PDA

צפייה בגרסה מלאה : שלום חברים (: צריך את עזרתכם לקראת קניה - פאג׳רוֿ/טראנו/אחר..

אלון1994
11-06-23, 18:44
אהלן פורום יקר.
אני לקראת קניה של ג׳יפ 4x4, אני שומע הרבה דברים שונים מהמון מכרים/מוסכניקים וקצת נאבדתי ומתקשה לקבל החלטה.
אני מכוון לרכבי דיזל בשנתונים 2000-2005.
ראיתי פאג׳רו q שנת 2000 שדיי התאהבתי בו. אבל הילוך שני לא נכנס חלק, ונורות חיווי של 4x4 מהבהבות קבוע בלוח שעונים.
הרכב צריך יישור קו לא קטן. התייעצתי קצת והבנתי שיהיה מאוד קשה למוא לו חלקים, ושהרכב בכל זאת בן 23. אולי יהיה יותר כאב ראש מאשר הנאות?
האופציה השניה היא ניסן טראנו שנת 2005 ידנית. שאליה בכלל המליצו לי לא להתקרב. למרות שאני רואה שכן יש קהילה דיי גדולה של טראנואים ואנשים כן מסתדרים. גם על הטראנו הבנתי שקשה להשיג חלקים ושהן כבר סוס עבודה שדיי מת.
רציתי לשאול אתכם, לבעלי רכבים מהסוג הזה או חבר׳ה עם ניסיון, מה אתם חושבים על הדגמים האלה בשנתונים האלה? האם זה באמת לחיות מביקור לביקור אצל המוסך ולחכות חודשיים עד שמשיגים חלק?
האם כן קיים שוק לחלקים? מה אם אני צריך לדוגמא להחליף קלאץ.
כל הארה אחרת או טיפ יתקבלו בברכה.

erezgur
11-06-23, 19:01
ברוך הבא לפורום,

היה עוזר אם היית מספק תשובות ענייניות קצרות לשאלון בשרשור הנעוץ בראש הפורום, כך יהיה לנו יותר ברור מהן הדרישות והציפיות שלך.

ספציפית לגבי השאלות ששאלת - נסה לחפש רכב שתוחזק באהבה וטופל בחלפים טובים, שמנים ומסננים איכותיים ובזמן ותחסוך לעצמך הרבה כאב ראש.
רכבים בני עשרים דורשים לא מעט תחזוקה ורכבי שטח בגיל הזה בוודאי.
יחד עם זאת יש כאן לא מעט מאיתנו הנוסעים עם רכבים כאלו, צריך קצת סבלנות כדי למצוע את הכלה המתאמה ולהיות מוכנים להשקעה לא קטנה בשלבי יישור הקו ובתחזוקה השוטפת.

andy.shaked
11-06-23, 19:24
לא יודע אם להיעלב או לא, בכל זאת מנהל את קהילת טראנו. 2005 ידני הוא אחלה רכב, אם טיפלו במנוע כמו שצריך זה נהדר.
את רוב החלפים אפשר למצוא בארץ או אצל חברי קהילת טראנו. מה שקשה למצוא בארץ (בעיקר פלסטיקה ופנסים) יש לנו רשת קשרים וקישורים מחול.
הטראנו יחסית קל לאחזקה. הוא לא חף מבעיות, יש לו פרונט רגיש יחסית שמצריך הסתגלות או חיזוקים שונים . וכמובן נקודת התורפה העיקרית, המזגן זוועה והייתי מחפש אחד עם יחידה אחורית או משקיע בהתקנת יחידת מיזוג כזאת אם אתה מתכוון לשמור על הרכב

Sent from my 22081212UG using Tapatalk

אלון1994
11-06-23, 21:23
המון תודה על התשובה. מאוד מרגיע.
אתה אומר בעצם שבדרך כלל חלקים מכאניים אפילו קל יותר להשיג מאשר פלסטיקה?

- - - Updated - - -

עוד לומד איך להשתמש במערכת.
בכל אופן תודה רבה.

andy.shaked
11-06-23, 21:23
אני החזקתי ותחזקתי טראנו 7 שנים, לא נתקלתי בחוסרים מיוחדים .

Sent from my 22081212UG using Tapatalk

-->