PDA

צפייה בגרסה מלאה : מה עושים בסאניווייל? Sunnyvale

GodsFather
08-03-24, 14:45
יש לי שבוע שם, עבודה וכאלה. מה עושים אחרי הצהריים? כנראה יהיו יום יומיים של חופש ואז אצפין לאיזור סן פרנסיסקו, אבל במהלך השבוע אהיה בעיקר שם ובסן חוזה...

אוכל? מסעדות אבל גם פודטראקס הולך
מקום טוב לסיגרים? ראיתי 2-3 מומלצים מהרשת
מוזיאון כלשהו?

אני לא משחק גולף
פחות בעניין של להוציא כסף על משחק nba אם זה לא רבע ומעלה...

כנראה יהיה רכב שכור אבל לא יכול לצאת להרפתקאות יותר מידי.

וכן, הרשימה מאמזון הולכת ותופחת

Sent from my SM-F916B using Tapatalk

wonderd
09-03-24, 14:54
לא מכיר דווקא את העיר עצמה אבל אם אתה בענין יש פארק לאומי של עצי רדווד מערבית ממך..

ערן CJ
10-03-24, 12:45
אם אתה בעניין של נהיגת שטח ויש לך אפשרות לשכור ג'יפ או RZR, סע ל Hollister Hills State Vehicular Recreation Area - גן עדן לחובבי נהיגת שטח.
אם אתה בקטע של תיירות קלאסית:
לוס גאטוס - מקסימה
סנטה קרוז - תוססת בסופ"ש
סן פרנסיסקו עצמה מלאה באטרקציות מעניינות. מעבר ובצמוד לגשר הזהב יש עיירה קסומה בשם Sausalito.
תצפית מה Twin Peaks על העיר היפה הזו.
אלקטרז - יציאה מפיר 33. להשכיר אזניות שמדריכות אותך במקום וללכת להשתתף בהדרכות של הריינג'רים.
צ'יינהטאון של סן פרנסיסקו.
בסן חוזה Winchester Mystery House
ועוד הרבה...

Derish
10-03-24, 14:37
מה עושים בסאניווייל? למיטב זכרוני, בעיקר עומדים בפקקים. התופעה הזאת (בכל שעה ביממה) הרגה לחלוטין את כל ההנאה שתכננתי להפיק מביקור באזור אי שם ב-2014, ואני מניח שהמצב לא השתפר מאז. אולי שווה לשכור משהו מגניב מ-Turo או לבדוק אם יש ימי מבקרים בקמפוסים של חברות ההייטק הגדולות, אבל מעבר לזה לא הייתי מטפח ציפיות. אם יש איזה פארק לאומי באזור זה תמיד רעיון טוב, רק קח בחשבון שעם המרחקים והסקייל שם כל פארק זה יום שלם לפחות (שרבע ממנו כנראה תעמוד בפקקים, כאמור).

GodsFather
10-03-24, 16:41
אם אתה בעניין של נהיגת שטח ויש לך אפשרות לשכור ג'יפ או RZR, סע ל Hollister Hills State Vehicular Recreation Area - גן עדן לחובבי נהיגת שטח.
אם אתה בקטע של תיירות קלאסית:
לוס גאטוס - מקסימה
סנטה קרוז - תוססת בסופ"ש
סן פרנסיסקו עצמה מלאה באטרקציות מעניינות. מעבר ובצמוד לגשר הזהב יש עיירה קסומה בשם Sausalito.
תצפית מה Twin Peaks על העיר היפה הזו.
אלקטרז - יציאה מפיר 33. להשכיר אזניות שמדריכות אותך במקום וללכת להשתתף בהדרכות של הריינג'רים.
צ'יינהטאון של סן פרנסיסקו.
בסן חוזה Winchester Mystery House
ועוד הרבה...לפחות חיובי אחד גולש פה

תודה, רשמתי לי כמה לבדיקה. אני חלק מקבוצה אז יהיה מאתגר להפרד מהם או למשוך חלק מהם אבל ננסה.

ציינהטאון נשמע מעניין. כמה זמן זה הסיבוב באלקטרז קצה לקצה?

מיכה100
10-03-24, 16:51
כמו שנרמז למעלה: אם יש לך יומיים חופש, ואם לא היית עדיין, הייתי שוקל ברצינות נסיעה לפארק יוסמיטי.
בסה"כ מדובר במקום היפה ביותר בעולם.

ערן CJ
10-03-24, 17:29
אלקטראז:
שעה עד שעתיים הסיור המודרך (באזניות).
המעבורת מפליגה כ10-15 דק. מבט יפה מהים על מפרץ סן פרנסיסקו.

