PDA

צפייה בגרסה מלאה : חשבון הפייסבוק של דרור ברלי נפרץ -היזהרו

opl
25-03-23, 14:03
שימו לב החשבון של ברלי בפייסבוק נפרץ
142975

"היי
החשבון שלי נפרץ
אל תענה להם
תחסום אותי

אפתח חשבון חדש"

מנהלים, אולי כדאי לשנות את הכותרת שאנשים לא יפלו בפח.

GodsFather
25-03-23, 14:12
אצלך

Sent from my HD1903 using Tapatalk

opl
25-03-23, 14:24
שימו לב החשבון של ברלי בפייסבוק נפרץ
142975

"היי
החשבון שלי נפרץ
אל תענה להם
תחסום אותי

אפתח חשבון חדש"

מנהלים, אולי כדאי לשנות את הכותרת שאנשים לא יפלו בפח.

איל מ
25-03-23, 15:35
אני חושב זאת תמימות לחשוב שהחשבון של אויב הממסד, האיש שהחריש כדי שאת פיו לא יסתמו, לוחם הצדק, דון קישוט של מנועי הבעירה הפנימית, הסטורם שבפלינסטורמרס, הרוח החיה של כל מדורה, הרוח השקטה במפרשי כל קבוצת חילוץ (למעט זאת של לביא ובועז), נפרץ "במקרה".
הרי ברור שיש כאן יד נעלמה שבחשה בדבר....

;)

אבי ביטר
25-03-23, 16:25
ג׳ורג׳ אורוול
1984
הנה זה מתחיל

GodsFather
25-03-23, 18:14
הא גם נעלם ונאלם

לביא
25-03-23, 18:38
הזהיר בקבוצת החילוץ...https://uploads.tapatalk-cdn.com/20230325/9f720c7fc525177e06a900ecd629c010.jpg

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

קייס קינום
25-03-23, 19:49
לאור הדיעות הנחרצות של דרור לגבי נהיגה אוטונומית והנעה חשמלית בכלל, לא אתפלא אם זו פעולה של GPT4 ששוחררה לא מכבר

דרור ברלי
26-03-23, 10:05
בוקר מלבלב לכולכם

העניין מטופל (יש אנשים טובים גם מכאן שעוזרים לי, וגם הג'וניור שלי שעובד בפייסבוק מטפל בזה).

אני אמנם לא מתכוון להגיב כאן בג'יפולוג עוד הרבה אם בכלל, כי התהום שנפערה עמוקה מדי ושום צמיגים גדולים, מהלכי מתלה ונעילות לא יתגברו עליה.

אבל נשארו לי קצת-הרבה חברים כאן שאני באמת אוהב ואני לא רוצה שגם הם יידפקו מהחרא הזה שמדביק משתמשי פייסבוק כמו נגיף הקורונה - ולכן אני מזהיר את כולכם - אתם תקבלו "ממני" הודעה במסנג'ר שמבקשת לשלוח קוד כלשהו - אז בבקשה לא לשלוח לזבל הזה שהשתלט לי על החשבון שום קוד!!!! אתם יכולים לשלוח לו ציור של בולבול או משהו דומה, או אימוג'י של קקי, אבל דיר באלקום, לא לשלוח לו שום קוד שיגיע אליכם למסנג'ר!!!!

ובבקשה, גם לא צריך להתקשר אלי כדי לברר אם זה אני שלחתי את הבקשה המתחנחנת עם אימוג'ים של פרחים ולבבות - כי לא, זה לא אני שלחתי.... החשבון שלי נפרץ ביום רביעי בלילה והשתלטו עליו וכל מי שישלח להם קוד כלשהו, איבד באותו רגע את חשבון הפייסבוק ואת המסנג'ר שלו....

הטיפול בזה בפייסבוק ייקח זמן. אולי זמן רב - כי לנוכח הפיטורים הנרחבים ב-META, אלה שנשארו כבר לא בדיוק מלאי מוטיבציה לעבוד..... וגם לפני מתקפת הפיטורים לא בדיוק ששו לעזור שם ובטח לא מהר, לסתם משתמש רגיל של פייסבוק שלא משלם כסף... לפחי זבל המוניים כמו פייסבוק יש הרבה חסרונות, בעיקר חסרונות - וזה אחד מהם.
הובא לידיעתי גם שבימים האחרונים יש מאות רבות של מקרים כאלה וגם לא צריך להתפלא אם יש לזה קשר לכאוס הכללי שמסביב ושכל אחד יבין מזה את מה שהוא רוצה. כל ניחוש וכל ספקולציה יכולים להיות נכונים.

