PDA

צפייה בגרסה מלאה : כבר שאלו כאן על טלויזיות? TCL?

Saar
13-11-23, 21:04
הי,
הסמסונג שלנו, 75" בת פחות משנתיים החליטה שהיא מיצתה את תפקידה והפכה לסוג של רדיו...
שומעים, אבל רואים בעיקר שחור...
בירור בסמסונג העלה שעלות תיקון תהיה סביב 1500 ש''ח, מה שנראה לי לא סביר למכשיר כזה.
לכן התחלתי לחפש מחליפה, תקציב סביב 3500-4000 ש''ח.
לא ממש רוצה לקנות שוב סמסונג (השירות שלהם הציע לי את אחד הדגמים מסדרה 8000 ב 3600 ש''ח ).
ראיתי די הרבה פרסומים של TCL .
מישהו מכיר ממקור ראשון ויכול לחוות דעה?
איך הם בשידורי טלויזיה "רגילים"?
בעיות? המלצות או דיס-המלצות?
תודה,
סער

erezgur
13-11-23, 21:08
אני שומע המלצות חמות על המותג.
הרבה תמורה על הכסף המועט יחסית שהיא עולה.
אין לי ולא יכול להעיד אישית, אבל בהחלט זו הייתה הבחירה שלי במקרה כזה.

נכתב מהנייד

מוטי טויוטה
14-11-23, 09:46
אם אתה בדרום תקפוץ לקפה תתרשם מtcl 65 לא מסדרות העל. אני ממש מבסוט, vfm טוב.

Sent from my SM-N980F using Tapatalk

רני דקל
14-11-23, 13:49
יש לנו בבית TCL (דגם פשוט) כבר עשור בערך להערכתי ללא תקלות בכלל. אין תלונות, עושה את העבודה.

oferc
14-11-23, 14:31
יש לי 2 כאלו בחדרי הילדים כבר 4 שנים , 50 אינץ, מערכת הפעלה אנדרואיד בסיסית, התמונה לא רעה , הילדים מרוצים אין תקלות.

מותג סיני ידוע , נפוץ מאד בארה"ב ,נמכר בוולמארט וברשתות הגדולות בגרושים.

מוצר נחמד אבל אל תצפה לתמונה ברמה של סמסונג \ LG \ סוני.

רוב הטלוויזיות החדשות בנויות לזמן האחריות , המחיר בהתאם , גם הסוני לא מחזיקות מעל 3 שנים , ובדרך כלל מתקלקלות כמה חודשים אחרי סיום האחריות , זה מרגיש כמו טיימר לתקלה , שלא יצטרכו לספק אחריות אז כמה חודשים אחרי.

חימושניק
15-11-23, 12:21
יש לי 4 טלויזיות TCL בגודל 55" בחדרי השינה בבית.
כאמור, VFM טוב מאוד. עלו כ-1,700 ש"ח ליחידה בזמנו. איכות התמונה טובה ואיכות הסאונד סבירה +.
הדבר היחיד שקצת מפריע לי זה תגובה קצת איטית של אנדרואיד TV. יכול להיות שזה שופר בדגמים חדשים יותר. שווה לגשת לחנות, לבקש את השלט ולבדוק לבד.

asypeer
18-11-23, 08:23
סיכוי טוב שהלכו הלדים (תאיר עם פנס מקרוב ותראה אם יש תמונה)
אפשר בהחלט להחליף לבד (ב75 אינטש כנראה שתצטרך עזרה בשביל להוציא את הפאנל, ממליץ על פומפות קטנות כאלה כדי להרים)
ב42 אינטש לקח לי שעה ו100₪ עלות ללדים מעליאקספרס..
אגב האחריות בסמסונג יבואן רשמי היא 3 שנים, בדקת את הנושא? לשכן שבוע לפני סוף ה3 שנים נדפק משהו לא בר תיקון והציעו לו לשדרג לדגם מסדרה גבוהה יותר בכלום כסף.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Saar
18-11-23, 18:46
אני קניתי מיבואן רשמי (סמליין).
האחריות היתה לשנה בלבד (הטלויזיה , au9000), נרכשה בינואר 22.
סמליין לא ממש יצאו מגדרם לעזור והציעו לי שדרוג ל cu8000 ב 3700 ש''ח.
העדפתי לקנות טלויזיה אחרת, tcl c645, מקווה שלא אצטרך לחוות דעה על השירות שלהם בשנים הקרובות :)
אם מישהו מכאן רוצה לקחת את הסמסונג ולהחליף לה לדים/לעשות ממנה עציץ , אפשר לפנות בפרטי, עדיין לא זרקתי אותה...
תודה ,
סער

-->