PDA

צפייה בגרסה מלאה : גניבת חפצים מרכב נגרר - שגריר

ofer_b
21-03-24, 19:01
אם אתם צריכים לגרור את הרכב עם חברת שגריר (ואני מניח שגם אצל אחרים) - תוציאו את כל מה שיש ברכב אחרת זה עלול ״להעלם״ בגרירה.
גם אם זה משהו שמקובע! לרכב.
סיפור שהיה: הרכב (פרייבט) עבר תאונה והיה צריך גרירה למוסך. הרכב שיך לבת שלי שמשרתת בעוטף עזה והיה צריך גרירה מהבסיס שלה לאזור המרכז.
הגיע גרר, גרר בלילה למגרש המתנה שלהם בחולון ולמחרת עוד גרירה למוסך.
כשהגעתי למוסך שמתי לב שמטען אלחוטי של אייפון, שהיה מקובע (מודבק) לדשבורד יחד עם הסטנד שלו - נעלם מהרכב.
המטען האלחוטי, המעמד, הכבל (שגם היה מודבק עם תפס פלסטיק), המטען שנכנס למצת... אה וגם חבילת מסטיקים שהייתה שם

כנראה אחד הגוררים, או אחד ה״שומרים״ במגרש של חברת שגריר, העלים את זה.
כמובן פתחתי תלונה ולאחר חודש! של ״נו בדקתם? יש חדש?״ ואחרי מייל ששלחתי שבו אני מאיים לפתוח תביעה ולפרסם את המקרה - סוף סוף חזרו אליי מנהלת תפעול כלשהיא בטענה שהם בדקו, הסתכלו במצלמות (קשה לי להאמין..) ואין מה לעשות, אין להם אחריות על חפצים שבתוך הרכב.
אבל זה לא חפץ שהושאר ברכב אמרתי. זה מקובע לרכב. מה אני אמור לעשות? לפרק כל מה שיש בו לפני גרירה?
אז הם שוב חזרו על התשובה - אין אחריות למה שהושאר ברכב. אתה רוצה תפנה למשטרה...
זו חברת שגריר וזה השרות שלה. פעם הבאה שתזדקקו לה - תנקו את הרכב מהכל כי אין לכם אפשרות לבוא בטענות... מה שבפנים יכול להיות שלא יחזור, גם אם הוא תפוס ומקובע לפנים הרכב.
פתחתי תלונה למשטרה אבל זה בטח יעניין להם את הביצה, זה יותר להוצאת קיטור שלי...

מנהלים - מקווה שהכותרת ענינית, לא ידעתי מה בדיוק לרשום

איל מ
21-03-24, 19:09
ואחרי מייל ששלחתי שבו אני מאיים לפתוח תביעה....
תלונה הגשת,
לפרסם פרסמת (בדף שלהם בפייסבוק יש יותר תעבורה),
נשאר רק את זה...

נ.ב.
תבקש להוסיף לכותרת את המילה "שגריר". כך זה יופיע בסבירות גבוהה יותר בחיפושי גוגל.

boaz avrahami
21-03-24, 20:09
חנן נוקט בגישה שונה מהמקובל.
הוא לא רוכש כיסוי גרירה וביום שהוא יזדקק לגרר הוא יקח את האוטו ישר לאן שצריך בלי לעבור בפרוקיות בדרך

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

geva dover
21-03-24, 20:16
קרה לי איתם בעבר..
נגנב הגלגל ספייר של הגיפ, כולל הכיסוי. הריבים איתם שברו אותי, גם אמרו שלא ראו כלום במצלמות..
הם שולחים לבאר שבע, המגרש צמוד לפזורה, תסיק לבד מה קורה שם..

Sent from my SM-G988B using Tapatalk

נמרוד
21-03-24, 22:21
יש לי רק דבר אחד להוסיף...
https://youtu.be/N0rOe59wKAc?si=Eiex4yMKjVlKrPHh

-->