כדי לחזור לעניינים מהר (ואני צריך לחזור מהר לעניינים, כי פייסבוק עם כל הגועל שלי ממנו וממה שהוא מייצג, עדיין ממלא לי טיולים) אצטרך לפתוח חשבון חדש.
ממש לא סוף העולם, אבל כן ניג'וס.
עם מה שקורה מסביבנו ועוד הולך לקרות בהמשך ואפילו בקרוב מאוד, אז שאלה יהיו הצרות שלנו.

פסח שמח וכשר לכולכם.

דורון.פ.
26-03-23, 10:29
גם אני קיבלתי את ההודעה
ניסיתי להשתעשע עם החברה בצד שני אבל הם התייאשו די מהר או שזה פשוט בוט די סביר שהתייאש ממני

thebips
26-03-23, 10:33
תבדוק שאף אחד לא משתמש בתקציב הפרסום שלך (אם אתה משתמש במדעות בתשלום). כבלתי עזרה מהתמיכה של פיס כאשר פרצו לי לחשבון.

בוקר מלבלב לכולכם

העניין מטופל (יש אנשים טובים גם מכאן שעוזרים לי, וגם הג'וניור שלי שעובד בפייסבוק מטפל בזה).

אני אמנם לא מתכוון להגיב כאן בג'יפולוג עוד הרבה אם בכלל, כי התהום שנפערה עמוקה מדי ושום צמיגים גדולים, מהלכי מתלה ונעילות לא יתגברו עליה.

אבל נשארו לי קצת-הרבה חברים כאן שאני באמת אוהב ואני לא רוצה שגם הם יידפקו מהחרא הזה שמדביק משתמשי פייסבוק כמו נגיף הקורונה - ולכן אני מזהיר את כולכם - אתם תקבלו "ממני" הודעה במסנג'ר שמבקשת לשלוח קוד כלשהו - אז בבקשה לא לשלוח לזבל הזה שהשתלט לי על החשבון שום קוד!!!! אתם יכולים לשלוח לו ציור של בולבול או משהו דומה, או אימוג'י של קקי, אבל דיר באלקום, לא לשלוח לו שום קוד שיגיע אליכם למסנג'ר!!!!

ובבקשה, גם לא צריך להתקשר אלי כדי לברר אם זה אני שלחתי את הבקשה המתחנחנת עם אימוג'ים של פרחים ולבבות - כי לא, זה לא אני שלחתי.... החשבון שלי נפרץ ביום רביעי בלילה והשתלטו עליו וכל מי שישלח להם קוד כלשהו, איבד באותו רגע את חשבון הפייסבוק ואת המסנג'ר שלו....

הטיפול בזה בפייסבוק ייקח זמן. אולי זמן רב - כי לנוכח הפיטורים הנרחבים ב-META, אלה שנשארו כבר לא בדיוק מלאי מוטיבציה לעבוד..... וגם לפני מתקפת הפיטורים לא בדיוק ששו לעזור שם ובטח לא מהר, לסתם משתמש רגיל של פייסבוק שלא משלם כסף... לפחי זבל המוניים כמו פייסבוק יש הרבה חסרונות, בעיקר חסרונות - וזה אחד מהם.
הובא לידיעתי גם שבימים האחרונים יש מאות רבות של מקרים כאלה וגם לא צריך להתפלא אם יש לזה קשר לכאוס הכללי שמסביב ושכל אחד יבין מזה את מה שהוא רוצה. כל ניחוש וכל ספקולציה יכולים להיות נכונים.

כדי לחזור לעניינים מהר (ואני צריך לחזור מהר לעניינים, כי פייסבוק עם כל הגועל שלי ממנו וממה שהוא מייצג, עדיין ממלא לי טיולים) אצטרך לפתוח חשבון חדש.
ממש לא סוף העולם, אבל כן ניג'וס.
עם מה שקורה מסביבנו ועוד הולך לקרות בהמשך ואפילו בקרוב מאוד, אז שאלה יהיו הצרות שלנו.

