגה לטובת פילוס או הגבהה של סנטימטרים בודדים (כשהחלפתי צידנית, נזקקתי להגבהה הזאת).
אם אזכור בערב, אצלם תמונות.

תודה איל, אשמח אם תוכל להעלות תמונות. כל מה שאני רואה באינטרנט נראה לי דרדלה מדי כדי להחזיק מדף עם ציוד בשטח.
אני צריך לבדוק, אבל לדעתי אין אצלי נקודות מקוריות לעיגון בתא המטען.. בכל מקרה, כרגע אני לא מעוניין לעגן את השולחן לרצפה. כדי להוציא את הגלגל (וגם ציוד שמאוחסן בתוך הגלגל כמו כבל-התנעה וכבל גרירה) צריך טיפה להרים אותו, מה שכמובן לא יתאפשר אם הוא יהיה מעוגן לרצפה.

איל מ
09-01-23, 04:48
אתה בעצם נוסע עם ערימה של דברים כבדים שיכולים להרוג אותך מכיוון שאינם מקובעים.
142157142158
הנה הרגליים.
באורך שאצלך, לדעתי הן יחזיקו. אבל מסגרת ברזל תהיה פתרון טוב יותר.
אל תוותר על עיגון.

-->