PDA

צפייה בגרסה מלאה : זמן פרגון- אופטיקנה

חנן-ג'יפולוג
23-10-23, 15:45
אני בצו 8 מהשבת הארורה. גדס"ר צנחנים. שלושה ימים ראשונים בכפר עזה ומאז באימון.
הבוקר עיקמתי בטעות את המשקפיים שלי. ביקשתי מאשתי היקרה לקנות לי משקפיים בדחיפות. היא הלכה לאופטיקנה קרית גת, ובסיום ההזמנה ביקשה הנחה לחיילים. נתנו לה הנחה של מאה אחוז. כן, משקפיים חינם.
אין מילים.

דרור ברלי
23-10-23, 15:51
וואו!

אני לא יודע מה המספר שלך והאם עם כל מיני צרות אחרות כמו מולטיפוקל וכו' שהופכים את המשקפיים לעניין ממש אבל ממש יקר (המשקפיים שלי, מס' 9 + מולטיפוקל, עדשה איכותית, עלו כמעט 3,000 שקל לזוג. ועוד קיבלתי הנחה יפה כי הזמנתי שני זוגות, אחד מהם שמש אופטי)

אבל גם אם אתה לא סובל מהצרות האלה, עדיין זה יפה מאוד. באמת כל הכבוד להם.

Asaf-a
23-10-23, 15:52
מצטרף לפירגון לאופטיקנה
הבן שלי לוחם בהנדסה, צריך היה משקפי ראיה קליפ און (מספר גבוה + צילינדר) חדשים למשקפי המגן.
תוך יום וחצי ובחינם המשקפי קליפ און היו מוכנים

בכלל כדאי לשנות את הכותרת לפירגון לעסקים תומכי לחימה ונוסיף כאן, כי יש לי עוד עסק שנתן שירות מדהים ללוחם, שאשמח לשתף כאן

חנן-ג'יפולוג
23-10-23, 16:01
מגיע לכל עסק כותרת משלו, בשרשור חדש. זה לא מובן מאליו וראוי שיזכרו לטוב בחיפוש ברשת גם אחרי המלחמה.

דרור, המשקפיים שביקשתי הרבה פחות מורכבים. ראיה לרחוק עם צילינדר. כ600ש"ח. לטווח קרוב יש לי זוג אחר. לא הסתדרתי עם מולטיפוקאל, גם לאחר מספר נסיונות.

דרור ברלי
23-10-23, 16:42
גם אצלי לא בדיוק התרגלתי למולטיפוקל עד הסוף (וזה כבר מחזור שני של מולטיפוקל אצלי), אבל זה פחות מעיק ממשקפיים חד-מוקדיים רגילים, ואני פחות אוהב להסתובב עם כמה זוגות. גם ככה שני זוגות (רגיל ושמש) מעיקים עלי.

בכל מקרה אלה משקפיים יקרים, כנראה שבמקרה כזה לא היו נותנים אותם לגמרי בחינם וגם לא הייתי מתלונן.

-->