PDA

צפייה בגרסה מלאה : מושב נהג מתחמם בXV קרוסטרק

איילת112
31-07-23, 23:38
היי, שאלה- מנסה להבין אם זו בעיה מוכרת או משהו ספציפי ברכב אצלי (סובארו קרוסטרק 2023).
בערך מלפני חודש, המושבים הקדמיים, ובמיוחד מושב הנהג- מתחממים גם כשפונקצית חימום המושב על Off. זה לא רותח, כן מתחמם תו"כ נסיעה (נגיד, בסולם 1-10 בהרגשה שלי זה מגיע ל 3-4).
הרכב בליסינג, שלקחו אותו למוסך וחזר כמו שהוא- נאמר לי שאין בעיה, אבל לי ממש לא נעים לנסוע ככה, מתארת לי שגם לא בטיחותי.

לפני שחוזרת אליהם שינסו שוב לפתור את זה- מישהו נוסף נתקל בבעיה כזאת? מה היה הפתרון, אם כן?

תודה רבה.

חנן-ג'יפולוג
01-08-23, 07:16
הייתי מתחיל מלנתק את המחבר של גוף חימום או הוצאת נתיך, אם הוא ייעודי לגוף החימום, ורואה אם זה משנה משהו. יש מצב שפשוט...חם? 38 מעלות בצל.

Gershon
01-08-23, 07:25
היי, שאלה- מנסה להבין אם זו בעיה מוכרת או משהו ספציפי ברכב אצלי (סובארו קרוסטרק 2023).
בערך מלפני חודש, המושבים הקדמיים, ובמיוחד מושב הנהג- מתחממים גם כשפונקצית חימום המושב על Off. זה לא רותח, כן מתחמם תו"כ נסיעה (נגיד, בסולם 1-10 בהרגשה שלי זה מגיע ל 3-4).
הרכב בליסינג, שלקחו אותו למוסך וחזר כמו שהוא- נאמר לי שאין בעיה, אבל לי ממש לא נעים לנסוע ככה, מתארת לי שגם לא בטיחותי.

לפני שחוזרת אליהם שינסו שוב לפתור את זה- מישהו נוסף נתקל בבעיה כזאת? מה היה הפתרון, אם כן?

תודה רבה.
נושא זה אפשר לבדוק באתר של יצרן לפי מספר שלדה
https://www.subaru-repairinfo.com/scr/ini/login.aspx?ReturnUrl=%2f&lang=en

איילת112
01-08-23, 07:35
הייתי מתחיל מלנתק את המחבר של גוף חימום או הוצאת נתיך, אם הוא ייעודי לגוף החימום, ורואה אם זה משנה משהו. יש מצב שפשוט...חם? 38 מעלות בצל.

תודה. ניסו לנתק את החיבור לגוף החימום, זה עזר קצת, לא יותר מדי.
חשבתי גם על זה שיולי וחם... אבל זה מתחמם מעבר לסביר, לדעתי. גם בשעות הערב, כשזה כבר פחות קולט חום. וגם יצא שנהגתי ברכב חלופי במשך שבוע בזמן שניסו לתקן, גם עם גב מושב כהה, והחוויה היתה אחרת לגמרי. תודה על ההתייחסות בכל מקרה.

חנן-ג'יפולוג
01-08-23, 07:36
אם זה נותק ולא עזר יותר מדי, אז ברור שהכסא לא באמת מתחמם.

איילת112
01-08-23, 07:37
נושא זה אפשר לבדוק באתר של יצרן לפי מספר שלדה
https://www.subaru-repairinfo.com/scr/ini/login.aspx?ReturnUrl=%2f&lang=en

אבדוק, תודה רבה

erezgur
01-08-23, 09:20
אם זה נותק ולא עזר יותר מדי, אז ברור שהכסא לא באמת מתחמם.

או יותר נכון, הכסא מתחמם אבל בלי קשר לגוף החימום.

ורגע ברצינות - אתמול הסתיים חודש יולי החם ביותר בהיסטוריה, לפי מה שקראנו. רכב העומד עם חלונות סגורים, מושבי עור? יושבים על המושב אנשים שגם להם חם וכו' - סביר שתהיה הרגשה שהמושבים חמים (ציינת גם שבסולם 1-10 את מרגישה 3-4, לי זה מסתדר..

ehudzeelim
01-08-23, 11:43
הייתי בודק אם זו רק תחושה שלך, או שבאמת הכסא מתחמם: השאירי את הרכב בצל לשעה שעתיים, לא מונע, או עדיף בבוקר לפני שמגיע אור שמש ישיר לרכב, ותמדדי עם מדחום אינפרא אדום את טמפ מושב הנהג ומושב הנוסע. אחכ הניעי את הרכב וחכי כמה דקות (בלי לשבת על המושב).
אחרי נניח 10 דקות שהרכב מונע מדדי את הטמפ שוב. אם יש בעיה באחד/שני הכסאות, תראי עלייה בטמפ בהשוואה לבדיקה הראשונה.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

opl
01-08-23, 12:26
ככה... בלי קישור לאלי אקספרס למדחום אינפרא?

erezgur
01-08-23, 12:44
ככה... בלי קישור לאלי אקספרס למדחום אינפרא?צודק.
בבקשה
https://a.aliexpress.com/_Exf6lMP
3.59 דולר במבצעי השלישיה מהאפליקציה...
להוסיף 2 סוללות AAA.

נכתב מהנייד

איל מ
01-08-23, 12:44
אצלי בעבודה גם יש רכבים בהם הכסאות מתחממים יותר מאחרים. בוודאות לא חימום שמופעל אלא סוג חומרי הריפוד.
התחושה באמת מתאימה במדויק למה שתיארת.
תוסיפי את העובדה הזאת, לכך שסיפרת שנותק גוף החימום, והתחושה המשיכה, והמה לנו בינגו.
מה שעשוי לעזור הוא ריפוד כסא איכותי. לא מנסיון. רק מחשבה. כמובן שזה גם עלול לעשות ההיפך.

איציק - 4X6ZH
02-08-23, 08:52
פעם פעם הייתי בסרטים האלה
יותר מרכב אחד .
התברר שאחת ההתקנות המקומיות מצאה את עצמה מחוברת לטיימר של מערכת החימום .
ניתוק הקונקטור לא תמיד מנתק את כל החיוט החשמלי שיש במושב .

ותזכרו שאנחנו ארץ חמה
ריפוד עור / גג ניפתח / צבע כהה
זה אולי יפה אבל ממש לא מתאים לשמש הישראלית

איציק

המשוטט
02-08-23, 11:36
ריפוד חרוזים כמו במוניות

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

-->