PDA

צפייה בגרסה מלאה : ניסאן טראנו 2001, דיזל 2700 - אשמח לעזרתכם (:

אלון1994
09-07-23, 18:50
שלום לכל חברי הפורום.
רכשנו לא מזמן ניסאן טראנו ואשמח לשמוע קצת מנסיונכם.
ניסאן טראנו ארוך 2001, דיזל 2700, אוטומנט, מנוע: TD27TI

- מושבים 6+7 במצב תקין לחלוטין ומתקפלים בבגאז׳. האם יש דרך לשלוף אותם משם כדי לאחסן אותם בזמן שלא משתמשים? לחסוך במקום ומשקל מיותר.

- רכישהֿֿ / זמינות של חלקים כגון פילטרים וכ׳ו, פלסטיקת פנים, חלקי חילוף וכיוצ׳׳ב - אשמח להכוונה בנושא כי אני שואף לטפל ברכב באופן עצמאי במה שאני יכול ובמסגרת הידע שיש לי. ובאופן כללי להכיר את השוק קצת.

- האם יש המלצה על קיט הגבהה ספציפי?

- ואולי ההמלצה הכי חשובה: אני גר בחיפה ואשמח לקבל מכם המלצה על מכונאי שמטפל ומבין טראנו. מי המומחה של איזור הצפון? כמובן שאוכל להתרחק קצת אם צריך אבל בעדיפות לאיזור חיפה.

ובנוסף, אשמח לקבל מכם טיפים כלליים שעולים לראשכם בתור בעלי ניסיון עם הרכב. מה הוא אוהב ומה פחות? מהן נקודות התורפה ועל מה כדאי להיות יותר בתשומת לב? וכל מה שיהיה לנכון לציין לדעתכם.
המון המון תודה, שמח להיות חלק ומקווה להתראות בשטח (:

andy.shaked
09-07-23, 19:15
ברוך הבא , תתחדש
את השורה השלישית אפשר לפרק, 4 ברגים והספסל בחוץ
הקיט הגבהה הכי מומלץ ואהוב במועדון זה קוני עם קפיצי לאוולס , עולה בערך 5000₪ כולל אישורים
חלקי חילוף סטנדרטיים (פילטרים, שמנים, חלקי גומי שונים ) קיימים ברוב החנויות
פלסטיקה פנימית קשה למצוא, יש בחור במועדון טראנו שמצליח מדי פעם לייבא כמה יחידות מחול

Sent from my 22081212UG using Tapatalk

Pageup
09-07-23, 19:21
לגבי מושבים 6+7, 4 ברגים והם מתפרקים. אם אתה מתקין משהו מאחורה שהוא יהיה פריק. לפעמים ידרשו ממך בטסט לראות את המושבים מותקנים.
קיט הגבהה תלוי בתחת, בזמנו הקיט הנפוץ היה בולמי בילשטיין וקפיצים של פדרס, אני לא יודע מה זמין היום. תביא בחשבון שמלפנים אלה מוטות פיתול ולא קפיצים, היה נפוץ למתוח את מוט הפיתול מה שהקטין את מהלך המתלה וגרם לרכב להיות יותר נוקשה (בתמורה להגבהה קלה מלפנים).
אני מניח שיש לך סאנרוף, תעשה חיפוש בפורום, יש המון מידע על הנושא. בגדול, תניח שבחורף תהיה לך בריכה באוטו ולכן עדיף להתכונן מראש.

אלון1994
10-07-23, 17:48
אנדי המון תודה על התגובה.
תוכל אולי להכווין אותי בבקשה מאיפה אפשר חלקים כאלו? (פילטרים וכו).
תודה (:

Pageup אכן יש סאנרוף שלא תקין וכבר קלטי קצת חלודה במסגרת שלו. לגמרי צריך איטום. תודה רבה (:

-->