PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה בכננת warn 8000

לירן אילון
07-05-06, 18:45
יש לי שני פינים שבורים ב"תקע" של השלט שנכנס לקופסת הפיקוד של הכננת. נראה לי שבגלל החוסר בפינים הללו לכננת יש בעיית מגעים-פעם עובדת ופעם לא.
יש הצעות לפיתרון (ובשאיפה אחד לא יקר)?
תודה מראש,לירן.

Bulldog
07-05-06, 18:52
פרק את התקע, תאריך את החוטים עד לדשבורד ושים מתג on\ off\ on קפיצי

זה הכי זול והכי אסתטי שאני מכיר

לירן אילון
07-05-06, 19:11
אתה מתכוון לפרק את כל מנגנון ההפעלה החיצוני,ולהרכיב מתג גלגול/משיכה בדשבורד?
אפשרי לחלוטין,אבל-אני בור בחשמל.
אין דרך פשוטה וזולה לסדר את השלט?

זאביק
08-05-06, 13:22
אתה יכול לחפש שלט עם מחבר זהה או מחבר זהה, לחתוך את המחבר שלך ולהרכיב חדש.
אני לא חושב שיש דרך לפתוח את המחבר המקורי, אז אתה צריך לחבר את זה דרך החוטים
(כלומר מחבר עם חוטים, לגלות אותם, וללפף אותם עם החוטים מהשלט).

לירן אילון
08-05-06, 17:34
אני חושב שאני אלך עך הפתרון של להחליף מחבר לשלט.
השאלה איפה אני יכול למצוא מחבר חדש/במצב טוב בדיוק כמו שלי.
יש מישהו שמתעסק בדברים כאילו באיזור השרון או המרכז?

אלון_ק
08-05-06, 17:40
אם יש לך וורן M8000 ואתה לא תלך על המחבר בסוף מסיבה כלשהי, חפש שרשור ישן על דיאגרמות חשמליות לכננות. שמתי שם סקיצה של חיווט לM8000 שמשורטטת בלי סימונים של מהנדסי חשמל אלא לפי צבעים... כל ילד יכול, בתנאי שאין זוג ידיים שמאליות. אין צורך בהבנה בחשמל.

torchak
09-05-06, 13:14
אם אתה מאיזור השרון אתה יכול להרחיק עד להנפלד שנמצאים באיזור התעשיה בקיסריה, שהם היבואנים של WARN ויש להם כל חלק לכננת הזאת.

GodsFather
09-05-06, 15:08
אם אתה מאיזור השרון אתה יכול להרחיק עד להנפלד שנמצאים באיזור התעשיה בקיסריה, שהם היבואנים של WARN ויש להם כל חלק לכננת הזאת.

ועל הדרך תשאיר שם מספיק כסף בשביל שתוכל לבנות 2 שלטים כאלה ועוד אחד אלחוטי...

הנפלד אמנם היבואנים אבל המחירים שלהם לא הכי נעימים לכיס...וזו אחת המטרות שהבחור פנה אלינו - לתקן בכמה שפחות עלויות ועל הדרך לצבור גם נסיון וידע

מה שכן , תוכל להתייעץ עימם חינם והם ישמחו לעזור בנושא.

המלצתי :
גש לחנות אלקטרוניקה ממוצעת עם השלט , תסביר למוכר (שבדר"כ הוא אלקטרונאי מבין עניין) מה בדיוק קרה ואיזה מחבר אתה צריך והוא יעזור לך.

מסופקתני אם זה יעלה כמו שיעלה לך לנסוע עד הנפלד בקיסריה ולהשאיר שם סכום לא קטן.

יתרה מזו , באותה חנות תוכל גם למצוא כפתורים כמו שבולדוג הציע לעשות ולשאול את האישבחור איך להרכיבם.

אם עדיין אתה מבקש לברר עם אנשי שטח ולא אלקטרונאים רגילים, אז גש למשפרים המורשים כמו גתוס ואחרים שיוכלו לייעץ לך מחד ומאידך גם לעזור לך אך זה עלול לעלות כמה ג'ובות (העזרה לא היעוץ)...

לירן אילון
09-05-06, 17:27
כמה ג'ובות זה מתקבל על הדעת.
קיסריה זה בערך 20 דקות ממני אבל נראה לי שהפתרון שלהם יהיה-שלט חדש. וזה כבר ממש לא כמה ג'ובות.
לכן אני ארים להם טלפון ואשאל בעצתםתאם היא תהיה יקרה מדי אני אנסה בחנות אלקטרוניקה או אצל המשפרים.
תודה על ההתיחסות והרעיונות.

-->