PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לגבי ציריות קדמיות לדיסקברי.

שמוליקו
22-05-06, 12:15
שלום לכולם,
יש לי רעש של תיקתוקים משני הצדדים קדימה בזמן סיבוב של ההגה,
הרעש מתחזק בלחיצה יותר חזקה על דוושת הגז.
מדובר בדיסקברי 94 בנזין.
לפי מיטב הבנתי מדובר בציריות.

הבנתי גם שדיסקברי לא ידוע בחוזק ציריות.

השאלה/ות:
1. האם זה מסובך להחליף צירייה קדמית בשטח?
2. מה יכולה להיות עלות של החלפת ציריה במוסך?
3. יש משהו מיוחד שחשוב לדעת לפני שמפרקים לבד כזאת צירייה?
4. על מחירים כבר דיברנו?
5. המלצות.

6. תודה על הסבלנות.

עמי
22-05-06, 13:33
שלום לכולם,
יש לי רעש של תיקתוקים משני הצדדים קדימה בזמן סיבוב של ההגה,
הרעש מתחזק בלחיצה יותר חזקה על דוושת הגז.
מדובר בדיסקברי 94 בנזין.
לפי מיטב הבנתי מדובר בציריות.

הבנתי גם שדיסקברי לא ידוע בחוזק ציריות.

השאלה/ות:
1. האם זה מסובך להחליף צירייה קדמית בשטח? לא, אבל כדאי שיהיו עימך הכלים המתאימים, במיוחד בוקסה 52 מ"מ, גריז, סיליקון או אטם מקורי ולוקטייט. כדאי גם שייבות אבטחה חדשות. פלייר לשליפת טבעות אבטחה מקל על החיים. בעצם, כדאי גם פעמון ספייר ... (הציריות הקדמיות מורכבות משני חלקים: הציריה עצמה שהיא החלק הפנימי שמתחבר לדיפ' ופעמון, שהוא החלק החיצוני שמתחבר לפלנאג' ולנבה. תקתוקים נובעים מפעמון שחוק/סדוק)
2. מה יכולה להיות עלות של החלפת ציריה במוסך? לא יודע, בטח סיפור של כמה מאות בודדות של שקלים. בכל אופן מדובר בעבודה די טריוויאלית, שלא אמורה לקחת יותר משעה - שעתיים, במקרה הגרוע, למתחיל.
3. יש משהו מיוחד שחשוב לדעת לפני שמפרקים לבד כזאת צירייה? כן, שטבעות האבטחה הקפיציות נוטות לעוף למרחקים (או לעיניים) ולהיעלם, ושדרוב לודאי שאחד מהבעלים / המוסכניקים הקודמים סגר את האומים של המיסבים עם איזמל ופטיש ועכשיו הבוקסה לא עולה עליהם. כדאי גם להצטייד בידית מומנט לסגירת אומי המיסבים, אם כי אפשר להסתפק בסגירה בכל הכח ושחרור של 1/4 סיבוב (של האום הפנימי).
4. על מחירים כבר דיברנו?
ציריות חדשות מג'קי, משומשות מאלי שחר. מחירים? בשנים האחרונות לא הזדקקתי לפעמונים, אבל לדעתי מדובר בסדר גודל של 800 ש"ח לחדש וחצי בערך למשומש. אם אתה קונה חדש, שים לב שיש פעמונים ישנים, אם אני לא טועה מק"ט שמסתיים ב1522, שנחשבים חזקים יותר)

5. המלצות.

באותה הזדמנות בדוק אם המיסבים זקוקים להחלפה וכך גם מחזירי השמן.לא לשכוח לנקות היטב את הברגים שמחזקים את הפלנג' לנבה ואת ההברגות, שבדר"כ מלאים בסיליקון, ולשים לוקטייט על אותם הברגים לפני הסגירה.

6. תודה על הסבלנות.

שמוליקו
22-05-06, 15:05
עמי תודה רבה.
תשובה עניינית קולעת ורצינית.
עזרת לי מאוד.

-->