PDA

צפייה בגרסה מלאה : (הועבר) מבקש התייעצות לגבי החלפת הטריוס שלי

onz
30-08-23, 09:45
אני מקווה שאני בפורום הנכון
יש לי טריוס שקניתי חדשה ב2008 כבר 15 שנה אצלי אחלה רכב אמין וכיפי
בזמן האחרון אני חושש שהמנוע קצת התעייף והתחילו לי הרהורי ''כפירה'' אולי להחליף את הרכב
אז כפי שבטח אתם מבינים זו טריוס רכב שלא טורף סלעים ומיועד בעיקר להגיע לשבילים שפרייבט יזדקק לזהירות לעומת הטריוס שיסע בקלות
חשבתי על דאסטר אבל לא בא לי ידני להחליף הילוכים בפקקים זה לא נראה לי כיף
סובארוxv חשבתי על המנוע 2000 אבל הבנתי שהיא אוכלת שמן יש לכם אולי תובנות נוספות ? אני רוצה 4X4 למרות שאת השטח אני הולך ברגל
ואם יש לכם רעיון או עצה לגבי המנוע שקצת עייף בכלל תבורכו

erezgur
30-08-23, 10:03
הי,
העברתי לפורום התייעצות לפני קניה, למרות שאתה גם מתלבט האם לתקן. אם השרשור יתרכז באפשרויות התיקון אולי נפצל...

לדעתי הכיוון של סובארו או דאסטר נכון, תרצה "לגדול" מבחינת יכולות שטח - יש עוד אפשרויות.

נכתב מהנייד

asafk
30-08-23, 10:08
קודם כל הטריוס - על פניו זה בול מה שטוב לך. אם תתקן מה שלא תקין הוא כנראה ימשיך להיות כזה.
אבל אם בא לך להחליף - זה מובן גם אם הטריוס היה תקין לחלוטין. הוא ישן ובא לך להתחדש.
ודאסטר הוא מחליף טבעי. יושב בדיוק על אותה המשבצת. אבל ידני..... כל סובארו שיהיה - יהיה אוטו מצויין אבל עם עלויות אחזקה גבוהות משמעותית. וגם צריך להשכיב עכשיו סכום לא קטן כדי להחליף את האוטו. מציע לך לחשוב. כמה כסף אתה מוכן להשקיע כדי להחליף למשהו חדש יותר - ואם תשקיע את מחצית הסכום הזה בטריוס יד ראשונה שלך - הוא יהיה כזה שלא יבוא לך להחליף אותו?

אסף.

nirs
30-08-23, 10:15
למיטב זכרוני, מנוע סובארו 2000 לא סובל מאכילת שמן דוגמת ה 1600.
xv או פורסטר בהחלט יתנו פתרון טוב מאוד למתאר השטח שציינת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

איל מ
30-08-23, 21:23
וגם,
אכילת השמן היא לא בהכרח משהו שפוסל רכב.
התקלה הזאת לא מוגדרת כמשהו שהורג את המנוע, בתנאי שלא מגיעים למצב של מחסור אמיתי בשמן.
אז פעם בשבוע בודקים ואם צריך מוסיפים.
כמו שההורים שלנו היו עושים עם כל רכב שהיה להם כשהיינו ילדים.

onz
01-09-23, 14:03
תודה רבה למגיבים

amir_shai
01-09-23, 14:13
לדעתי הטריוס בעל יכולות שטח גבוהות מאלו של המחליפים שהזכרת (סרן חי מאחור ומתלים נפרדים לפנים עם נעילת דיפרנציאל מרכזי).
אם יכולת השטח שיש לך היום חשובה לך אז צריך לקחת את זה בחשבון.

Sent from my SM-S908E using Tapatalk

-->