PDA

צפייה בגרסה מלאה : קושי לא אחיד בסיבוב קורונה פניון

tomer s
18-05-06, 08:25
במהלך הרכבה וכיוון קורונה פניון (פורקו בגלל "מכה" מהסרן האחורי(ראה שירשור)) (הכיוון לפי הפירוק והכתבה של אסף)
שמתי לב שיש קטע ספציפי כ5-9 שיני קורונה שיותר קשה לסובב את הקורונה פניון,
פירקתי ניקיתי שוב את מיסבי הקורונה,הרכבתי,ושוב אותה בעיה ובדיוק באותו מקום :-?
מה הגורם לבעיה? איך ניתן לפתור אותה?

ביאושי הרב אני מסובב את הפניון בשהראש שלי מאוד קרוב לקורונה,ופתאום אני שם לב שבאחת מהשיניים הציפוי (בתוך השקע בין השיניים) לא משופשף כמו בשאר השיניים (שבהם השיפשוף אחיד), קצה חוט או ש....

ובלי קשר יש איזה חופש סיבובי של חלקיק מ"מ בין הפלנג' של הפניון פניון עצמו,
ממה זה יכול לנבוע?

תודה תומר

מורי
18-05-06, 09:13
התיאור שלך מצביע על מיסבי פיניון לא תקינים.
האם החלפת אותם בתיקון האחרון?

אלון_ק
18-05-06, 15:00
זה בקטע של 5-9 שיניים בקורונה, מורי. מיסבי הפיניון מסתובבים לפחות 3 פעמים עד שהוא מגיע לשם שוב.

tomer s
18-05-06, 15:33
התיאור שלך מצביע על מיסבי פיניון לא תקינים.
האם החלפת אותם בתיקון האחרון?

שלילי המפקד! לא נגעתי בזה בכלל המפקד! ;-) ;-) ;-)

דברתי היום עם סוזי(תודה על העזרה) והוא אמר שהייתי צריך לסמן איך שהוא אך הקורונה והפניון היו לפני הפירוק :oops: .(ז"א יש בקורונה מין אובליות עדינה מאוד שהיא הגורם לזה וצריך "להקיא דם" (מדברי שמוליק) עד שאני אשחזר את המיקום שהם היו בו לפני הפירוק בניסוי וטעיה :mad: :mad:.
שזה אומר פרק,שנה מיקום,הרכב,כוון,סובב,הרגש,הלך חלק סבבה סגור וחבר ת'חבר ;-) . לא הלך,תתחיל שוב את השורה למעלה.
אלא אם יש למישהו הארה/הערה נוספת.

מורי
18-05-06, 22:09
זה בקטע של 5-9 שיניים בקורונה, מורי. מיסבי הפיניון מסתובבים לפחות 3 פעמים עד שהוא מגיע לשם שוב.

צודק לגמרי, אבל הכוונה הייתה לגורם הבעיה.נסיעה עם חופש במיסבי הפיניון לאורך זמן גורמת בדיוק לתופעה זו.

tomer s
21-05-06, 19:43
צודק לגמרי, אבל הכוונה הייתה לגורם הבעיה.נסיעה עם חופש במיסבי הפיניון לאורך זמן גורמת בדיוק לתופעה זו.

מורי,
איך אני בודק את המיסב פניון?

למה אם אני משנה את המיקום של הקורונה ביחס לפניון(ז"א מאבטח ת'פניון ומזיז ת'קורונה קצת ימינה /שמאלה) המיקום של השיניים משתנה? למה האורך של הקושי לסובב משתנה?למה אם הקורונה פניון לא מכוונים טוב (ז"א יש בינהם חופש קל) זה לא קורה? יש מצב שאני לא כיונתי טוב ( לא השארתי חופש מינימלי)? :oops: :oops: :oops:
ולמה לקיבינ*&$% זה קורה לי ??? :evil: :evil: :evil: :evil:

dizza man
23-05-06, 00:47
לי היתה בעיה כזאת עם ביצה של ויטרה קידמית.. ומה שהסקתי אחרי 2 דקות זה.. שבית הסטליטים היה עקום (חטף מכה ונשברה שן מהקורונה) החלפתי בית והכל הסתדר..

תנסה..

tomer s
23-05-06, 07:46
לי היתה בעיה כזאת עם ביצה של ויטרה קידמית.. ומה שהסקתי אחרי 2 דקות זה.. שבית הסטליטים היה עקום (חטף מכה ונשברה שן מהקורונה)הסרן לא חטף מכה ובעל הרכב לא נהג אגרסיבי החלפתי בית והכל הסתדר..

תנסה..יש לך בית סטיליטים להשאיל לצורך בדיקה?

-->