PDA

צפייה בגרסה מלאה : CJ מודל 87 עם מנוע של בליזר קטלני ביותר!!!

פואד חסן
27-04-06, 14:00
היי חברים...
יש לי שאלה קטנה אני ממש מהסס להגיע לעמדה מס' 1:
אני מעוניין לקנות CJ עם מנוע של בליזר אוטמט 5700 סמ"ק (המבין יבין מה הביצועים של המפלצת)
עם גלגלים 33 כמובן הכל לא מאושר ברשיון גם כן אין לבעל הג'יפ שטר מכר למנוע...
שאלתי חברים היא:
מה אפשר לעשות כדי להשיג אישור עבור המנוע והגלגלים...

(באמת מדובר בג'יפ אולי מפלצת שטח שאין כמותה)
אז נא צרו קשר
בברכת סופ"ש מהנה עם הרבה בוץ בשטח נפגש ברמת הגולן...
:-P :-P :-P

יוני5
27-04-06, 14:19
הסיכוי שואף לאפס.

מילא הצמיגים, אבל סוג המנוע ועצם היותו (לפחות מבחינת החוק) גנוב...
עדיף למלא לוטו, כי הסיכוי שם נראה הרבה יותר גבוה.

יוני5

פואד חסן
27-04-06, 14:22
בעל הג'יפ אמר שהמנוע קיבל במתנה מאבא של חבר....

ניר ל
27-04-06, 14:24
אין מצב שיאשרו לך את השינוי הזה במשרד הרישוי.

יוני5
27-04-06, 16:14
בעל הג'יפ אמר שהמנוע קיבל במתנה מאבא של חבר....

אהההה,
למה לא אמרת מהתחלה. אם הייתי יודע שזה הוא, בטח שלא הייתי חושד בכשרים...

זה מזכיר לי שכל סוחר סמים שתופסים אצלו קילו הירואין במגרה של המטבח נשבע באמא שלו שהוא לא ידע שזה שם, אין לו מושג של מי זה ואיך זה הגיע לבית שלו.
רק המשטרה לא מאמינה לו.

יוני5

נמרוד
28-04-06, 00:00
יוני, תסלח לי אבל אתה מבלבל את המוח, ואני לשם שינוי רציני. לך תשיג אתה מנוע V8 ישן עם "שטר מכר". ומצד שני לך למשטרה מתי בפעם האחרונה נגנבה בלייזר/ונדורה.... הרכבים האלו גרוטאות שאתה קונה באלפי שקלים אם הם נוסעים, ואם לא זה זבל. מנועים כאלו אפשר למצוא בקלות ובזיל הזול, אבל בלי שטר מכר. אני קניתי V6 ב1000 שקל, בלי שטר מכר, זה עושה אותי גנב או את את מי שמכר לי כלב? אורי הוא גנב כי הוא שחט ונדורה שנקנתה בגרוש וחצי?

תתנצל בפני פואד, ויפה שעה אחת קודם :-)

פואד חסן
28-04-06, 00:50
נמרוד גבר גבר...
אח שלו.... אני כרגע שוב קראתי את התגובות של החברים בפורום ויצא לי סלט ערבי אחד גדול מלוח מאוד לא הבנתי מה שקורה פה..
אבל.... (מלשון אל תוותר)....
האם יש קומבי?? "חוקית" שאפשר לסדר את הרשיון ולהעביר אותו טסט!!!!
ולהמנע מלהגיע לעמדה מס' 1 :-x
??....

נמרוד
28-04-06, 01:00
פואד עזוב את ה"גבר גבר" וה"אח שלו" והצבעים - אנחנו אנשים מבוגרים כאן, עם תחביב משותף. ברוך הבא לפורום ג'יפולוג.

אתה שאלת כמה שאלות שנוגעות בחוק ועקיפתו בעזרת קומבינות - לא תקבל תשובות לשאלות האלו מעל דפי הפורום. הפורום חופשי, כולם קוראים אותו, כולל לצורך העניין אנשי משטרה או משרד הרישוי. אתה לא רוצה לסבך את עצמך ואחרים, אז תחשוב מה כן אפשר ומה אי אפשר לכתוב בפורום ציבורי. אוקי?

שחף110
28-04-06, 09:08
יוני, תסלח לי אבל אתה מבלבל את המוח, ואני לשם שינוי רציני. לך תשיג אתה מנוע V8 ישן עם "שטר מכר". ומצד שני לך למשטרה מתי בפעם האחרונה נגנבה בלייזר/ונדורה.... הרכבים האלו גרוטאות שאתה קונה באלפי שקלים אם הם נוסעים, ואם לא זה זבל. מנועים כאלו אפשר למצוא בקלות ובזיל הזול, אבל בלי שטר מכר. אני קניתי V6 ב1000 שקל, בלי שטר מכר, זה עושה אותי גנב או את את מי שמכר לי כלב? אורי הוא גנב כי הוא שחט ונדורה שנקנתה בגרוש וחצי?

