PDA

צפייה בגרסה מלאה : התחדשתי בברונקו ווילדטראק

Ktm
27-03-23, 15:03
התחדשתי בברונקו ומחפש מידע מקומי (הפורומים והקבוצות באנגלית נהדרות, אך כשמדובר על עסקים מקומיים זה פחות רלוונטי לנו...):
1. האם יש קבוצת וואטסאפ או פייסבוק פעילה עבור הברונקו (הקבוצות בפייסבוק שמצאתי לא כל כך פעילות או אינורמטיביות)?
2. התקנת מקרר וחיבורו למתגי AUX - יצא למיהו לעשות? אשמח להכוונה לבעלי מקצוע (פניתי לחשמלאי רכב ושלל מוסכי פורד, אך הם לא יודעים למתג כראוי ומציעים להעביר חיבור ישיר מהמצבר, ללא חיבור למתגים AUX).
3. גגון לברונקו ארוך - גם את זה טרם מצאתי ופניתי לרוב הסדנאות. איפה ניתן לרכוש ולהתקין?
תודה לעונים :)

erezgur
27-03-23, 15:52
1. האם יש קבוצת וואטסאפ או פייסבוק פעילה עבור הברונקו (הקבוצות בפייסבוק שמצאתי לא כל כך פעילות או אינורמטיביות)?

תתחדש ותהנה, בהחלט אתה במקום הנכון גם לשתף מהחוויות, הלקחים, הטיולים והשיפורים שאולי תעשה ברכב הזה - כולנו כאן נשמח לשמוע ולראות - אל תתקמצן עם התמונות).

לגבי רשתות חברתיות וערוצים נוספים - ברור שקשה להימנע מהם, אבל עדיין ממליץ לך בחום להעזר בפורום הזה ובעיקר לסייע לאחרים שירכשו בעתיד רכב כזה. היתרון הגדול של פורום כמו שיש לנו כאן הוא יכולת שימור הידע, האפשרות לחפש ולמצוא מידע מועיל שכבר נמסר בעבר, ללמוד מניסיונם של אחרים ולא להמציא את הגלגל מחדש כל פעם.

amitaikl
27-03-23, 16:34
התחדשתי בברונקו ....
בלי תמונות?
גם אני יכול לכתוב שהתחדשתי בחללית בין כוכבית ;)

Galaye
27-03-23, 19:13
יש קבוצת וואטס אפ שמנהל אותה משה אדוני=טלפון⁦ +972 52-247-6715⁩ או ש ... ,תכתוב בקבוצה בפייסבוק יצרפו אותך .

יש את הסדנה של ד״ר שטח שעושה הרבה שיפורים ותוספות לברונקו ,=⁦+972 58-548-4002⁩
יש מכונאי בראשון של פורד - מוסך מרשה שהוא גם עם ווילדטראק .

מהקבוצה גם יש קבוצה שמטיילת עם אהוד ואפילו יש שם את הפרארי לשטח =הרפטור .

הנה הערוץ:
https://youtu.be/XhzINgjzKq4

תהנה וסע בדרכים משובשות ואולי אקנה אותו ממך שאפסיק לחלום ולקוות שירדו המחירים

KOOKE
27-03-23, 20:57
חשמלאי רכב ששולל אוטומטית חיבור המקרר דרך מתגי ה-AUX המובנים ברכב לדעתי לא ראוי לשמו ואינו בעל מקצוע טוב. אם החשמלאי רכב היה פוסל אפשרות זו אחרי שבדק את הרכב בדק החיווט למתגי ה- AUX ובדק אפשרות החיבור בין המקרר למתג ה-AUX ועדיין יבהיר שעדיף לסלול קו ישיר בין המצבר למקרר ויסביר למה (מבחינת הספקים/ מתח או בטיחות או מה שלא יהיה - איני חשמלאי) אז סבבה - אבל לתחושתי החשמלאים עימם התייצת פשוט לא רצו להסתבך ולעבוד קשה עם משהו שהם לא מכירים.

