PDA

צפייה בגרסה מלאה : אני עומד להתקין וו גרירה בגאלופר הקצר שלי ויש לי שאלה

tomig
08-05-06, 19:32
הייתי בכה מרכזים להתקנות והציאו לי כמה וכמה אפשרויות ..
1.התקנת וו עם תושבת שמחוברת לשילדה עצמאית ב 1500
2.התקנת וו עם תושבת שניתמחת על המקורית ומחוזקת לשלדה עם 2 ברגים ב1400
3.התקנת וו שמחובר גם לתושבת האחורית וגם ל4 ברגים בשלדה עם צינור לכל אורך הפגוש האחורי גם מגן גם יפ ב1800
4.התקנת וו על התושבת המקורית ב1000 כולל מעמ
עכשיו אני מדבר על וו אני מתכוון לתפוח בלבד לא אונקל וכל המחירים בלי מעמ חוץ מהאחרון
מה כדי לקחת?
העים יש סיכוי שהתושבת המקורית תיתלש?
האים הזול הזה יעלה לי ביוקר כלומר יגרום נזק למשהו במרכב?
תודה לעונים

shmil
08-05-06, 19:47
גאלופר הוא פאג'רו ישן, מסוף שנות השמונים.

אין בעייה להתחבר לתושבת המקורית, אני גורר כך כבר זמן רב (אפשרות 4 שלך) ואין שום נזק.
נזק ייגרם אם תנסה לחלץ ב"מכות" דרך הוו, אבל לגרירה אין שום בעייה, ונזק מחילוץ ב"מכות" יכול להגרם גם באופציות ההרכבה האחרות.
הוו עצמו צריך לעלות בסביבות 200 ש"ח (תפוח בלבד).

חפש כתבה/שרשור של "תומר א." על התקנת וו גרירה, תוכל לחסוך כמה מאות שקלים.

shachar
08-05-06, 20:24
אתה זקוק לוו גרירה ? או שאתה רוצה להשתמש בו לחילוץ?

tomig
08-05-06, 21:21
גאלופר הוא פאג'רו ישן, מסוף שנות השמונים.

אין בעייה להתחבר לתושבת המקורית, אני גורר כך כבר זמן רב (אפשרות 4 שלך) ואין שום נזק.
נזק ייגרם אם תנסה לחלץ ב"מכות" דרך הוו, אבל לגרירה אין שום בעייה, ונזק מחילוץ ב"מכות" יכול להגרם גם באופציות ההרכבה האחרות.
הוו עצמו צריך לעלות בסביבות 200 ש"ח (תפוח בלבד).

חפש כתבה/שרשור של "תומר א." על התקנת וו גרירה, תוכל לחסוך כמה מאות שקלים.
אני יודע שוו עולה בסביבות ה200 שקל אבל היום יש חוק חדש מאומר שהתפוח צריך להיות 6 סמ מהמרכב ו11 מכל חלק בולט כלומר הגלגל הרזרבי ומרכז תפוח מהרצפה 48 סמ וצריך אישור מתקין מורשה כדי שאני יוכל לעבור את בדיקת הבוחן של משרד הרישוי ושינוי הרישיון רכב אז אני לא חושב שיש לי הרבה אפשרוניות חוץ מללכת למתקין מורשה ןלזרוק 1000 שקל...לא?
אני לא מוצא את הכתבה מישהו יכול לשלוח לי קישור שלה??

tomig
08-05-06, 21:22
אתה זקוק לוו גרירה ? או שאתה רוצה להשתמש בו לחילוץ?
אני צריך וו גרירה לעגלה שלי ואני גם ישתמש בו לחילוץ כשאני יצתרך ככה הייתי עושה ברכב הקודם...

אלון_ק
08-05-06, 21:39
אל תשתמש בו לחילוץ, זו שגיאה לא קטנה. הוו ממוקם לא טוב לחילוץ, הוא בדיוק בין שתי קורות האורך כשמה שרצוי לחילוץ הוא המשכים ישירים של שתי קורות האורך (זה הכי גרוע שיש מהבחינה הזו). כמו כן הוו עצמו על שלל מרכיביו איננו בנוי לעומס כזה וזה החלק שבאמת מסוכן.

shmil
08-05-06, 21:48
חיפוש, ממש לא ארוך, של המילה "וו" בצירוף שם המחבר "תומר א." הניב באופן בלתי מפתיע את התוצאה הבאה:

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=5236

אני צריך וו גרירה לעגלה שלי ואני גם ישתמש בו לחילוץ כשאני יצתרך ככה הייתי עושה ברכב הקודם...

כבר אמרתי:

ועל זה נאמר בשרשור אחר זה לא מכבר - "ומה עשיתם ב-56? מה שעשינו ב-48". ודי לחכימא...

tomig
09-05-06, 00:09
חיפוש, ממש לא ארוך, של המילה "וו" בצירוף שם המחבר "תומר א." הניב באופן בלתי מפתיע את התוצאה הבאה:

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=5236

כבר אמרתי:

ועל זה נאמר בשרשור אחר זה לא מכבר - "ומה עשיתם ב-56? מה שעשינו ב-48". ודי לחכימא...
תודה על הקישור !
קראתי את הכל והגעתי למסכנה שעם אני יעשה לבד אני יפרד בכייף מלפחות 600+-שח אני אני יעדיף את הפיתרון הקל ואני ישקיע 1000 שח ואני יקבל את האוטו בסוף היום עם וו ורישיון חתום בלי הרבה מאמצים ובלבולים מוח .
בנוגע לחילוץ מכות וכל זה אתה צודק זה יכול לגרום לנזק אבל לפעמים אין הרבה ברירה..
עכשיו רק שתדעו יש תקן חדש לעגלות וצריך גם אור רוורס אני כבר שיניתי את העגלה לתקן החדש כי עשיתי וו לטנדר השני ...

-->