PDA

צפייה בגרסה מלאה : צריך עזרה בהורדת הגיר

tzurlis
03-05-06, 15:50
קראתי חומר וראיתי תמונות, אבל ברגע האמת אני מגלה שמפחיד להוריד את הגיר לבד. צריך סיוע מבעל נסיון. מישהו יכול לבוא, או להגיע אליו (טווח הנסיעה עם הרכב לפני שהגיר ימות סופית, מאוד מוגבל) עזור ולתת לי יד בזה?

בומס הקופץ
03-05-06, 19:19
אני יכול לתת לך סיוע פיזי ונפשי אם חסר כוח אדם, נסיון אין לי. ובכל אופן אני אשמח להצטרף בשביל לראות איך זה נעשה (כנראה בקרוב גם אצלי יש פירוק כזה).
צור איתי קשר בה"פ או בפלאפון 050-7989858

אמיר.

שעיה כליף
03-05-06, 20:11
צור
תקרא את הכתבה שלי על החלפת הקלאצ' (http://www.jeepolog.com/199.html) מתואר תהליך הורדת הגיר, זה הלך בקלות.

סוזי המשתוללת
04-05-06, 00:02
צור
יש הבדל בין להוריד גיר לגמרי לבין להזיז אותו לצורך החלפת קלאץ
ההבדל מתחיל בזה כדי להוריד גיר לגמרי צריך לפרק את הידית ואת בית הידית הילוכים כי אחרת הגיר לא יזוז מספיק אחורה
בנוסף יש לפרק את גשר הגיר הקדמי (צינור שחור עם שני ברגי 14 ) שאמור להחזיק את הגיר בעת החלפת קלאץ
כל השאר די פשוט
תצטרך חבר טלפוני - תקבל
0508648712
תתחיל לפרק

שעיה כליף
04-05-06, 12:50
צור
יש הבדל בין להוריד גיר לגמרי לבין להזיז אותו לצורך החלפת קלאץ
ההבדל מתחיל בזה כדי להוריד גיר לגמרי צריך לפרק את הידית ואת בית הידית הילוכים כי אחרת הגיר לא יזוז מספיק אחורה
בנוסף יש לפרק את גשר הגיר הקדמי (צינור שחור עם שני ברגי 14 ) שאמור להחזיק את הגיר בעת החלפת קלאץ
כל השאר די פשוט
תצטרך חבר טלפוני - תקבל
0508648712
תתחיל לפרק
סוזי ?
אני יודע שקראת את הכתבה 8)

הכל מתואר שם, כולל הורדת הגיר.

סוזי המשתוללת
04-05-06, 23:03
שיה
אחרי שבפעם החמישית באותו היום תפרק ותרכיב את הגיר לאוטו (פיקור והרכבה = פעם אחת :twisted: )ואז תגלה ששכחת את הגג"ש של הרוורס בחוץ ושוב תפרק ותרכיב בזמן שיא של פחות משעה כולל הכנסת הגג"ש (הרכב מסרב לנסוע רוורס בלעדיו :-D )אתה כבר לא תצטרך שום ספר
תעיר אותי בלילה תחת אש .......... :lol:

חנן-ג'יפולוג
05-05-06, 02:18
סוזי, אתה צריך לעדכן את "שרשור האידיוטים הגדול" . יש לך עוד סיכוי לזכות שם בסקר :twisted:

-->