תבדוק עניין זה מול פרומים בחו"ל כי לדעתי עדיין לא נצבר בארץ מספיק ניסיון עם הפורד ברונקו.

בכל מקרה תתחדש וכמו שאמרו לפני - פנק בתמונות

ishc
27-03-23, 21:00
תבדוק מול סדנת mudman בנתניה. לדעתי להם יש מוצר, גגון ארוך לברונקו. בכללי כנראה שתוכל לייצר אצלם כל שיגעון שיש לך בראש בקשר לרכב.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

asafk
27-03-23, 21:09
ברונקו סוף סוף רכב שטח שמתוכנן ובנוי לקבל תוספות בלי אילתורים. תמצא את החשמלאי שיודע לקרוא באנגלית את הספרות של פורד והוראות איך לחבר מקרר.

אסף.

Ktm
27-03-23, 21:31
תודה על התגובות המועילות. איזה כיף לראות פורום פעיל!
אפנה לגורמים שציינתם ואעדכן בשמחה.

לגבי תמונה של הרכב - לא מצליח להעלות תמונה מהנייד. אצרף כשאהיה מול המחשב.
נראה לי שבניתי אחלה סטאפ. יש למה לצפות 😉

yoni_0000
27-03-23, 21:32
זה אמור להיות קופסא עם הכנות לש פיוזים ממסרים וכבר מוכן עם מתג... כל מה שצריך זה לחבר פלוס מינוס לצרכן ולהריץ כבל באוטו. דווקא למקרר אני לא יודע אם זה פתרון טוב, כי יכול להיות שהaux אחריי סוויץ'.

asafk
27-03-23, 22:00
https://youtu.be/sq8brP17Lo8

https://www.ford.com/support/how-tos/ford-services/parts-and-service/how-to-use-the-2021-ford-bronco-auxiliary-switches/

https://www.fordservicecontent.com/Ford_Content/vdirsnet/OwnerManual/Home/Content?variantid=7704&languageCode=en&countryCode=USA&Uid=G2125360&ProcUid=G2125367&userMarket=usa&div=f&vFilteringEnabled=False&buildtype=web

אסף.

איל מ
27-03-23, 22:14
אני אמליץ לך על גילי פופ מחשמליית "צור ציון" בכפר סבא.
ג'יפאי וחשמלאי, ואוהב להתגאות בעבודה טובה ומאתגרת.
גש אליו (צריך לתאם מראש) תסביר בנועם את מה שהסברת לנו, ותאתגר אותו.
חפש אותו בגוגל.

סולי
27-03-23, 22:20
עריכה: אסף .. השגת אותי כאמור .. פרסמתי לפני שההודעה שלך הופיעה.

ברונקו סוף סוף רכב שטח שמתוכנן ובנוי לקבל תוספות בלי אילתורים. תמצא את החשמלאי שיודע לקרוא באנגלית את הספרות של פורד והוראות איך לחבר מקרר.

אסף.לברונקו של ימינו כנראה מספיק יוטיוב.. לפחות לפיצ'רים הפשוטים.

ויוני אכן צודק, המפסקים הללו תקפים לסוויץ פתוח, פחות מתאים למקרר .. אלא אם כן זה מקרר עם סוללה פנימית , זה עלול לעבוד בתצורה הנל.

תתחדש!

Sent from my SM-G781B using Tapatalk

דרור ברלי
28-03-23, 10:16

אסף.

לא יודע מה מתוכנן ומה בנוי
אין לי מושג במקררים, לא לרכב ולא לבית.
אבל יש לי קצת היכרות עם דגמי הברונקו שמבלים אצלי לא מעט.

