PDA

צפייה בגרסה מלאה : הפעלת בקרת אקלים מרחוק - שאלה לבעלי טסלה, איוניק 5/ 6

raanan
13-12-23, 21:30
ב BYD הפעלת מע' בקרת האקלים מרחוק ע"י האפליקציה "מתניעה" את הרכב
(מראות צד נפתחות, מע' המולטמדיה ומסך "לוח המחוונים" פועל ולמעשה בכניסה לרכב ניתן ישר לנסוע).
זה ממש קורץ לגנב בפרט בלילה באזור לא מואר.

האם זה כך גם בטסלות ויונדאי ? אם כן,
האם יש הסבר טכני מדוע זה כך ?

רענן

חנן-ג'יפולוג
13-12-23, 21:37
האפליקציה לא זמינה ברכבים שנמכרו בישראל לאיוניק5.

אתה יכול לכוון מראש לפני שאתה עוזב את הרכב או לשעות/ימים קבועים טעינה או בקרת טמפ'. לא התנסיתי במשחק מראש עם בקרת טמפ'.

כן יוצא לי לפעמים להפעיל את הרכב עם השלט רחוק כך שהמיזוג יעבוד לפני שאני נכנס לרכב. במצב הזה הרכב מוכן לנסיעה והמסכים אכן דולקים אבל עם דלתות נעולות. זה מוגבל לעשר דקות.

raanan
13-12-23, 22:11
ב BYD אפשר להפעיל
במיידי מרחוק,
בתזמון מרחוק לשעה מסויימת עד 24 שעות מראש וכן את הזמן שיפעל בקפיצות של 5 דקות נדמה לי עד שעה.

מה שלא מובן לי למה לא להפעיל רק את בקרת האקלים בלי להתניע את הרכב ?
הרי זה לא רכב בעירה פנימית שהמדחס מסתובב בעזרת רצועה.

לא מצאתי למי לפנות שיעביר ליצרן בקשה לעדכון מערכת ההפעלה של הרכב
(גם כך כל נושא הדיבור בעברית נשמע כמו עולה חדש לאחר יומיים באולפן ...)

רענן

חנן-ג'יפולוג
13-12-23, 22:46
נחזור שניה ל- מה זה "רכב מותנע" ברכב חשמלי?

זה זוג ממסרים, אחד לפלוס ואחד למינוס ביציאה מסוללת המתח הגבוה, שנסגרים, ומשחררים מתח גבוה לכלל מערכות הרכב.

בלי זה, המדחס של מערכת המיזוג לא יעבוד וממיר המתח ל12 וולט שמקבל מתח גבוה לא יספק מתח למפוח.

כן, אם המהנדסים היו מתאמצים יותר היו יכולים לוודא שלא ניתן במצב שתיארת לשלב הילוך.

באיוניק5 יש מצב מאוד שימושי של utility שבו הרכב מותנע אך לא ניתן לשלב הילוך ולגנוב אותו.

raanan
13-12-23, 23:13
כן, אם המהנדסים היו מתאמצים יותר היו יכולים לוודא שלא ניתן במצב שתיארת לשלב הילוך.

באיוניק5 יש מצב מאוד שימושי של utility שבו הרכב מותנע אך לא ניתן לשלב הילוך ולגנוב אותו.

בקיצור, יצאתי לבדוק שוב.
ברגע שמפעילים בקרת אקלים מרחוק ב BYD ATTO3 ,
הרכב "מותנע", מע' נגד גניבה מנוטרלת, כניסה לרכב (ללא השלט) ושילוב ל R / D והרכב נוסע רגיל:(

מקווה למצוא למי להעביר בקשה לשינוי תוכנתי.

רענן

raanan
20-12-23, 13:03
עדכון,

עפ"י נציגת השרות BYD , הנושא (נלקח ברצינות , 3 שיחות איתי) יועבר ליצרן ע"י המחלקה הטכנית בארץ.

רענן

tom1105
21-12-23, 06:00
1. תזכור שבסוף המחלקה הטכנית זה שלמה רכב...
2. הם היו צריכים לקוח שיעיר להם על זה??? מותג הרכב החשמלי הנמכר בישראל?!

Sent from my SM-S901E using Tapatalk

-->