תתנצל בפני פואד, ויפה שעה אחת קודם :-)

פשוט מאוד נמרוד, קנית את המנוע מבעלי הרכב? תביא לו שטר מכר ממשרד הרישוי ושהוא יחתום עליו. אורי קנה את הרכב מהבעלים הרשומים ? כל מה שהוא צריך לעשות זה להחתים את הבעלים על שטר מכר לגבי המנוע ואז אין שום בעיה בעמדה מספר 1 או מבחינת החוק. אם לא הגורטאה לא נרכשה מהבעלים הרשומים - זאת כבר בעיה אחרת לדיון משפטי.

במידה ופלוני אלמוני קיבל את המנוע מאבא של חבר במתנה, שיואיל בטובו לקחת שטר מכר ממשרד הרישוי ולהחתים את האבא הנדיב.

לא שאני חושב שזה יעזור אם תבוא לחגי אסף עם מנוע כזה והוא יאשר לך, אבל זאת הייתה אנקדוטה לגבי שטר מכר.

יוני5
28-04-06, 10:26
נמרוד,
חוסר השינה משפיע עליך כנראה.
מעבר למה שכותב שחף, תנסה להסביר לי מה אתה אמור לעשות במקרה הזה כל שנה בטסט השנתי? (בו בודקים מספר מנוע), בכל בדיקת משטרה?.... יש צורך להוסיף?
אין שום בעיה להעביר מנועים בצורה חוקית - אם כי זה כרוך בביורוקרטיה - כמו כל דבר במדינה הזו.

מנוע מאבא של חבר שלא מסוגל לתת לך את האופציה לעשות זאת בצורה חוקית - תסלח לי, אבל אני לא קונה את הסיפור.
אתה תמיד יכול לדפוק מספרים, לזייף.... אבל לנסות בכוח להשאיר את זה בצד החוקי - לא לוקח.

יוני5

נמרוד
28-04-06, 13:51
שטר מכר למנוע זה טמטום, זה שטות, זה משהו שאתם כל כך רגילים אליו שנראה לכם טבעי. למה אין שטר מכר על כננת, על פגוש, על צמיג, על מכנסיים שאשתך קונה לך, על אלף ואחד דברים? אז יש חוק טיפשי שדווקא על חתיכת ברזל שקוראים לה מנוע צריך שטר מכר??? יש. זה אומר שכדאי לא לעבור על החוק ולהסתדר איתו, אל תהפוך את זה לאידאולוגיה. בשביל לרשום מנוע V8 בתוך סיקס צריך בכל מקרה קומבינה מסוג כזה או אחר- וזה בכלל חוק מטומטם ודרקוני. למה שאני לא אוכל להכניס לסיקס מנוע שונה ממה שהיה בו במקור? למי לעזאזל זה מפריע?

מה שהציק לי יוני הוא שמדבריך עולה ברמז האשמה כלפי פואד, לא מבוססת ובמקרה של מנועים זולים ונפוצים בג'אנקיות, גם בכלל לא סבירה. לא לעניין, זה הכל.

Bulldog
28-04-06, 14:51
נמרוד
יוני לא האשים את פואד, הוא האשים את האלמוני בעל הרכב.
בנוסף, בוא נגיד שהתפגר לך המנוע, וקיבלת באלפייה מנוע מחבר שעזר לחבר אחר לפרק איזה סיקס בתמורה למנוע.

בלי שטר מכר, היית חושב על לדחוף את המנוע הזה לסיקס שלך?

שחף110
28-04-06, 16:26
בשביל לרשום מנוע V8 בתוך סיקס צריך בכל מקרה קומבינה מסוג כזה או אחר- וזה בכלל חוק מטומטם ודרקוני. למה שאני לא אוכל להכניס לסיקס מנוע שונה ממה שהיה בו במקור? למי לעזאזל זה מפריע?

אתה צודק, אבל ככה זה במדינה המ*וינת שלנו.
בהיותנו קולוניה אמריקנית - לקחנו מהם רק את הדברים הרעים, כל הדברים הטובים נשארו שם.:mad: :? :mad:

פואד חסן
28-04-06, 23:47
חברים יקרים...
אני חושב לפנות למשרד הרישוי ולשאול אותם אם זה אפשרי או לא
כי אני באמת מאמין לבעל הג'יפ שהוא קיבל אותו במתנה מאבא של חבר והוא גר איתו במושב
בכל זאת אני מודה על היעוץ שקבלתי...

נמרוד
29-04-06, 23:03
תחסוך את הטלפון, יודיעו לך שזה לא אפשרי. לא קשור לעניין שטר המכר שהתקשקשנו עליו, אלא לעובדה שאי אפשר להחליף ברכב את המנוע למנוע אחר, מתוצר אחר, ובנפח שונה. למה? ככה, חוק מטומטם ודרקוני בלי הסבר הגיוני, אבל את הפקידים במשרד הרישוי השאלה "למה?" מעולם לא עניינה.

-->