"בנוי לקבל תוספות בלי אילתורים?..." נו שויין.
הנה התאמת כננת לברונקו כפי שבוצעה ע"י סדנא ישראלית מוכרת ובעלת מוניטין, שנראית כמו האמ-אמא של כל האלתורים. לצערי לא צילמתי עוד.

כל הפגוש הוזז קדימה, והדביקו עליו כל מיני טלאים כדי לכסות מרווחים שנוצרו
נניח שזה חזק וכנראה תקני, אבל מכוער זה באנדרסטייטמנט.
למעשה, רק פגושי הברזל לטויוטה 150 והיילקס, מכוערים ומכערים את הרכב יותר מהדבר הזה.
זה נראה ממש רע. אבל ממש.
מהיכרותי עם הסדנא אני מאוד מקווה וגם מצפה שמדובר באבטיפוס ראשוני ולא במוצר הסופי.

ד ו ר ו ן
28-03-23, 10:31
מכוער זה עניין של העדפה.
גם בעיניי זה לא אטרקטיבי.. אבל שאלת את בעל הרכב?

שאלה אחרת,
האם הכננת מעל קורות השלדה או בהמשך שלהן?

Ktm
28-03-23, 12:15
תודה על התגובות המועילות. איזה כיף לראות פורום פעיל!
אפנה לגורמים שציינתם ואעדכן בשמחה.

לגבי תמונה של הרכב - לא מצליח להעלות תמונה מהנייד. אצרף כשאהיה מול המחשב.
נראה לי שבניתי אחלה סטאפ. יש למה לצפות 😉

תמונה מצורפת :)

- - - Updated - - -

https://www.ford.com/support/how-tos/ford-services/parts-and-service/how-to-use-the-2021-ford-bronco-auxiliary-switches/

https://www.fordservicecontent.com/Ford_Content/vdirsnet/OwnerManual/Home/Content?variantid=7704&languageCode=en&countryCode=USA&Uid=G2125360&ProcUid=G2125367&userMarket=usa&div=f&vFilteringEnabled=False&buildtype=web

אסף.

תודה אסף!
השורה הזו די פוסלת את השימוש ב AUX לטובת מקרר:
Operate only when the ignition is in the On position
קבעתי למחר עם טירן, מרכז שירות תכלת - הוא מאמין שניתן לבצע חיבור ל AUX אשר יעבוד גם כשההצתה במצב כבוי. אעדכן.

- - - Updated - - -

עריכה: אסף .. השגת אותי כאמור .. פרסמתי לפני שההודעה שלך הופיעה.

לברונקו של ימינו כנראה מספיק יוטיוב.. לפחות לפיצ'רים הפשוטים.

ויוני אכן צודק, המפסקים הללו תקפים לסוויץ פתוח, פחות מתאים למקרר .. אלא אם כן זה מקרר עם סוללה פנימית , זה עלול לעבוד בתצורה הנל.

תתחדש!

זה בדיוק העניין. אני צריך פתרון ששומר על מתח עבודה גם כשהסוויץ סגור. נראה מה יהיה מחר במרכז השירות. נראה שיש להם פתרון.

Snir
28-03-23, 13:55
להעלות תמונה של הברונקו שלך ועוד עם אופנוע תלוי מאחורה - זה בחזקת הרצחת וגם ירשת.
נראה מדהים, תתחדש!

המשוטט
28-03-23, 14:23
לפי הסרטון מדובר בכבלי חשמל מאוד דקים

לא מספיק למקרר

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

asafk
28-03-23, 17:21
מקרר לוקח אמפרים בודדים. החוטים 1.5 ממר שנושאים בין 20 ל30 אמפר עם פיוז של 15 אמפר. אני לא רואה בעיה. .

אסף.

yoni_0000
28-03-23, 17:34
אתה מדבר על צריכה קבועה.. בפיק התחלת עבודה של המדחס זה מגיע ליותר (אין לי מספר) . 1.5 ממר זה כבל בקוטר 1.4 בערך.. ובמבחן המציאות לא נראה לי שכבל של פחות מ2.5 קוטר יצליח להחזיק מקרר.