המסעדות של צ'ינהטאון טובות מאוד. לחפש את אלו האותנטיות שיש בהן הרבה מלוכסנים.
ערן CJ

Pageup
10-03-24, 18:42
המסעדות של צ'ינהטאון טובות מאוד. לחפש את אלו האותנטיות שיש בהן הרבה מלוכסנים.
ערן CJ
עדיף כאלה שלא מבינים אנגלית :cool:

oferc
10-03-24, 19:58
אתה כבר ממש בסאן פרנסיסקו , לא יודע עד איזו שעה אתה עובד אבל כל יום בערב מומלץ לצאת לסאן פרנסיסקו שעה נסיעה הלוך שעה נסיעה חזור , כמו לצאת מירושלים לת"א .

במיוחד בימים הראשונים תלחם בג'ט-לג , נסיעה ברכב בסאן פרנסיסקו זו חוויה עם העליות והירידות, יש רשימה של רחובות עם שיפוע בין 30-41 מעלות , יש גם את LOMBARD STREET , גשר הזהב, ציינה טאון, פיר 13 בנמל ואריות הים על המזח , אזורי בילוי ושכונת הGAYS עם כל הדגלים , ממש לא חסר מה לעשות.

בצד השני יש לך את גילרוי - עיר השום וגם אאוטלט לא רע בכלל , Gilroy Premium Outlets רק 40 מייל מסאנווייל פחות משעה נסיעה .
אם תמשיך דרומה למונטרי , כביש ה17 מייל בתשלום , העיר כרמל של קלינט איסטווד ,ואם תמשיך דרומה יש לך את כביש ה"70 מייל" שמתחיל כמה מייל אחרי כרמל דרומה , הנופים מדהימים אם אין ערפל כבד זו אחלה חוויה.

דרך אגב במונטרי יש מסלול מרוצים Laguna Seca , אולי תיפול על מרוצי מוטוגיפי, סופרבייק או פורמולה 1 :-)

רשימת העליות בסאן פרנסיסקו :
https://secretsanfrancisco.com/sf-steepest-street/

שבוע זה כלום קח לך עוד כמה ימי חופש.

aviziva
10-03-24, 20:03
אטרקציה ייחודית בסן פרנסיסקו
16TH AVENUE MOSAIC STEPS

Neighborhood: Outer Sunset
Address/location: Moraga Street between 15th and 16th Avenues

רן כ.
10-03-24, 21:22
לאור העובדה שאני ״מבלה״ באזור הזה 3-4 פעמים בשנה בשנים האחרונות אז ככה:

סיגרים לא מכיר אבל אוכל יותר…. [emoji6]

1. אם אין לך, תתקין אפליקציה שנקראת yelp, כנראה שתוכל למצוא שם גם חנויות סיגרים מומלצות וכמובן מסעדות / משאיות, מומלצות יותר ופחות

2. פוד טראקס: יש די הרבה אבל אם תסע ל
1200 lawrence station Sunnyvale
יש שם 4-5 משאיות של אוכל הודי נפאלי וכמובן גם אחת של טאקו, בעיני חוויה נחמדה, בערב מלא משפחות , בכל מקרה לזכור שהכל נסגר ב 9 בערב (כל האזור הזה נסגר מוקדם יחסית…)
3. Bbq נחמד לטעמי:
Wagon wheel bbq
או
South Winchester bbq

אותו תפריט (אותם בעלים) ויש גם בירות מקומיות נחמדות
הראשון במאונטן ויו והשני בסן חוזה

4. אוכל מקסיקני ברמה מעל המשאיות ורוב המסעדות הסטנדרטיות (וגם במחיר):
Luna Mexican kitchen
יש להם שני מיקומים למיטב זכרוני

5. הוקי קרח אם עדיין יש, כרטיסים יותר זולים מ nba ומשחק לא פחות. מעניין ומהיר לדעתי

6. מוזיאון : https://live-comp-history-museum.pantheonsite.io/
אם אתה בקטע כמובן, שים לב לימי / שעות הפתיחה

7. אם מעניין אותך ויוצא לך יש פעם בחודש החל ממרץ ״שוק פשפשים״ של אלקטרוניקה בסראטוגה:
https://www.electronicsfleamarket.com
עדיף להגיע מוקדם

תהנה!

GodsFather
11-03-24, 00:08
תודה רבה!

asypeer
11-03-24, 09:04
מצטרף להמלצה על כרמל וסנטה קרוז, אם מזג האויר טוב לנסוע על ה1 עם גג פתוח זה הכי קליפורניה שיש..
לא הייתי בסן פרנסיסקו כבר כמה שנים טובות, אבל ממה ששמעתי המצב שם לא משהו ותחושת הבטחון האישי די בשפל, אז להיות עירני.
אם תכננת להיכנס לשם עם רכב - מחירי החניה במרכז די פסיכיים. עדיף את הBART. אני אישית ראיתי שם משחק בייסבול וזה אחד הדברים היותר משעממים..

Sent from my iPhone using Tapatalk

GodsFather
12-03-24, 22:27
בנתיים סל הקניות באמזון תופח.

ומקומות לאכול בשר ומאכלי ים בכל הרצועה.

asypeer
12-03-24, 22:28
ממליץ גם על המוזיאון של המחשוב, למיטב זכרוני זה בMountain View

Sent from my iPhone using Tapatalk

-->