פסח שמח וכשר לכולכם.

GodsFather
26-03-23, 13:12
דרור, זה לא מכוון אליך כי אתה דרור.
זה לא מכוום אליך כי אתה מתנגד משטר.
בפעם היחידה אני מרשה לעצמי לומר לך - השמש לא זורחת לך מהת.. ואתה לא מיוחד. רק במקרה הזה.

נבלות כאלה סורחים כבר שנים, ממש כמו נסיכים ניגריים, קישורים של כוסיות שרוצות מין בחינם אם תלחץ על הלינק ושאר דוגמאות.

תנשום, תתאושש מהטראומה הקיברנטית וקדימה לשטח

דרור ברלי
26-03-23, 13:43
אתם מאלצים אותי להתחבר ולהגיב למרות שממש לא בא לי.

אני האחרון שילחץ על לינקים שלא מוכרים לו
גם לחלק סקס מטורף בחינם לכל מיני כוסיות-על עם שמות שוברי שיניים כבר הפסקתי מזמן - היום הן נאלצות לשלם על התענוג כמו כל אחת אחרת....;)

גדולים ומבינים ממני בתחום (שזה לא חוכמה, אני לא מבין כלום בזבל הזה) רמזו לי שאני לא היחיד אבל שהבחירה והעיתוי של זה, ממש לא מקריים.
לא שזה משנה משהו. כאמור, אנחנו בדהירה חופשית במורד תלול למקום הרבה יותר גרוע, שממנו נוכל רק לקום ולפרוח. מעולם לא הייתי כל כך אופטימי.

asypeer
26-03-23, 14:01
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20230326/f8decaa5dc76f508085c3ff39c0263c0.jpg
לא זרמו

Sent from my iPhone using Tapatalk

דרור ברלי
28-03-23, 10:22
בוקרטוב

יש לי חשבון חדש בפייסבוק.
כולם מתבקשים לחסום את הישן (ששולח בקשות מוזרות לקודים וכו') ולהתחבר איתי דרך החדש.
אמנם כמו כל חשבון חדש בן יומו, עוד אין שם כלום. אבל מין הסתם יהיה.

יאללה ביי.

asafk
28-03-23, 10:26
זיבי אני מתחבר אליך בפייסבוק.

אסף.

מוטי ג.
28-03-23, 11:20
נשמע כאילו רבתם, אז לפני שכולם יוצאים לרחובות עם דגלים במחאה על הקרע בג'יפולוג, אולי תשבו על קפה /בירה ותשלימו?

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

asafk
28-03-23, 11:35
לא בגלל דרור....
פשוט זה שאין לי פייסבוק.
(אני אומר שזה לא יתפוס)

אסף.

ד ו ר ו ן
28-03-23, 11:49
גדולים ומבינים ממני בתחום (שזה לא חוכמה, אני לא מבין כלום בזבל הזה) רמזו לי שאני לא היחיד אבל שהבחירה והעיתוי של זה, ממש לא מקריים.
תקשיב..
יש מצב שרגע אחרי שהלכת, הם נקרעו מצחוק על הטרלול שמכרו לך.
מישהו שם הרוויח בהתערבות.

דרור ברלי
28-03-23, 17:24
אף אחד לא מכר
אני לא קניתי
זה שאמר מה שאמר בנאדם מספיק רציני ומספיק קרוב כדי שאתייחס ברצינות למה שהוא אומר.

חייתי נהדר שנים על שנים בלי פייסבוק.
אבל במה שאני עובד, בסוף אין ברירה - זה מקום מצוין לתפוס בו קליינטים.

כל זה רק כדי להזהיר אתכם - החשבון הישן לא בשליטתי.
האדיוט שפרץ אליו שולח לחברים שלי בקשות להקליד איזה קוד כדי שיוכל להשתלט גם על החשבונות שלהם.
אז אל תקלידו ואל תענו לו - כי זה לא אני, זה הוא. תחסמו אותו מיד. לי יש חשבון חדש.

זה באמת פח זבל ואני ממש מקנא באסף שלא צריך את זה ולכן לא נמצא שם. וממש לא רבנו.

jacob72
28-03-23, 18:37
איזה מזל שאין לי פייסבוק

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

-->