סולי
28-03-23, 17:39
הבעיה היא נפילת מתח, חשבתי שזה נדון פה מספיק ....

המרחק ועובי החוטים משפיע על כמה מתח יראה המקרר ... ולמתח שהוא רואה יש השפעה על משך זמן העבודה שלו אחרי סוויץ, קריטי לטעמי.
ף

ehudzeelim
28-03-23, 17:41
אתה מדבר על צריכה קבועה.. בפיק התחלת עבודה של המדחס זה מגיע ליותר (אין לי מספר) ובמבחן המציאות לא נראה לי שכבל של פחות מ2.5 יצליח להחזיק מקרר.+1
כשהתקנתי אצלי את המקרר, הבנתי שבזמן הפיק אין בעיה של זרם, אבל באותו זמן המתח שהמקרר "רואה" נופל חזק. ואז הניתוק האוטומטי במקרר (שמיועד להגן על המצבר) לא מאפשר למקרר לעבוד. למרות שבפועל המתח על המצבר תקין.
חוטים עבים יותר פותרים את העניין.

עריכה: מה שסולי כתב

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

asafk
28-03-23, 18:10
אני משתמש בחוט של 1.5 ממר למקרר. אין בעיות.

אסף.

יונימוג אדום
28-03-23, 18:20
מאוד תלוי המרחק בין המצבר למקרר .
ואכן לרגע לא הייתי חושב לחווט עם 1.5 למקרר .
רוב התקלות במקררי רכב הן אספקת המתח הנכונה למקרר .
בטיול מועדון לפני כמה שנים הפסיקו לעבוד ארבעה מקררים שונים - בדיעבד הסתבר שלכולם הייתה בעיית אספקת מתח למקרר .
אחת הבעיות שאני חוויתי - שקע אנדרסון 50A מיצרן אלמוני פשוט קיבל שכבת קורוזיה לאחר שנה בשימוש .

אילן

asafk
28-03-23, 18:33
אתם מתייחסים להתקנות מאולתרות עם חיבורים באיכות נמוכה ואני על חוטים ומחברים מקוריים של יצרן רכב.
נכון שאין סיכוי למהנדסים של פורד לעבור את מבחן המתקינים הישראלי של סוף הסטאז' (זה שבו צריך להוכיח שאתה יכול לחווט זרקורים מקרר ומפצל למצית, ברכב שאתה לא מכיר - בעזרת סכין יפני, מברגה עם ביט ארוך מצית ואיזולירבנד בלבד - לפני הפסקת צהריים ותוך כדי שיחת טלפון) אבל בכל זאת אני סומך עליהם.

אסף.

Asaf-a
28-03-23, 19:14
למה לא לחבר את המקרר למצבר הקטום, יותר קרוב….

סולי
28-03-23, 20:23
אתם מתייחסים להתקנות מאולתרות עם חיבורים באיכות נמוכה ואני על חוטים ומחברים מקוריים של יצרן רכב.
נכון שאין סיכוי למהנדסים של פורד לעבור את מבחן המתקינים הישראלי של סוף הסטאז' (זה שבו צריך להוכיח שאתה יכול לחווט זרקורים מקרר ומפצל למצית, ברכב שאתה לא מכיר - בעזרת סכין יפני, מברגה עם ביט ארוך מצית ואיזולירבנד בלבד - לפני הפסקת צהריים ותוך כדי שיחת טלפון) אבל בכל זאת אני סומך עליהם.

אסף.סמוך על סמוך.
אני סמכתי על השקע מצית בהיילקס חדש... גם שם מוקדם מהצפוי המקרר התנתק עקב נפילת מתח וניתוק של המקרר ... ואולי זה לא החיווט ואופן העבודה של מצבר עופרת.

