PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה בשילוב low אקספלורר 2008

ישי
04-09-23, 10:05
בוקר טוב, אשמח לעזרה בנוגע לשילוב low בפורד.
לפורד אקספלורר 2008 יש תיבת העברה של בורג ורנר ששילוב ה4*4 הוא אוטומט או בדרישה ע"י הפעלת מצמד מופעל חשמלית, שילוב low מתבצע ע"י הפעלה של מנוע חשמלי בתיבת העברה. לפני כמה זמן הlow הפסיק להשתלב. לא יודע מתי ומה קרה בדיוק. מבירור שערכתי נאמר לי שזה כנראה המנוע החשמלי.
1. החלפתי מנוע, לא עבד.
2. פירקתי את המנוע שישב לי ביד, עדיין מחובר לצמה.
3. אשתי הניעה, שילבה ל4*4 ואז שילבה לlow. לא קרה כלום.
4. ניתקתי את הקונקטור, שמתי ספריי מגעים וכשחיברתי חזרה שמתי לב שהקונקטור קודם לא היה מהודק.
5. אשתי הניעה שוב, ושילבה כשהמנוע ביד שלי. ראיתי שהוא מסתובב. ביקשתי ממנה שתנתק ושמתי לב שהוא לא חזר למקום.
6. חיברתי חזרה את המנוע למקום ובדקתי שוב. לא שילב.
7. יצאתי לנסיעה ושמתי לב שהממסר כל הזמן מתקתק והמערכת מתנהגת מוזר. לוקח לה המון זמן לנתק או לשלב.
8. איפסתי דרך הפורסקאן את המודל 4*4, עדיין לא הסתדר
נבדקו פיוזים בתא מנוע ובתא נוסעים.
יש למישהו רעיון מה לבדוק?
(בתמונה תיבת ההעברה והמנוע שילוב) https://uploads.tapatalk-cdn.com/20230904/1dc3e55b26e240bedb60d562c0c353cf.jpg

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

עירא
04-09-23, 11:11
את החיבור של הגידים בכניסה לקונקטור ואת המגעים בבית הפיוזים.
בעיקר בגלל התיאור של תקתוקים מהממסר.

Gershon
05-09-23, 09:50
בוקר טוב, אשמח לעזרה בנוגע לשילוב low בפורד.
לפורד אקספלורר 2008 יש תיבת העברה של בורג ורנר ששילוב ה4*4 הוא אוטומט או בדרישה ע"י הפעלת מצמד מופעל חשמלית, שילוב low מתבצע ע"י הפעלה של מנוע חשמלי בתיבת העברה. לפני כמה זמן הlow הפסיק להשתלב. לא יודע מתי ומה קרה בדיוק. מבירור שערכתי נאמר לי שזה כנראה המנוע החשמלי.
1. החלפתי מנוע, לא עבד.
2. פירקתי את המנוע שישב לי ביד, עדיין מחובר לצמה.
3. אשתי הניעה, שילבה ל4*4 ואז שילבה לlow. לא קרה כלום.
4. ניתקתי את הקונקטור, שמתי ספריי מגעים וכשחיברתי חזרה שמתי לב שהקונקטור קודם לא היה מהודק.
5. אשתי הניעה שוב, ושילבה כשהמנוע ביד שלי. ראיתי שהוא מסתובב. ביקשתי ממנה שתנתק ושמתי לב שהוא לא חזר למקום.
6. חיברתי חזרה את המנוע למקום ובדקתי שוב. לא שילב.
7. יצאתי לנסיעה ושמתי לב שהממסר כל הזמן מתקתק והמערכת מתנהגת מוזר. לוקח לה המון זמן לנתק או לשלב.
8. איפסתי דרך הפורסקאן את המודל 4*4, עדיין לא הסתדר
נבדקו פיוזים בתא מנוע ובתא נוסעים.
יש למישהו רעיון מה לבדוק?
(בתמונה תיבת ההעברה והמנוע שילוב) https://uploads.tapatalk-cdn.com/20230904/1dc3e55b26e240bedb60d562c0c353cf.jpg

אם יש הדפסה של DATA STREAM דרך FORSCAN?

ישי
05-09-23, 12:43
לא, מדובר בforscan lite לאנדרואיד.
לא חיברתי עדיין למחשב.

-->