PDA

צפייה בגרסה מלאה : בולמי kyb

amos
09-10-03, 00:36
שלום לכולם
האם מישהו מכיר בולמים שנקראים k y b
http://www.kyb.com

אריק זמר
09-10-03, 01:38
אפשר לומר "די לא מוכרים"...מה מושך אותך בחברה הזו ? זה זול במיוחד ?
לאיזה מטרה אתה שואל ?
הבולמים הללו עפ"י הכתוב, מיועדים למשקלים כבדים כאשר לא מדובר על רכבים פרטיים וספורטיביים...
ההשוואה בין בולמים אלו לאחרים תעשה מול בולמי גז...ואין לי מושג מה תמצא בהשוואה זו (יש באתר מבחן שנעשה מול בולמי מונרו ואדלברוק אך לא הייתי שם את ראשי על אמיתות הממצאים), מה גם ששום הפרש מחיר לא יצדיק ייבוא אישי של בולמים עלומים ללא יבואן מקומי.

במקור החברה הינה חברה המייצרת ציוד הידראולי והוסיפה למגוון מוצריה גם ציוד פניאומטי, בעיקר לתעשייה כבדה.
לצורך השלמת קו מוצריה פנתה החברה גם לנישה של ייצור בולמים...
להבנתי אתה נוסע על סופה ולKYB יש בולמים המתאימים בין הייתר לYJ אולם מלבד ומשקלי הYJ אינם דומים למשקלי הסופה, אין לKYB בולמים מתאימים לYJ מוגבה אלא רק לסטנדרטי.

אדי
09-10-03, 01:52
אני גם לא רואה סיבה להתעסק עם בולמים מחברה לא מוכרת ... או מחברה שזה לא המוצר העיקרי שלה. ורק בשביל הפרוטוקול, מידות בולמי זעזועים של YJ לא לא נכונות עבור סופה בגלל ההבדל בתושבות הבולם.

אולי יהיו המלצות אם תפרט את דרישותיך מהבולמים.

אדי

amos
09-10-03, 08:07
אריק ואדי תודה
אני מברר מפני שאני בודק אפשרות ליבוא מסחרי
בארה"ב הם נחשבים לבולמים טובים מאוד לפי דברי חברי שנמצא בתחום שנים רבות

amos
09-10-03, 22:33
בוא נומר כך
ברוב המוניות הצהובות בניו יורק מורכבים kyb
ולמי שהיה בניו יורק מכיר את הכבישים שם
בקיצור אני בודק אפשרות ליבוא מסחרי
ועוד דבר רק למושג כללי kyb הם ה OEM
של אלפה .אודי. פיאט .ניסן. gm .פורד .הונדה. מזדה. מוציבושי. רנו .פוקסווגן. טיוטה .וסוברו.ועוד

האיש הזקן
15-10-03, 13:51
אריק2 יקירי אני חולק עליך זה מוצר לא מוכר מספיק בארץ אבל נחשב לאחד הטובים מסוגו.
עמוס1 מוצר מעולה היצרן לא מסכים לדבר עם ישראלים כי אנחנו שוק קטן. יש יבוא לא סדיר לרכב פרטי ולמסחריות. אם יש אפשרות ליבא מארה"ב לא רע - תלוי במחיר. יש לחברה מוצרים מעולים מתאימים לג'יפים http://www.kyb.com/shocks/cutaway/cmono.html

אריק זמר
15-10-03, 16:01
רוני, מסכים איתך.
המוצר אינו מוכר לחלוטין בארץ, מה גם שכוון הבולמים (בולמי גז) הינו מוצר משלים אשר התווסף בשנים האחרונות ליצרן זה כדי לתפוס נתח שוק נוסף. מוצר זה הינו תוצר של רכישת מפעל קיים ושינוי שם תוך הטמעת האיכות ונהלי העבודה של חברת קיאבה (KYB).
אין פה פטנט או המצאה, אין פה בידול אלא אך ורק בולם מן השורה שמאחוריו לא מופיע יצרן ייעודי לשוק שיפורי הרכב.
זה אחד מן ההבדלים הקלים בינו לבין הפרוקומפ \ אולדמן \ אדלברוק \ ראנצ'ו \ קינג \ בילשטיין \ פוקס \ קוני וכו' וכו'.
מכאן אתה יכול להצביע על גודל השוק בארץ והאם כדאי להתחרות מול יצרנים מתחרים כאשר מחוץ לתחום הרכבים המשופרים KYB יפגוש כאן בארץ את מונרו ואת גבריאל שגם הם הינם OEM לאותם יצרנים שנמנו קודם.

Moogi
01-11-03, 20:58
סלחו לי שאני מחדש לכם, אבל קיאבה KAYABA זאת אחת החברות הגדולות לבולמי זעזועים בעולם ונפוצים מאוד בשוק הרכב הפרטי בארץ.
אני אישית לא מכיר את הבולמים שלהם לריכבי שטח אבל למכוניות אלה הם בולמים אמינים וטובים ברמה מקורית ולא יותר מזה.

נמרוד
02-11-03, 10:12
KAYABA הם גם שם דבר בתחןם הדו-גלגלי, וזה פחות מעניין. אבל זו בפרוש לא חברה איזוטרית, והיסטורית יש להם נסיון רב מאד בתחום השטח. בולמי KYB נחשבו למובילים בתחום מרוצי מדבר בשנות ה80, היום הרבה פחות.

בכל מקרה בולם זה בולם, במיוחד בג'יפים... כל מה שצריך בשביל לקחת את המותג הזה ולהפוך אותו לראנצ'ו/אולדמן/קוני (ולא סתם אני מונה את שלושת אלו שהחליפו אחד את השני בתור ה"דבר החם" בקרב ג'יפאי ישראל, ללא שום הצדקה טכנית!) למלך הבא בארץ ישראל, זה איש שיווק ברמה גבוהה. זה הרבה, אבל זה הכל.

מתלם
06-11-03, 16:58
קוראים לו מונטקיו והוא יושב ברחוב שפע טל בת"א

ועם היבואנים סליחה

איתי 8)

מתלם
06-11-03, 16:58
ליבואן של KYB

Yanivb
10-11-17, 02:45
שלום לכולם...אני קבלתי המלצה להתקין את הבולמים של KYB על הטריוט של אשתי ... ועכשיו אני בהתלבטות די קשה בנושא כי לא מצאתי לה בולמים אחרים...האם יש למשהו המלצות על KYB או כל בולם אחר... ודרך אגב אשתי מאוד אהבת "שטח" קל ומדרכות....

kruvi
10-11-17, 08:18
אני עם בולמים של KYB (גבוהיים יותר מהמקורי) בקינג כבר 3 שנים .
אחלה בולם.

איתי

נדב42
10-11-17, 09:12
בכל מקום שכתוב "kyb" תקראו במקום זה "מקורי", לטוב ולרע ... זה יקל על ההחלטה...

-->