עדיף ליתיום.. ועדיף ברונקו זה בטוח (עם ktm מאחור) ..

ehudzeelim
28-03-23, 22:05
הכל טוב ויפה
בסוף, נפילת המתח בין המקרר למצבר, עם חוט 1.5 באורך 2 מטר, תהיה גדולה יותר מאשר עם חוט 2.5 באותו אורך.
את זה, אפילו המהנדסים של פורד לא יצליחו לשנות [emoji16]
וזה אומר, שגם בפורד, המקרר היה ממשיך לעבוד יותר זמן לפני שמתנתק, אם היו הולכים על 2.5. השאלה הרלוונטית היא האם התקנה מקצועית של פורד שווה יותר מהתקנה מקומית עם עוד 1 ממ"ר לכבל. או עוד 2 או 3..

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

ד ו ר ו ן
28-03-23, 22:05
מאוד תלוי המרחק בין המצבר למקרר .
ואכן לרגע לא הייתי חושב לחווט עם 1.5 למקרר .
רוב התקלות במקררי רכב הן אספקת המתח הנכונה למקרר .

+++++
משהו במקררים עובד אחרת.
המפל מתח משגע אותם.
ומספיק מוט חולשה במצבר (ירידת מתח או מצבר עייף) והמקרר מתחיל מרד, ולך תתחיל לאבחן את רוח הרפאים הזו כי המתח לכאורה תקין.

ממליץ מאד בחום, תרתי נשמע, להכפיל את החוט שמיועד למקרר.
מה גם שאם כבר מושכים חיווט אחורה, זה הכנה לתיבת פיצול לעוד צרכנים בעתיד.

וכן אסף.. הכל עם מחברים איכותיים מאסיביים ולא סיבוב חוטים מאולתר.

KOOKE
29-03-23, 07:02
בעניין הפגוש והכננת, מוסיף על מה שדרור אמר הפגוש בברונקו (גם זה ממתכת) תוכנן באופן לקוי ויש על כך ביקורת רבה בחו"ל מפני שאי אפשר להתקין בו כננת בצורה נורמאלית ואסטתית.

בארה"ב כמובן שיש כבר פגושי אפטרמרקט מותאים לכננת עבור הברונקו

YoavR
29-03-23, 07:46
כל דגמי הברונקו שמיובאים לארץ מצויידים ברדאר קדמי. התקנת כננת עם או בלי פגוש תחליפי פוגעת בתפקוד שלו.
למיטב ידיעתי אין עדיין מוצר אפטר מרקט שיודע לתת פתרון לנושא.

אשמח ללמוד על משהו חדש אם מישהו מכיר.
(אני לא מתכוון לקומבינה ביצור מקומי)

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

YoavR
29-03-23, 07:49
בארה"ב כמובן שיש כבר פגושי אפטרמרקט מותאים לכננת עבור הברונקו

יש גם בארץ. הם מותאמים לכננת אבל לא לרדאר.

Galaye
29-03-23, 07:53
כל דגמי הברונקו שמיובאים לארץ מצויידים ברדאר קדמי. התקנת כננת עם או בלי פגוש תחליפי פוגעת בתפקוד שלו.
למיטב ידיעתי אין עדיין מוצר אפטר מרקט שיודע לתת פתרון לנושא.

אשמח ללמוד על משהו חדש אם מישהו מכיר.
(אני לא מתכוון לקומבינה ביצור מקומי)

מהסרטונים בערוצים שאני עוקב על הברונקו מהיום שיצא .....יש : אבל זה בארה"ב לא יודע אם אפשר לייבא לפה:
https://youtu.be/e35CBnJePdo
https://youtu.be/XAkwjUnTi3k
פשוט חלק מהמגן גחון לרוב ,ומתחת לראדר

