PDA

צפייה בגרסה מלאה : סדנאות לשימוש בסוליד בטכניון - כדאי למתחילים!

אלון_ק
14-01-06, 17:26
יש סדנא לשימוש בסיסי בSW בטכניון. היא התחילה ביום חמישי האחרון, הלכתי לראות (תמיד יש עוד מה ללמוד). למי שיש זמן, גם אם אתם כבר יודעים לעבוד עם סוליד אבל עוד לא עשיתם דבר כזה, כדאי מאוד. לא יחדשו לכם שום דבר גדול (אלא אם אתם באמת לא מכירים את SW) אבל יש הרבה מאוד טיפים קטנים ומועילים. 3 שעות, מ13:30, בחוות המחשבים של הנדסת מכונות. תמיד יש שלושה-ארבעה מחשבים פנויים, לא נראה לי שמישהו יכעס אם תשבו שם בשקט ותקשיבו לבחור.

החלק הכי נחמד זה שזה אותו מדריך שמעביר את הקורס הסמסטריאלי. הוא שייך לחברה או משהו והוא באמת יודע כל מה שאפשר לבקש, הווה אומר אם נתקלתם בבעיה שאתם לא מצליחים לפתור אפשר לגשת אליו עם קובץ ושאלות בהפסקות. הוא ממש טוב, גם מסביר מצויין (קצת מהר, אבל זה לא מפריע - אנחנו מכירים את זה גם ככה).

*זה על SW2005, גרסת סטודנטים.

**אין לי מושג מה תהיה דעת הטכניון על התגנבות כזו, אבל אני מניח שזה לא יזיז להם במיוחד. המרצה כבר שם ממילא, המחשב פנוי גם כך, זה לא מזיק לאף אחד.

אלון_ק
29-05-06, 21:02
סדנת הכנה נוספת לשימוש בתוכנת - SolidWorks תתחיל ביום ה' 15/6/06 בשעות 14:30-17:30.

מומלץ בחום, אני ישבתי בסדנא הקודמת ויש להם הרבה מה ללמד (החל משימוש בסיסי בסוליד וכלה במה שרק תרצו). מומלץ במיוחד למתחילים או אנשים שמפחדים להתחיל כי זה נראה להם מסובך (ברוך - זה אתה, יא הנדסופוב).

abucoral
02-07-06, 17:44
נשמע מסקרן

אם יהיה גם אוטוקאד......... עוד יותר טוב.

תמסור לי על זה בה"פ בבית הצהוב, אם תוכל.

ארז

-->