PDA

צפייה בגרסה מלאה : צריך המלצה על פחח סופר-מקצועי, רצוי באזור הצפון

נמרוד
21-05-06, 01:14
הפאק המשמעותי היחיד שאיתרנו בצ'רוקי לפני הקנייה הוא קריעה של ציר הדלת הקדמית בצד הנהג מהבודי (איתרנו = אסף איתר. אני לא הייתי עולה על זה עוד הרבה זמן, וגם לא הבעלים הקודם) מדובר על קריעה שהיא כבר משמעותית, המתבטאת בשקיעה של ס"מ ויותר בקצה הדלת כשהיא פתוחה. משהו שאפשר לחיות איתו - אבל לא לתמיד, והנזק מצטבר. אני צריך המלצה על פחח ברמה גבוהה שיכול להתסכל על העבודה ולעשות אותה פרפקט, להחזיר את הדלת למצב שהיא נסגרת כמו טויוטה - או לפחות כמו שלוש הדלתות האחרות :) . למעשה לא נדרשת כאן פחחות או צבע, הדלת במצב מושלם, אלא תיקון יסודי של המבנה שאליו מתחברים צירי הדלת בבודי.

אשמח לשמוע המלצות על בעל מלאכה מעולה, רצוי באזור הצפון חיפה - עמקים.

asafk
21-05-06, 01:18
קל"ב בשבילך- סלים בבסמת-טבעון. חוץ מסלים עצמו, עובד שם פחח זקן, עם סבלנות של בדואי זקן (כי זה מה שהוא) לכל מיני בעיות "משונות". ותקבל ממנו מחיר טוב אם תדע לבקש...

אסף.

AvigdorAharon
21-05-06, 08:19
אם לא תסדר, יש במרכז פחח אומן (ושכרו בצידו...). הרכב יוצא יותר חדש מהחנות.

נמצא בת"א, ברחוב שונצינו.

אביגדור

שחר 9
21-05-06, 22:54
נמרוד ממש ליד הבית יש ברמת ישי פחח ששמעתי עליו שבחים לא זוכר את שמו אבל הוא נמצא ליד לימוזין אנסה לברר לך את שמו .

בהצלחה שחר

נמרוד
22-05-06, 09:23
שחר אשמח לשמוע פרטים.

אני מחפש עוד המלצות, אני רוצה לעשות סבב כבר בימים הקרובים. העבודה כאמור אינה גדולה, אבל צריך מישהו אמן ומנוסה בשיקום תאונות לדעתי, כי כל המטרה היא שהוא יחזיר את הדלת פיקס למיקום הנכון.

(חוץ מזה אגב, האוטו פשוט בון-בון, כל כפתור, כל בורג וכל ניט במקום אחרי 12 שנה על הכביש, זה בהחלט תעודת כבוד לתעשיית הרכב האמריקאית).

nazircrm
22-05-06, 13:24
שלום:
מוסך אלאמל בכפר סאגור מול מושב שזור ליד העיר כרמיאל..מס"1 :roll:

-->