YDF
30-03-23, 02:10
תתחדש!
1. יש קבוצת ווטסאפ די פעלתנית של בעלי ברונקו, שלח לי ה"פ ואבקש שיצרפו אותך. זה לא מייתר דיונים כאן כמובן
2. מקרר דורש למיטב נסיוני קו ישיר לבגז'. אני סללתי צמה ישירה מהמצבר של ARB(ובהזדמנות כבל ישיר נוסף לבגז לקומפרסור וצרכנים אחרים) שגם יש לה שקע מאובטח לחיבור של המקרר. לא עוברת דרך המיתוג של הAUX. היחידי שלמיטב ידיעתי כבר התנסה עם חיבור מפסקי אלו זה טירן ממוסך תכלת(פורד ראשלצ) שגם קיבל ציונים גבוהים על טיפול בבעיות שונות מחברי הקבוצה האמורה, בכל מקרה החיווט של המפסקים למיטב הבנתי יעיל למיתוג בלבד ולא להעברת כח של נניח מקרר
3. גגון אני לא מכיר ואישית נמנעתי ממנו גם ברנגלר שקדם אבל רפי ב-MUDMAN בנתניה מבצע פתרונות יפים
מישהו כתב על כננות. היות וכל מה שמגיע לארץ, לפחות דרך דלק מוטורס מגיע ברמת LUX שהליידר שלו נמצא בחל התחתו של הפגוש וזה מגביל התקנת כננת חיצונית. חוץ מזה גם כננת כזו מפריעה למצלמה הקדמית ויש להעתיקה. יש קיט של כננת סמויה מתחת לפגוש(ומעל למגן הגחון הקדמי) של RUGGED RIDGE, לפחות אחד שהתקין כזו לא מבסוט
ככלל שוק האפטרמרקט רחוק מזה של הרנגלר אך צומח בעקביות. המצאי בארץ מוגבל ולדוגמא אין כלל מבחר של קיטי הגבהה עם תקינה.

סה"כ רכב מרשים עם כמה גליצ'ים

מוזמן להמשיך לשאול

KOOKE
30-03-23, 10:35
יתקנו אותי המבינים ממני אם אני טועה - להבנתי לברונקו יש פסי אורך/ גגון כאופציית סטוק מהיצרן-נכון?

אם אני לא טועה מה שמספק היצרן אפילו חזק דיו כדי להחזיק אוהל גג - אם אכן זה נכון אז למה צריך גגון אפטר מרקט אחר?

sgill
30-03-23, 15:40
לא יודע מה מתוכנן ומה בנוי

למעשה, רק פגושי הברזל לטויוטה 150 והיילקס, מכוערים ומכערים את הרכב יותר מהדבר הזה.
זה נראה ממש רע. אבל ממש.
מהיכרותי עם הסדנא אני מאוד מקווה וגם מצפה שמדובר באבטיפוס ראשוני ולא במוצר הסופי.

לדעתי הפגוש ברזל הכי מכוגר כיום הוא זה שמלבישים על ה - TERRACAN ואיך שהרכב נראה עם הפגוש...

https://img3.ad.co.il/CarImages/3606430_0.jpg

קובי-ערד
30-03-23, 17:14
זה פיצ׳ר: לפתוח שולחן בלילה עם תאורה [emoji12]

Sent from my iPhone using Tapatalk

YDF
31-03-23, 16:40
יתקנו אותי המבינים ממני אם אני טועה - להבנתי לברונקו יש פסי אורך/ גגון כאופציית סטוק מהיצרן-נכון?

אם אני לא טועה מה שמספק היצרן אפילו חזק דיו כדי להחזיק אוהל גג - אם אכן זה נכון אז למה צריך גגון אפטר מרקט אחר?

היבואן מספק בתוספת תשלום פסי אורך וגם פסי רוחב. יש מי שמחפש גם סלסלה או משטח העמסה בנוסף

Ktm
01-04-23, 18:47

אתה צודק לחלוטין. גיליתי השבוע שאכן יש ליצרן גגון יעודי שנראה אחלה ממש.

- - - Updated - - -

תתחדש!
1. יש קבוצת ווטסאפ די פעלתנית של בעלי ברונקו, שלח לי ה"פ ואבקש שיצרפו אותך. זה לא מייתר דיונים כאן כמובן
2. מקרר דורש למיטב נסיוני קו ישיר לבגז'. אני סללתי צמה ישירה מהמצבר של ARB(ובהזדמנות כבל ישיר נוסף לבגז לקומפרסור וצרכנים אחרים) שגם יש לה שקע מאובטח לחיבור של המקרר. לא עוברת דרך המיתוג של הAUX. היחידי שלמיטב ידיעתי כבר התנסה עם חיבור מפסקי אלו זה טירן ממוסך תכלת(פורד ראשלצ) שגם קיבל ציונים גבוהים על טיפול בבעיות שונות מחברי הקבוצה האמורה, בכל מקרה החיווט של המפסקים למיטב הבנתי יעיל למיתוג בלבד ולא להעברת כח של נניח מקרר
3. גגון אני לא מכיר ואישית נמנעתי ממנו גם ברנגלר שקדם אבל רפי ב-MUDMAN בנתניה מבצע פתרונות יפים
מישהו כתב על כננות. היות וכל מה שמגיע לארץ, לפחות דרך דלק מוטורס מגיע ברמת LUX שהליידר שלו נמצא בחל התחתו של הפגוש וזה מגביל התקנת כננת חיצונית. חוץ מזה גם כננת כזו מפריעה למצלמה הקדמית ויש להעתיקה. יש קיט של כננת סמויה מתחת לפגוש(ומעל למגן הגחון הקדמי) של RUGGED RIDGE, לפחות אחד שהתקין כזו לא מבסוט
ככלל שוק האפטרמרקט רחוק מזה של הרנגלר אך צומח בעקביות. המצאי בארץ מוגבל ולדוגמא אין כלל מבחר של קיטי הגבהה עם תקינה.

סה"כ רכב מרשים עם כמה גליצ'ים

מוזמן להמשיך לשאול

תודה! הצטרפתי לקבוצת וואטסאפ.
הייתי במרכז שירות תכלת השבוע. ה AUX פשוט לא מתאימים למקרר. מופעלים רק כשהרכב פועל, והכבלים דקים מדי.
אפשר לעשות מהפכות עם החשמל - העדפתי להימנע מזה. אעביר חשמל ישירות מהמצבר בדרך הישנה והטובה.

אבי ביטר
01-04-23, 22:37
מוסך תכלת - יפה מאוד, כבר התחלה טובה.

מבחינתי זה יתרון לקניית פורד המוסך הזה.

תתחדש.

Micha
21-05-23, 15:22
מוסך תכלת - יפה מאוד, כבר התחלה טובה.

מבחינתי זה יתרון לקניית פורד המוסך הזה.

תתחדש.
ככה זה כשהמנהל (טיראן) נוסע גם הוא על ברונקו.

אבי ביטר
21-05-23, 23:05
הוא גם נוסע במוסטנג, ובאים אליו בעלי מוסטנג מכל הארץ.

בהחלט מקום מומלץ.

חנן-ג'יפולוג
22-05-23, 08:10
כתבתי כאן משהו קטן על שימוש בשקעי כח מקוריים עבור מקרר, אבל העברתי את זה כדי שיהיה לו מקום נפרד משלו וכדי לא להמשיך את הסטת הדיון על הברונקו.

https://www.jeepolog.com/forums/content.php/4045-%D7%97%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A8-%D7%9E%D7%A7%D7%A8%D7%A8-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%A2-%D7%99-%D7%A9%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%A9-%D7%91%D7%A9%D7%A7%D7%A2%D7%99-%D7%91%D7%9B%D7%97-%D7%94%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%99%D7% 99%D7%9D

-->